PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aracımı dualogic yaptırabilir miyim?

NeverThere
26/04/2009, 15:42
Merhaba Arkadaşlar,

Manual vites aracımı dualogic yaptırabilir miyim? Ayrıca hillholder ekletebilir miyim? teknik açıdan bunlar mümkün müdür? Maliyeti uçar mı?

HugemaN
26/04/2009, 16:48
Hillholder'ı bende istiyorum. Aracı hanım kullandığunda daha az telaşlanırım.... :)

Buremir
26/04/2009, 19:30
Ben bunu sordum birisi için ancak hillholder eklenemiyor dediler dualogic içinse hiç denemeyin derim çok masraflı olur tahminim 5-7 bin tl civarı tutar

narkoz30
26/04/2009, 19:38
dualogic de şanzıman ve iç konsolda gerekli talidatların yapılması gerekiyor bnece arabayı komple satıp dualogic almanız daha ucuza malolacaktır içinde hilholder de olur o zaman tadından yenmez :)

NeverThere
26/04/2009, 19:45
daha 1 hafta oldu alalı :) ben bunlarla yetineyim bari :) teşekkürler cevaplar için

ABNEW
26/04/2009, 21:36
Hillholder, esp den destek alan bir sistem, dolayısıyla sonradan eklenemez.Aracın hangi viteste olduğunu, eğimi ve lastik açılarını hesaplamakta,

Tabi orijinal hillholder dan daha farklı çalışan bir sistem yapılabilir belki

hayri_yilmaz
26/04/2009, 22:15
benim yorumlarım neden siliniyor???????

ABNEW
26/04/2009, 23:30
benim yorumlarım neden siliniyor???????

Hayri Bey,

Yazdığınız mesajlar maalesef ilgili şahsın kişiliğini aşağılayıcı, küçük düşürücü kelimeler içermekte.Eğer bir üyeden rahatsızlığınız var ise geçerli bir neden ile bu kişiyi lütfen bizlere şikayet edin.Mesajlarınız forum kurallarına aykırı ve uzaklaştırma cezaları da mevcut.Buna rağmen moderatör arkadaşlar mesajınızı silmekle yetinmiş sadece,

Aşağıdaki linke de bir bakmanızı öneririm:
Grande Punto | Bravo - Forum Duyuruları : Genel (https://forum.grandepuntotr.com/genel/announcements.html)

Bu forumda hepimizin ortak bir noktası var o da GP.Bazılarımız alacak, bazılarımız satmış olsa da ortak payda GP dur.Lütfen birbirimize gereken saygıyı, dikkati gösterelim, hepimiz GP için buradayız.

Keyifli forumlar...

Mesajı umarım hepimiz okuruz, bunlar biz dahil herkes için geçerli çünkü...

Ziyaretçi047
26/04/2009, 23:42
Sonradan araca dualogic sistem yerleştirmek çok zahmetli bir iştir. Mekanik her şeyi yapsanız bile olayın beyin boyutu sizi zorlayabilir. Beyin de yenilenerek olmaz mı olur. Ama bu işlemleri Türkiye'de yapacak usta veya servis bulabilir misiniz bence hayır. Bulsanız da maliyeti çok fazla olacaktır. Yeni araç almak sizin için en güzel çözüm olacaktır.

ferojan
27/04/2009, 00:07
Çayyolu Ağaçlı servisinde Cengiz bey var ona sormuştum önceki puntom için, satıp istediğin özellikteki yeni bir punto almamı tavsiye ettiler:)

narkoz30
29/04/2009, 15:48
Çayyolu Ağaçlı servisinde Cengiz bey var ona sormuştum önceki puntom için, satıp istediğin özellikteki yeni bir punto almamı tavsiye ettiler:)
Dediğime geldi yine :)

mczaga
28/05/2009, 18:52
Hillholder'ı bende istiyorum. Aracı hanım kullandığunda daha az telaşlanırım.... :)
hacı antalyada tepemi var? :play_bal:

şekerlioğlu
28/05/2009, 19:46
hacı antalyada tepemi var?

birde şu hitaplarımıza dikkat etsek "tam süper olacak."
burası herkese açık bir ortam,açıkcası tanımadığım bir insana(tanıdığımda olsa farketmez)herkese açık bir forum ortamında,bu şekilde hitap etme hakkını kendimde görmem.neticede burası mahalle kahvesi değil.

açıkcası bu kadar amiyane argo kelimeler, beni rahatsız ediyor.

saygılarımla.