PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ::.. Konuların Kilitlenmesi Hakkında..::

femoli
04/05/2009, 09:51
Arkadaşlar (Ahmet) Konuyu artık kafana göre kilitleme konuyu açan insana sor yada bir kaç arkadaşına sor öyle, canın sıkıldımmı konu kilitleme konu amacına ulaşsa dahi sorulacak sorular vardır benim sormak istedğim fikir almak istediğim bir konu var ve ben onu msj yazamıyorum ne yapayım soruyu sormak için yeni konumu açayım yoksa özeldenmi sorayım ,yeni konu açacaksam konuyu neden kilitliyorsun ,özelden yazacaksam forumun ne amacı kalıyor...

Bİraz Daha Dikkat Edelim Yetkileri Bilinçli Kullanalım....

https://forum.grandepuntotr.com/ilanlar/11354-satilik-sol-kapi-4-cam-otomatik-konsolu-2.html

Özellikle bu konu ..

erdiyilmaz
04/05/2009, 10:00
Şikayet dikkate alındı, gerekli işlem yapıldı, teşekkür ederim.

femoli
04/05/2009, 10:05
teşekkürler erdicim ,Şikayetten ziyade bilinçlendirme öneri diyelim ;)

Ah-MeT
04/05/2009, 11:02
Femoli İlanlar bolumunde o konu ve ürün satılmış kitlenmesi mantıklı cunku diger ilan açan üyeler ilanlarının üst kısımda kalması için ilan günceldir vs gibi yazı yazmaya baslıyorlar buda ilan kuralları dışı... Artık demişsin ne ise bu artık?

Bende gördüm arkadaslar güzel konulara değinmişler yararlı bilgiler var o bilgileri biryerlere taşıyalım diyerek yönetime danışacaktım, afedersin devamlı bilgisayar basında bulunamıyorum işim oluyor herkes gibi, bilgisayarın basından biranda kalkmak zorunda kalıyorum pc deki iş yarım kalıyor bu durumda.

femoli
04/05/2009, 11:55
Ahmetcim bak kurallar diyerek gözün kapalı iş yapma kimi ilanlar artık bilgi paylaşımına giriyor böyle ilanları kilitlemeden önce taşımayı dene kilitlemek kolay oluyor dersen ne ala taşımada iki saniye sürüyor ,sırtında taşımayacaksın herkes senin bilgisayar başına oturmanı bekleyemezki ama :)

ilanlar bölümünde satılan ilanların kilitlenmesi gerekir evet bu doğru ama içerikte önemli yani körü körüne kural var yapmayalım biraz mantıkla yürüsün kurallar ..:)

Ah-MeT
04/05/2009, 12:15
Gözü kapalı iş yapmıyorum bunu nerden cıkarıyorsun? tek başına kendi kafama göre bazı şeyler olmuyor yönetimle hem fikir olmak gerekiyor bunun sonucunda konu taşınır demi? belki sen bunu biliyorsundur...

o konudaki bilgilerin taşınmasını belki ben senden once dusundum, her istedigin hemen olmuyor biraz zaman gerekiyor.

kuralları mantıklı uyguluyorum hep esnek kullanıyorum sen bunu takip edemessin:)
ancak, kuralları uygularken her seferinde sana tekmil vereyim ozaman anlarsın kuralları körü körüne yapmadığımı. :)

femoli
04/05/2009, 12:42
Ahmet çok kişiselleştirdin ..hata yaptığını kabul etmeden hala olayı alevlendiriyorsun ... Ben sana hatalarını söylüyorum sen kabul etmek yerine üste çıkmaya çalışıyorsun hatayı kabul etmekte erdemliktir ..
Nedemek istediğimi anlamıyorsunki ,Kendi bildiğine gidiyorsun .

Bana tekmil vermekmiş , neyse ahmet sana kolay gelsin ..

anvil
04/05/2009, 15:28
Konu anlaşıldığına göre kapanmıştır.

:locked00:

ABNEW
04/05/2009, 16:24
Fatihin de affına sığınarak birşey eklemek istiyorum:

Ben de zaman zaman konuları kilitliyorum.Burada Mehmetin ne demek istediğini anladım ve ona da hak veriyorum ama eğerki ilanlar kısmında bir konu amacına ulaşmışsa yani satılmış ya da satmaktan vazgeçme durumu olmuşsa o başlık kilitlenmeli bence de.Sözkonusu konudaki yararlı bilgiler uygulayıcılar tarafından başka bir bölümde ve başlıkta tekrar anlatılabilir.Buradaki cam açma modülü ya da uygulaması uygun başka bir başlık altında ele alınmalı.Böylece ihtiyaç duyulan bilgi doğru yerde olur ve bunun sonucu arama butonuyla (pek kullanılmayan) hemen ilgili konuya ulaşılabilir.İlanlar kısmı da sadece amacına yönelik kullanılır böylece...