PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Torpido Parlatıcısı Hakkında

puntosever
11/05/2009, 21:49
Geçenlerde bir alışveriş merkezinden aldığım torpido parlatıcısını arabanın ön konsoluna uyguladım burada sorun yok ama bir de cd çalar ve dörtlü sinyal lambası city mod düğmesi vb düğmelerin bulunduğu bölüme uygulayınca rengi alacalı oldu sanki bahsettiğim bölüm zarar gördü, acaba yanlış yeremi uyguladım eğer yanlışsa bunun bir telafisi yokmudur araba sıfır moralim bozuldu şimdiden teşekkürler...:frusty00:

zetalpzet
12/05/2009, 08:41
bazı torpido parlatatıcılarında koku vermesi için alkol bulunuyor bu da torpido yüzeyine zarar veriyor ve zamanla çatlamasına neden oluyor.dikkat ettiysen parlatıcıların fiyatları 5 ile 30 lira arasında değişiyor eğer dandik ucuz bi ürün aldıysan araca zarar verebilir bende sadece süt olanlarından kullanıyorum (alkolsüz) 25 liraya aldım çok memnunum.aracın için inan benim canım sıkıldı güzel görünmesi için uğraşıyorken böyle bi durum olması çok kötü umarım en kısa zamanda görünümü düzeltebilirsin geçmiş olsun

femoli
12/05/2009, 09:11
Göğüse doğal olmayan hiç bir ürün sıkmayın sürmeyin alacağınız ürünlerin içinde alkol veya temizleyici maddeler olmasın ....

anvil
12/05/2009, 10:17
hangi markadan almıştın. bilinmedik marka almamak lazım.

ocean_1919
12/05/2009, 11:25
Göğüse doğal olmayan hiç bir ürün sıkmayın sürmeyin alacağınız ürünlerin içinde alkol veya temizleyici maddeler olmasın ....

Kendimiz dikkat edelim ama yıkamacılarda da endişe etmek lazım. Bir çoğu ucuz ürün kullanıyo olabilir.

buraktii
12/05/2009, 12:07
dikkatlii olun çükü ben parlatıcıyı sürdükten sonra torpidonun üstündeki hava yastığının köşeleri belirdi ve hiç güzel durmuyor:(

puntosever
15/05/2009, 17:52
Teşekkür dedrim arkadaşlar kusura bakmayın taşındığım için birkaçgün foruma giremedim 3 liraya almıştım parlatıcıyı ucuz etin yahnisi misali ne yapalım sağlık olsun aslında çok dikkatli bakmayınca belli olmuyor ama sinek mide bulandırıyor...

hangi markadan almıştın. bilinmedik marka almamak lazım.
Walla carrefourdan 3 liraya almıştım markayı hatırlamıyorum çünkü çöpe attım ürünü...