PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mustafa Kemal Atatürk

Gkhan
28/02/2007, 17:41
Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Resmini Hareketlendirerek Konuşma Ekleyen Yunanlılar Atatürk'ün Gay Olduğunu Söylüyor ve Dalga Geçiyor!!!Tepkisiz Kalma!! Video Linki : https://www.youtube.com/watch?v=aSv3tqAujZ0

femoli
28/02/2007, 17:44
ya böyle bi şer....lik varmı ya bu nasıl iştir ayıp be

Gkhan
28/02/2007, 17:45
böyle bi pislik yok ben tanık olmadım

femoli
28/02/2007, 17:47
bunun hack lenmesi gibi bir şey söz konusu olmazmı bir şeyler yapamazmıyız

erdiyilmaz
28/02/2007, 17:50
sürüsü bunLar.

AWD
28/02/2007, 17:53
ya videoyu geçin altında yazan yorumlara bakın ing. niz varsa çıldırcam burda sinirden bunnarın elini kolunu bağlıcaksın sandeleyeye oturtçaksın önlerinde karısını çoluğunu çocuğunuğnu ...... :mad:

the_Algn
28/02/2007, 17:55
ulan derse başlıyacaktım gerildim iiyice...yazacak bişe bulamıyorum sinirden...

Gkhan
28/02/2007, 17:57
bende yorum yazamıyorum ayar oldum.Bunların topu

uzman
28/02/2007, 17:59
ben bir arkadaşa haber vereyim de hacklenebilirse hacklesinler.

oceanos
28/02/2007, 18:01
Arkadaşlar acısı olan bir milletin çamur atması bu,zavallılıklarını böyle çamur atarak kapatmaya çalışıyorlar.İzmir 9 eylül den beri halen popoları acıyor heralde:)

Gkhan
28/02/2007, 18:14
bunların kanı bozuk orda ekleyeni,n nicki vardır göremiyormuyuz bilgileri acep

jeoenis
28/02/2007, 18:24
var ya sözümü esirgemiyeceğim bunların hepsi o***** çocuğu. Böyle lik olmaz. İyiki ingilizcem iyi değil var ya yoksa delirirdim.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

x-troy
28/02/2007, 18:24
bu kadar mı lik olur.. gerildim kaldım yazacak bi şi bulamıyorum....

kuyruk acıları daha geçmemiş demek ki bu soyubozukların...:bansign: :bansign:

Türk'ün Türk'den başka dostu yoktur...

erdiyilmaz
28/02/2007, 18:25
gönderene özeLden mesaj yazdım. adam bana aptaLca cevap verdi. tam bir yunan oLdugunu gösterdi. tüm yunanLarı aynı kefeye koymak oLmaz tabi de.. onu destekLeyici niteLikte gordukLerime mesaj attım. ancak aL birini vur ötekine

Gkhan
28/02/2007, 18:37
yaaa bişeyler yapalım millet.

x-troy
28/02/2007, 18:42
ya hocam yok mu bunu hackleyecek bir türk evladı

microab
28/02/2007, 18:46
Bunlar,o soysuzların tarihe geçecek bir liderleri olmamasından kaynaklanıyor.
Geçmişte "yediklerini" hazmedemedikleri için ancak böylesi yollara başvurabiliyorlar.
Kendi atalarının böylesi bir DAHİ tarafından denize dökülmesinin karşılığını ancak bu şekilde verebiliyorlar.
KISACASI EZİLMİŞLİK-EZİKLİK BAŞKA BİŞEY DEĞİL...

EKLEME: https://www.cyber-security.org/CW/ ONLARIN İLACI BURDA ARKADAŞLAR...

uzman
28/02/2007, 18:55
ilaçda ilaç hani ama kurullarının karar alıp görevlendirme yapması gerekiyor sanırım.

oceanos
28/02/2007, 18:56
acıları büyük bunların arkadaşlar,kolay mı halen popolarında koca TÜRK ASKERİNİN tekme izleri var.Bir kaç kendini bilmez provakatör yunanlının oyununa gelmeyin.salın gitsinler kendi çöplüklerinde ötsünler.Bize sökmez bu oyunlar.BİZ NE OLDUĞUMUZU TARİHE YAZDIK!

erdiyilmaz
28/02/2007, 18:58
breziLya'da sanirim boyLe bir durumdan doLayı YouTube sitesi yasakLanmisti. tepkiLeri YouTube'ye de iLetmek Lazım.
her tür video var. işin ucunu kaçırmaya başLadı bu site yavaş yavaş

femoli
28/02/2007, 19:02
yapabileceğimiz bir şey yokmu arkadaşlar

Gkhan
28/02/2007, 19:05
arakdaslar msj atabiliyosunuz benim mesajım daha yeni çıktı
ordaki boşluğa yazın sonra alttakini seçin gönderin

x-troy
28/02/2007, 19:39
Bol küfürlü bi mesajda ben attım. yakın akrabalarınada bolca selam söyledim in

utku952
28/02/2007, 20:25
yarası olan gocunur... zaten ataturk onları f**** f****çoaldırlar şerefszler bu gay lıkse dünya geydir :)

Punto06
28/02/2007, 20:27
Bende iyi bir mesaj yazdım bu videoyu paylaşana:icon_smile_evil:

Misafir2
28/02/2007, 21:41
sıtemızde bir ara bazı gerçeklerı görerek ATATÜRK KÖŞESI OLMASININönmemınde bahsedıp konu başlığı acmıştım mıllı değerlerıne sahıp çkmayan ve öğretmeyen bır toplumun karşısına bazı haysıyet ve şeref yoksunu mılletler elbet çıkıp kendınce yorum lar yapacaktır bizler bırer türk neferlerı olarak mıllı benlığımızı bılıp sahıp çıkmadığımız sürece butür saldırılar devam edecektır bizler ne zamankı sözle değil her platformda mıllı benlığımızı ön olanda tutup bunu yenı nesıllere aşılarsak bunun önune geçebılır ve bırlık beraberlığı bu yolda sağlarsak mıllet olarak güçlü oluruz

x-troy
28/02/2007, 22:57
Çok doğru vulas54 sitemize güzel bir Atatürk köşesi yakışır..

modlardan ricamızdır..

microab
28/02/2007, 23:07
Çok doğru vulas54 sitemize güzel bir Atatürk köşesi yakışır..

modlardan ricamızdır..
Atatürk ile ilgili bir başlığımız var arkadaşlar,her ne kadar ilk gün heyecanı kadar kullanılmasa da...
https://www.grandepuntotr.com/forum/showthread.php?t=354

ABNEW
28/02/2007, 23:11
Belki yapanlar Yunanlılar bile değildir?

x-troy
28/02/2007, 23:28
Atatürk ile ilgili bir başlığımız var arkadaşlar,her ne kadar ilk gün heyecanı kadar kullanılmasa da...

mutlaka, ama giriş sayfasında başlık halinde olmali diye düşünüyorum.

x-troy
28/02/2007, 23:32
Belki yapanlar Yunanlılar bile değildir?

belki de.. di mi???????

microab
02/03/2007, 14:34
YouTube'da Yunan rezilliği

02 Mart 2007 Cuma 11:40
İnternethaber- ÖZEL- Video paylaşım sitesi YouTube, bir Yunanlı fanatiğin rezilliğine aracılık ediyor. Siteye Stavraetos nicki ile atılan Atatürk videosu Türk halkını çileden çıkaracak nitelikte.

Atatürk'ün animasyonunu yapan Yunanlı, Ulu Önder'in ağzından çok çirkin sözler yayınlıyor. Video "Merhaba ben Kemal" diye başlıyor ve sonrasında "Gay Türk halkının babasıyım" sözleri duyuluyor. (Bu sözü aktarmayı istemiyorduk ancak, videonun çirkinliğini ve içeriğini anlatabilmek için mecbur kaldık.)

Videonun devamındaki sözler ise yenilip yutulacak cinsten değil. İğrenç yakıştırmalar ve burada asla yayınlayamayacağımız sözler ediliyor.

İngilizce olarak hazırlanan video, "Atatürk'ün Türklük üzerine sözleri" başlığı ile sunuluyor. Üstelik bu video tek örnek değil. Yine aynı bölümde Ulu Önder'in görüntüleri fotomontajla garip şekillere sokularak, Türklere ağır hakaretler ediliyor.

BUSH ANİMASYONUNA GEÇİT YOK

YouTube paylaşım sitesinin bir milleti ve onun liderini bu derece aşağılayan görüntülere nasıl izin verdiği tartışma konusu. Çünkü aynı YouTube, ABD Başkanı Bush ile ilgili çok basit ve sıradan bir animasyona sansür uygulamıştı.

Sadece bu da değil... Ünlü futbolcu Ronaldo'nun sevgilisi olan mankenin görüntülerini de dava üzerine yayından kaldırmıştı.

Ancak Türkiye, Türk ulusuna ve onun kurucusu olan Ulu Önder Atatürk'e yönelik ağıza alınmayacak küfür ve çirkin tanımlamaları yayınlamakta sakınca bulmadı.

TEPKİNİZİ GÖSTERİN

Sadece okur olarak sizlerin değil, yetkililerinde bu videolarla ilgili olarak devreye girmesi gerekiyor. Çünkü bu rezillik, kelimelerle anlatılabilecek gibi değil.

Görüntüleri Yunanlı'nın oyununa gelerek yayınlamak istemiyoruz. Zaten ahlaki olarak da yayına verilebilecek görüntüler değil.

Siz İnternethaber okurlarını YouTube'u, Türk milletini en rezil şekilde aşağılayan bu video nedeniyle protesto etmeye davet ediyoruz. Ulu Önderimize ve Türk milletine yapılan bu aşağılama asla cevapsız kalmamalı ve o video kalkmalı.

BU METNİ GÖNDEREBİLİRSİNİZ

Aşağıdaki İngilizce metni YouTube göndererek tepkinizi dile getirebilirsiniz. Metni bu linke tıklayarak iletebilirsiniz; https://www.youtube.com/contact

YouTube administrators,
The videos you have been still broadcasting contain contemptuous and insulting claims about Mustafa Kemal Ataturk the founder of the Turkish Republic. Also, Turkish nation has been seriously insulted in this still broadcasting video. Because of these reasons, We do condemn you and ask you to stop broadcasting these videos as soon as possible.

(VİDEO: You are broadcasting a video the title ‘kemal gay turk’ in your web site.)

Metnin Türkçesi;

(Yayınlamakta olduğunuz bu videolar Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu olan Mustafa Kemal Atatürk'e ağır hakaret ve küfürler içermektedir. Ayrıca Türk Milleti ciddi bir şekilde aşağılamaktadır. Bu nedenler sizi kınıyor ve videoların bir an evvel yayından kaldırılmasını istiyoruz.) //

İNTERNETHABERDEN ALINTIDIR...

oceanos
02/03/2007, 14:49
dün ilk duyduğumda bir protesto yazısı göndermiştim..şimdi bu yazıyıda gönderdim..bende bütün arkadaşlardan bu konuya hassasiyet göstermelerini önemle rica ediyorum..SUSMAYALIM!

ErdeM53
02/03/2007, 14:57
Bende yazıyı gönderdim. Zaten yorum olarak bi güzel sövmüştüm.

Misafir2
02/03/2007, 15:02
mutlaka, ama giriş sayfasında başlık halinde olmali diye düşünüyorum.
+1 ağzına sağlık

Misafir2
02/03/2007, 15:04

evet konu başlığı vardı ama sağolsunlar insanın içindekı heyecanının öldürüyorlar onun için insanın içinden bırşey yapmak gelmıyor görünen köy klavuz istemez misalii

burası araba sıtesıymış ya (bılmıyorduk sağolsun öğrettiler) o bakımdan:))

Punto06
02/03/2007, 16:25
bende yazıyı gönderdim:s20:

Punto06
02/03/2007, 16:27
Arkadaşlar sonunda kaldırmışlar

microab
02/03/2007, 16:51
burası araba sıtesıymış ya (bılmıyorduk sağolsun öğrettiler) o bakımdan:))

Öğrenebilmiş olman güzel vulas...
Sana bunu söyleyenlerden birisi de bendim :)
Sap ile samanı karıştırmamanı öneririm...

matrox
02/03/2007, 17:09
evet arkadaşlar youtube den kaldırılmıştır
herkese teşekkürler
microab özellikle sana teşekkürler bizi bilgilendirdiğin için

microab
02/03/2007, 17:24
@matrox
Her Türk ün yapacağını yaptım sadece--bende bu konudan bizi en başta haberdar eden segili gkhn a teşekkür edeyim.Gazetelerden önce haberdar ettiği için...
Ve tepkisini gösteren tüm arkadaşlara...

the_Algn
02/03/2007, 17:26
Kaldırılamsı güzel olmuş

dagored
02/03/2007, 17:28
evet kesinlikle...

Misafir2
02/03/2007, 18:08
Öğrenebilmiş olman güzel vulas...
Sana bunu söyleyenlerden birisi de bendim :)
Sap ile samanı karıştırmamanı öneririm...

sap ve samanı karıştırmayacak kadar neyın ne olduğunu bılıyorum.
yaran varsa gocunmanda sakıncada görmuyorum üzerine alınman tuhafff:icon_smile_big:

Linos
02/03/2007, 18:21
Ben yazıları okuyana kadar kaldırmışlar bile yaw! Helal olsun tepkiler için... Yalnız daha benim rastladığım neler vardı Youtube'da... Umarım onları da kaldırırlar ;)

oceanos
02/03/2007, 18:27
Atatürk'e ve Türklüğe hakaretten daha kötü ne olabilir ki?..özgürlük adına sapkın düşüncelerle bizi rencide edemezler!

uzman
02/03/2007, 19:02
kaldırırlarda,şimdiki gibi haberdar olup,toplum olarak gerekli tepkiyi gösterirsek,yoksa tavşan küsmüş misali..

x-troy
02/03/2007, 22:24
bu youtube iyi hoş da yok mudur kardeşim bunun denetim mekanizması..

bi olmasın youtube musun nesin ona göre haaa.:poster_spam:

:us: :us:

VoLk@N
02/03/2007, 22:52
Şu it sürüsünün yaptıklarını göremiyorum arkadaşlar, verilen linkte çok video var ama bahsedilen yok, yardım edermisiniz

oceanos
02/03/2007, 22:59
protestoyla kaldırttık Volk@n arkadaş.

VoLk@N
02/03/2007, 23:02
rahat uyuyabiliriz o zaman, emeği geçenlere teşekkürler.

utku952
02/03/2007, 23:07
bi tek bu deil pkk la ilgili de bir sürü vidyo war mehmetçiğin nasıl haince tuza düşürüldüğünü gösteren. bunlara birinin el atması lazım ben şahsen contact a geçtm

Evet, bahsettiğim videolar pkk'nın yaptıklarıyla ilgiliydi ;)

microab
02/03/2007, 23:21
Evet haklısın propaganda görüntüleri ile dolu-aynen Amerika nın Iraktaki hali gibi...

femoli
03/03/2007, 09:34
nasıl insan bunlar..

microab
04/03/2007, 02:51
ARKADAŞLAR TEKRAR GÖREV BİZİ ÇAĞIRIYOR...
Bu allahın cezası yunan tohumu yine yapmış yapacağını...
https://www.youtube.com/watch?v=mEwN7darG5k
"BU ALLAHIN CEZASI VİDEOYU VERMEK İSTEMEZDİM AMA REZALETİN BELGESİ--HAYDİ KLAVYE BAŞINA...

DAHA ÖNCE YAPTIĞIMIZ GİBİ TEPKİMİZİ GÖSTERELİM
nternethaber- Video paylaşım sitesi YouTube, bir Yunanlı'nın oyuncağı oldu. Stavreatos nickli Yunanlı, Atatürk ve Türk halkına hakaret için yine sahnede.

YouTube İnternethaber okurlarının tepkisi üzerine Atatürk'e ve Türk halkına "gay" diyen videoyu dün yayından kaldırmıştı. Stavreatos nickli Yunanlı'nın üyeliği de iptal edilmişti.

BU NASIL DENETİM

Ancak aynı Yunanlı bu kez "Stavraetos212007" nicki ile yeniden giriş yapıp aynı videonun daha beterini yayına verdi. Bu videoda
"Merhaba ben Kemal. Gay Türk halkının babasıyım" sözleri ile başlayan o çirkin videoya ek yapılmış. Ulu Önder'in farklı bir animasyonu yapılmış ve bir şarkı eşliğinde bu yayınlanıyor.

Aynı iğrenç yakıştırma ve aşağılama BU videoda yer alıyor. Üstelik ilk videodan çok büyük bir çirkinlik sergileniyor.

YENİDEN GÖREV BAŞINA

YouTube anlaşılan işin ciddiyetini kavramadı. İlk videoyu yayından kaldırdıktan saatler sonra bu videonun yayınlanmasına izin vermeleri bunun göstergesi. Lütfen sessiz kalmayın. İlk raundu siz değerli okurlarımız kazandı. Şimdi sıra ikincisinde.

AYNI METNİ GÖNDEREBİLİRSİNİZ

Aşağıdaki İngilizce metni YouTube göndererek tepkinizi dile getirebilirsiniz. Metni bu linke tıklayarak iletebilirsiniz; https://www.youtube.com/contact

YouTube administrators,
The videos you have been still broadcasting contain contemptuous and insulting claims about Mustafa Kemal Ataturk the founder of the Turkish Republic. Also, Turkish nation has been seriously insulted in this still broadcasting video. Because of these reasons, We do condemn you and ask you to stop broadcasting these videos as soon as possible.

(VİDEO: You are broadcasting a video the title ‘kemal gay turk’ in your web site.)

Metnin Türkçesi;

(Yayınlamakta olduğunuz bu videolar Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu olan Mustafa Kemal Atatürk'e ağır hakaret ve küfürler içermektedir. Ayrıca Türk Milleti ciddi bir şekilde aşağılamaktadır. Bu nedenler sizi kınıyor ve videoların bir an evvel yayından kaldırılmasını istiyoruz.) //
ALINTIDIR...

BGRAYS
04/03/2007, 03:53
gonderdm simdi denize dokmemızın acısı cıkmaz ole hemen bı 100 yıl daha gecmesi lazım

buarada sitede turk nıcklı bırısının yaptıgı o denlı alcakca yazıklar olsun dıyorum baska bısı demıyorum ..

iyi geceler..

canberkkilic
04/03/2007, 14:54
https://www.youtube.com/watch?v=mEwN7darG5k sitesinde büyük bir rezalet yaşanıyor.Ulu Önder'imiz adına koyulmuş bu video kemal gay turk adıyla yayında...

Videonun kaldırılması için (Flag as Inappropriate) Linkine Basınız ve oradan (Hate Speech) seçiniz.
Ve en önemlisi bu maili arkadaşlarınıza da forward ediniz

erdiyilmaz
04/03/2007, 14:57
stevanos mudur nedir YouTube sitesinden kovuLuyor tekrar yapıyor aynı hareketi, YouTube sitesine girdigi IP adresi vs. beLLidir, oradan irtibat kurup evine kadar buLunması oLası da, you tube'dan o tür biLgiLeri aLması nasıL oLur biLemem.

bu tür ce saLdırıLar son zamanLarda arttı. Türk gençLigi oLarak dikkatLi oLmamız gerek.

canberkkilic
04/03/2007, 15:04
sinirden ellerim tıtredi.türkiyede olsa bulup boğarım bunu yapanı..

shoparr_
04/03/2007, 15:07
https://www.grandepuntotr.com/forum/showthread.php?t=1119
burada da tartışılmıştı.tekrar yüklemiş ..

Auto engineeR
04/03/2007, 15:22
neler sayacam ama forum ortamı...
ulan nası yaparlar bunları YAWAŞ YAWAŞ öldürmek lazım!

uzman
04/03/2007, 15:32
söyleyecek laf bulamıyorum,siz anladınız.

microab
04/03/2007, 15:52
Bunu dün gece ben diğer konuya vermiştim ve sanırım gözden kaçtı arkadaşlar...
https://www.grandepuntotr.com/forum/showthread.php?t=1119&page=3
burada metin de yer alıyor...

uzman
04/03/2007, 16:13
konu internet haberin özel haber başlıklı üst bölümünde de işlenmiş,okurlardan, verilen ingilizce metnin verilen linke tıklanarak tepkilerin iletilmesi isteniyor, oradada gereği yapıldı,bilginize.

AWD
05/03/2007, 11:12
https://www.alkoligiz.biz
https://www.youtube.com/watch?v=Zkg9jI6V2Bs

ehehe güzel cevap olmuş bunnar :D

BGRAYS
06/03/2007, 11:53
O REZİL VİDEO KALKTI ama...
06 Mart 2007 Salı 11:34
İNTERNETHABER- YouTUBE, Youtube olalı böyle protesto görmedi. Türk halkı, Atatürk'e allık sürüp "Türk halkına gay" diyen Yunanlı fanatiğe ve Youtube gereken dersi verdi.

İnternethaber'in okurları ile başlattığı protesto çığ gibi büyüdü. Bir anda milyonlara ulaşan haberimiz sayesinde YouTUBE 500 binin üzerinde mail yağdı...

Üç gün boyunca direnen YouTube sonunda geri adım attı. O REZİL VİDEO'yu kaldırdı.

AMA TEKRARI GELECEK

Cuma günü de aynı durum yaşanmıştı. YouTUBE sizlerin protestoları sonucunda videoyu yayından kaldırmıştı. Ancak bir gün sonra, Cumartesi gecesi aynı videonun daha rezil bir versiyonu yine aynı fanatik Yunanlı tarafından yayına konmuştu.

Yani yine aynı senaryo ile karşı karşıyayız.

BU DURUMDA İKİ YOL VAR

YouTube aldığı "tık" sayesinde reklam kazanan bir site... Türk halkının gösterdiği tepki, dolaylı da olsa onların işine geldi. Yani ballı kazancı gördükleri için bir ulusun liderine hakeret eden o REZİL VİDEO'nun başka isimle yayına alınmasına yine ses çıkarmayacaktır.

O zaman yapılacak olan;
1-DAVA AÇMAK; Örnek önümüzde. Aynı sitede, futbolcu Ronaldo'nun eski eşinin görüntüleri yayınlanmıştı.
Dava açıldı... Şak diye kaldırıldı. Bir daha da koyamıyorlar. Çünkü koyarsa çok büyük tazminat ödemek zorundalar. Yani, hukuk gereken dersi verdi...

2-SOPA GÖSTERMEK; Burada iş devlete düşüyor. Örnek olay ise ABD Başkanı Bush'un animasyonu... Saddam'ın yerine onun idam edildiği animasyon anında kaldırıldı. Ve bir daha benzeri bile konamadı. Dava mı açıldı yoksa ABD halkından tepki mi yağdı? HAYIR... Beyaz Saray, aba altından sopa gösterdi... Yani devlet gücünü ortaya koydu.

SONUÇ: İNTERNETHABER Cuma gününden beri bu çirkinliği dile getirmesine rağmen Ankara'dan hiç ses çıkmadı... Görmedim, duymadım, bilmiyorum durumu... Geriye dava açma seçeneği kalıyor. Yok mu hesabını soracak kimse? Bu hakaret hem Yunanlı fanatiğin hem de YouTUBE'ın yanına kar mı kalacak? //

kaynak : internet haber ..