PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Diskteki paslanma

hulukardesler
24/04/2009, 10:02
herkese selam
arkadaşlar yaklaşık 40 gün önce seri II 1,4 8V aracımı teslim aldın geçen gün fark ettimki ön jantların bağlandığı diskler pas içinde bunları nasıl giderebilirim normal jant ve kapak var diskleri temizletmem gerekirmi yoksa ellememek dahamı sağlıklı.

goldumut
24/04/2009, 10:20
herkese selam
arkadaşlar yaklaşık 40 gün önce seri II 1,4 8V aracımı teslim aldın geçen gün fark ettimki ön jantların bağlandığı diskler pas içinde bunları nasıl giderebilirim normal jant ve kapak var diskleri temizletmem gerekirmi yoksa ellememek dahamı sağlıklı.

aracı bır sure kullanmayınca yagmurdan sanırım pas olabılıyor ama kullanınca eskı halını alıyordu ben oyle hatırlıyorum ama emınde degılım

femoli
24/04/2009, 10:24
Yok bir sorun olmaz normal elletme hiç sadece kampanaları boyatabilirsin ..

Konu başlığınıda düzeltirseniz .Daha iyi olur..."disyeki paslanma"

anvil
24/04/2009, 10:53
Lütfen burayı inceleyiniz

https://forum.grandepuntotr.com/kendi-modifiyeni-kendin-yap/2745-arka-kampanalari-boyatmak.html

ABNEW
24/04/2009, 15:25
Eğer sorun ön fren disklerindeki paslanmaysa bu çok normal.Araç yıkandıktan sonra ya da yağmur sonucu ıslanan disk araç park halinde kurursa paslanma yapar metal tozundan kaynaklanan.Bu pas ilk frenlemede hemen gider zaten....

tklx
24/04/2009, 15:58
herkese selam

Ben de aracimi yaklasik ayni zamanda aldim ve benim on disklerimde de paslanma var; servise ugradigimda bir gostereyim bakalim...