PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bir takım sorular

mehmet orcun
26/04/2009, 14:32
Öncelikle herkese merhaba
benim sormak istediğim konu bir kaç tane
sevgili arkadaşlar 1.3 active multijet canavarım var kendilerinde mp3 dinleme olasılığım varmı
bide cam suyu olarak sadece antifriz cam suyu koydum sizin bu konuda öneriniz nedir.
teşekkürler şimdiden

NeverThere
26/04/2009, 15:02
Bu vesileyle ben de bir soru sorayım bu konuyla alakalı. benim aracımda da cd çalar mevcut. fakat ben mp3 player ımı araca bağlamak istiyorum. bu cd çaların arkasında aux in girişi var mıdır? eğer varsa, buradan bir bağlantı çekeceğim. ön konsolda aux in girişi yapmamışlar. bilen varsa yardımcı olursanız sevinirim.

OzzY
26/04/2009, 17:16
Bu vesileyle ben de bir soru sorayım bu konuyla alakalı. benim aracımda da cd çalar mevcut. fakat ben mp3 player ımı araca bağlamak istiyorum. bu cd çaların arkasında aux in girişi var mıdır? eğer varsa, buradan bir bağlantı çekeceğim. ön konsolda aux in girişi yapmamışlar. bilen varsa yardımcı olursanız sevinirim.
cd tuşuna 2 kere bastığınızda AUX yazarsa var yoksa yok. forumda bu konu ilgili detaylı bilgi var.

NeverThere
26/04/2009, 18:33
cd tuşuna 2 kere bastığınızda AUX yazarsa var yoksa yok. forumda bu konu ilgili detaylı bilgi var.

Teşekkürler. forumda daha önce de aramıştım ama şimdi buldum. https://forum.grandepuntotr.com/ses-goruntu-sistemleri/2222-aux-cikisi-hakkinda-bilgi-ses-kalitesi-kullanimi-vs-ilk-mesajda-detayli-anlatim.html

Ziyaretçi047
26/04/2009, 23:44
Aux kablosu lazım olursa yeni almanıza gerek yok. Bendeki boş duruyor satabilirim daha ucuza... Düşünürseniz özel mesajla ulaşabilirsiniz veya ilanlar bölümündeki konuma göz atabilirsiniz.

Linos
27/04/2009, 01:29
Öncelikle herkese merhaba
benim sormak istediğim konu bir kaç tane
sevgili arkadaşlar 1.3 active multijet canavarım var kendilerinde mp3 dinleme olasılığım varmı
bide cam suyu olarak sadece antifriz cam suyu koydum sizin bu konuda öneriniz nedir.
teşekkürler şimdiden

Active versiyonlarda MP3 dinleme şansınız yok maalesef CD çalıcınızdan. Dynamic ve Emotion modellerinde mevcut.

Sadece antifrizin bir zararı olmaz lakin pahalıya mâl olur. En azından, yarı yarıya normal cam suyuyla karıştırmanı tavsiye ederim!..

ferojan
27/04/2009, 01:39
Antifirizin -35 dereceye kadar donma noktası var 1 litre antifirizi silecek su deposuna boşaltın geri kalanını su ilave ederek doldurun. Yani kış aylarında ortalama -20 derecede donma noktasına ulaşıyor buda sizin için yeterli olur. Ya aylarında antifirizle uğraşmayın cam suyu işinizi görecektir.