PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çakmak Radyo transmitter

Serdkus
13/05/2009, 16:48
Herkese merhaba,, geçen günlerde arabada mp3 dinleyebilmek için çakmaktan güç alan radyo transmitter aldım ve birkaç gün sonra arabada tuhaflıklar olmaya başladı. ilk gün araba hareket etmezken hız göstergesi 220 yi gördü geri geldi, sonraki gün arabayı çalıştırdığımda abs, airbag, el freni ışıkları sönmedi, sinyaller dahi çalışmadı. Sonra bunların mp3 playerden olabileceğini düşünüp çakmak yuvasından çıkardım ve ertesi gün herangi bir tuhaflık olmadı.
Arabayı da yeni aldığım için bunun arabanın bir arızasımı yoksa mp3 playerın arızasımı olduğunu çözemedim.
Bu olay hakkındaki yorumlarınızı ve görüşlerinizi bekliyorum. Teşekkürler

femoli
13/05/2009, 18:44
Bence bununla bir ilgisi yoktur ama tamda emin değilim km nin vs yükselmesi yazılımdan kaynaklanıyor ara ara yapıyor ben yazılımı güncelletikten sonra hiç olmadı..

Ziyaretçi047
13/05/2009, 19:20
Yazılımı güncelletin sorun düzelecektir.

ABNEW
13/05/2009, 21:58
Bence tamamen tesadüf.Aynı sorunu yaşayan arkadaşlarımız oldu önceden, araç yazılımı güncellenerek sorun giderildi...

leothesaint
20/05/2009, 01:08
her sevis yapıyor mu yazılım güncellemeyi ve para veriyormuyuz bunu için?

plastro
20/05/2009, 01:09
Bütün yetkili servisler yapar ücretsiz diye biliyorum

erdiyilmaz
20/05/2009, 02:56
Bu arada konuyla alakali oldugunu dusundugum cakmak radyo transmitterin bluetoothlu olanini buldum, hayli ilginc bir urun. Cep telefonundan bluetooth uzerinden alete baglaniyor, alet de teybe baglaniyor. İster cepten müzik calin, ister handsfree olarak telefonunuzu kullanin. Fiyati da hayli uygun

https://www.dealextreme.com/productimages/sku_22342_6.jpg

DealExtreme: $19.67 1.0" LCD A2DP Bluetooth MP3 Player FM Transmitter Caller ID Handsfree (SD/MMC/USB/2.5mm) (https://www.dealextreme.com/details.dx/sku.22342)

Serdkus
22/05/2009, 12:48
Birmot Eskişehirden güncellemek için 45 tl istediler.

buraktii
22/05/2009, 13:37
selam dikkat etmek gerekir çakmakta mp3 çalar takılı iken benzin bitiyor uyarısı veren bip sesi çalmıyor sadece ekrana yazısı geliyor bence çakmaklığa takılan bu zımbırtılar aracın kafasını karıştırıyor.başıma geldigi için söylüyorum

kochuso
14/08/2009, 13:59
bende 2 gün önce deneme amaçlı kullandım.10 şarkı anca çalmıştır.sabah cıkardım yuvadan.biraz önce tüm camlar aynı seviyede acılmıs ve arabanın kılıdı açıktı..sabah kilitleyip bıraktım ve tum camlar kapalıydı.bence sorun şu.ilk yazan arkadasınkı gibi.bunun yaydığı radyo manyetik dalgalar arabanın elektronik beynıne zarar veriyor ve kafa karısıklığına yol açıyor