PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Biz hizli karşiyaka'liyiz 1 sn.'de buluşma düzenler 1 sn. Buluşur 1 sn.'de dağiliriz

AGUS
19/04/2009, 22:20
evet her hafta sonu klasikleşmeye başlamış olan karşıyaka küçük buluşmalarının sonuncusu bu sefer ana konu Anıl'ı ''punto35'' jantladık ve bunu kutlamak için de sahile çekip hem foto çektik hemde bira.. :D o da yetmedi akşam oldu atladık correfour'a gittik tekrar fotoğraf çektik... :D:D

Anıl'cım bu arada hayırlısı olsun jantların çok güzel oldu ben beğendim doğrusu... bu arada işimiz bitmedi anılın jantları ile ilgili daha aguş dokunuşu var onlara... :D hımm bu arada bende buluşmayı fırsat bilip kendi gp'me bir şey yaptım; motorun içinde fazlalık olan bir ''parçayı'' söktüm hava ''filitresinden uzanan kol'' benden söylemesi sökün ve sesi dinleyin çalışırken :D:D:D

AGUS
19/04/2009, 22:24
alın bunlarda carrefour resimleri.. :D

punto35
19/04/2009, 22:35
Abim benim fotolar için eline sağlık artık başını ağrıtmıcam ''abim jant lazım''diye:Dallaha şükür taktık artık jantlandı 4608:)allah herkeze jant takmayı nasip etsin:)bira,pringels muhteşemdi:Dbakalım daha neler yapıcas bidaki sefere:)abimin dediği boruyu çıkarın sesi görün harbi okadar güzel böğürüyoki araba inanamazsınız 1dk almayan bi operasyonla elimizde bi boru motordan çıkan ses inanılmaz:Dsezgin abim ben bugun yanlıyamadım:(jantlar lastikler yeni yaa :D:D kıyamadım

AGUS
19/04/2009, 22:38
abim ben bugun yanlıyamadım:(jantlar lastikler yeni yaa :D:D kıyamadım

varya tamam senin de artık jantların var ama sanırım senin boşluğunu ben doldurdum bu akşam carrefour çıkışında nasıldı yanlama... :D ??

kardeşim benim hayırlısı olsun kazasız belasız jantlamalar... daha nicelerine inşallah.. :D

punto35
19/04/2009, 22:41
:D:D:Dbugun ki hakkımı sen benim yerimede yaptın zaten abim valla on numara oldu elfoyu çekmeden öncede bi motor sesi duydum sanki:Doda çok şıktı yawww çok sağol abim teşekkürederim amin abim:)abim şu fotoların buyuk hallerini benim maile atarmısın sana zahmet olmazsa çok küçük burdakiler yaw:D

OzzY
19/04/2009, 23:09
ohh ohhh izmirin tadını çıkarmaya devam edin :D:D

Anıl jantlar süper olmuş güle güle kullan :D

bu arada ben o boruyu sökünce performans düşüyo sanki çoook hafif ek boruyla havayı aldığı yer daha iyi gibi geldi bana ama zırt pırt söküp takıyorum yalama olucak artık :D:D

AGUS
19/04/2009, 23:12
ohh ohhh izmirin tadını çıkarmaya devam edin :D:D

Anıl jantlar süper olmuş güle güle kullan :D

bu arada ben o boruyu sökünce performans düşüyo sanki çoook hafif ek boruyla havayı aldığı yer daha iyi gibi geldi bana ama zırt pırt söküp takıyorum yalama olucak artık :D:D

ama ozancım yahu hakikatten çok güzel bir ses çıkıyor sen benim eski 77'likte gördün bunu bir de 95'lik te duysan hakikatten hayran kalırsın ki zaten hani nereye kadar basacaz ki en fazla basabileceğimiz altınyol oda korka korka :D:D

anılım fotoları hemen atıyorum sana... :D:D

punto35
19/04/2009, 23:15
Ozan çok sağol teşekkür ederim.:)sezgin abim yolluyomusun maile benim:D

OzzY
19/04/2009, 23:17
evet abi senden öğrenmiştim zaten o günden beri habire tak çıkar yapıyorum :D:D

punto35
19/04/2009, 23:23
valla eksoza gerek yok çok tatlı bi ses veriyo,bazen neden dizel diye dövünüp duruyorum :D

ABNEW
19/04/2009, 23:24
Sezgin, hepsi iyi de 1sn de dağılmayın canım:)
Anıl, jantlar güzel olmuş, güle güle kullan,

Nice buluşmalara....

punto35
19/04/2009, 23:28
arda abi çok teşekkür ederim:)sağolasın

Genius
20/04/2009, 10:18
ne o gençler gazman gibi buluşup dağılıyorsunuz :D nihayet bu arabayı jantlı görmekte kısmetmiş :P Bizde bu hafta sonu mıstığın farları boyayıp xenon taktık, kordonda piyasa yapmak lazım, hep ksk.da takılmayın gençler :) güle güle kullanın yancılarrr...

JASMINE
20/04/2009, 10:33
Anıl jantlarını güle güle kullan kardeşim. Nihayet beklenen işlem sonunda olmuş. Bu arada küçük buluşmalar güzel hoş ellerinize sağlıkta İzmir yönetim olarak bir büyük buluşma hazırlığınada girsen hiç fena olmayacak ;)

Genius
20/04/2009, 10:35
Anıl jantlarını güle güle kullan kardeşim. Nihayet beklenen işlem sonunda olmuş. Bu arada küçük buluşmalar güzel hoş ellerinize sağlıkta İzmir yönetim olarak bir büyük buluşma hazırlığınada girsen hiç fena olmayacak ;)

adamlar hep kendilerine çalışıyorlar :whip0000::w00t2000:

punto35
20/04/2009, 11:16
yasemin ablam engin abim çok teşekkür ederim sonunda jantlandık valla:Dkendimize çalışmıyoruz yaw benim jantların şerefine bu yakın zamanlarda bir buluşma gerçekleşicek mutlaka:Dbu hafta sonu pazar yapalımmı nedersiniz:)engin abi bu arada jantları aldığım kişi seni tanıyomuş karataş lisesinin orda rent carcı ismi engin adaşın yani sana çok slmları var abicim:)

JASMINE
20/04/2009, 12:52
Anil sen konuyu ac kardesim. Diger arkadaslarinda fikirlerini alalim. Istersen anket ac tarihler ile ilgili

Genius
20/04/2009, 18:48
yasemin ablam engin abim çok teşekkür ederim sonunda jantlandık valla:Dkendimize çalışmıyoruz yaw benim jantların şerefine bu yakın zamanlarda bir buluşma gerçekleşicek mutlaka:Dbu hafta sonu pazar yapalımmı nedersiniz:)engin abi bu arada jantları aldığım kişi seni tanıyomuş karataş lisesinin orda rent carcı ismi engin adaşın yani sana çok slmları var abicim:)

Getiren götüren sağolsun aleykümselam kardeşim. Bu pazar iyi olur, hemen organize olalım...

dagored
20/04/2009, 19:53
İzmir!

Çok pis gaz veriyorsunuz, tayin mi istesem napsam... :)

Tebrikler arkadaşlar, daha nice buluşmalara, umarım bir gün de beraber buluşuruz...

JASMINE
20/04/2009, 19:58
İzmir!

Çok pis gaz veriyorsunuz, tayin mi istesem napsam... :)

Tebrikler arkadaşlar, daha nice buluşmalara, umarım bir gün de beraber buluşuruz...

Herzaman hepinizi bekleriz Emre ;)

Ah-MeT
20/04/2009, 20:53
Yine 2 Fast 2 Karşıyakalı Buluşmuş Allah bozmasın:)
Anıl Sonunda Jantlandın Harika bir seçim yapmışssın çok güzel jantların Güle güle kullan...
Sezgin Kaputu aç Tipini beğenmedigin parçaları sök at dışarı ağırlık yapıyo :):)

AGUS
20/04/2009, 22:31
Yine 2 Fast 2 Karşıyakalı Buluşmuş Allah bozmasın:)
Anıl Sonunda Jantlandın Harika bir seçim yapmışssın çok güzel jantların Güle güle kullan...
Sezgin Kaputu aç Tipini beğenmedigin parçaları sök at dışarı ağırlık yapıyo :):)

EHUEUH... valla Ahmet'im haklısın yahu ne o öle hava filitresi kolu rahatsız etti yahu.. :D

punto35
20/04/2009, 22:54
ahmet çok sağol teşekkür ederim sen beyendiysen zaten sorun yok içim rahatladı:)sağolasın teşekkür ederim tekrar:D

onur1907
24/04/2009, 23:02
aloooooo noluo burdaaaaa :) ya ıkı dakka forumu bos bıraktık jantlanmısız bulusmusuz elfolar cekilmiş bu nedir yaaaa :D anıl kardeşim hayırlısı olsun sonunda ıstedıgını buldun ALLAH gule gule kullanmayı nasıp etsın..

punto35
24/04/2009, 23:05
:D:D:Dsağol kardeşim benim teşekkür ederim amin kardeşim benim yaa:)kardeş gel pazarki buluşmaya sohbet ederik görüşemiyoz yoksa başka türlü geliyosun deme bak valla indiririm lastiğinin havasını:Dbulşma listesinde ismini görürsem bişe yapmam lastiklerine:P

onur1907
24/04/2009, 23:16
kardeşim söz vermeyim çünkü bizim almancılar gelio ama genede şartları zorlucam :)

punto35
24/04/2009, 23:29
valla kardeşim ben bilmem onlarıda al gel:Dtamam kardeşim canın sağ olsun gelemezsende bigün sezgin abim sen ben bi sahile çekek arabaları tamammı...

onur1907
24/04/2009, 23:36
valla her zaman gelmek istiyorum her seferınde bişey cıkıo la :S ok sezgin abi flanda yaparız zaten buralardayız :D renk cumbusu yapalım yazda gelio...

punto35
24/04/2009, 23:41
inşallah gelirsin kardeşim eğer gelicek olursan pazar bana saat 11 gibi haber ver ona göre burdan sezgin abi ben sen kaçarız konvoy halinde

onur1907
24/04/2009, 23:48
ok kardeşim haberleşiriz...yolcudur abbas baglasan durmaz ben kactım kardeşim gece gene yola cıkıcaz azcık uyuyayım :)

punto35
25/04/2009, 00:10
haberleşiriz kardeşim:)hadi iyi geceler:)

Ogulcan.Öğüt
25/04/2009, 08:48
Anıl abi güle güle kullan Cok güzel olmus , Borbetler Yalan Oldu :D

plastro
25/04/2009, 09:19
Hayırlı olsun jantların güle güle kullan.

35mert
25/04/2009, 11:43
hayırlı olsun jantlar on numara ama bu hızlı buluşmalarda benimde haberim olsun aynı yerlere gidiyoruz ama cok sık denk gelemiyoruz......yarınki buluşmada ksk de buluşup gidelim hep beraber

BlackCat
26/04/2009, 22:42
Sezgin kardeşim şu boru sokme olayını bizede anlatsan resim mesim koysan birde yakıtı arttırıyormu ne dersiniz birde performans flitresimi bulsak napsak

OzzY
26/04/2009, 23:39
Emrah abi kaputu aç motor kapağının solunda ızgaranın altına doğru giden bi boru var motor kapağına geçmeli onu sökünce ses filtre takmış gibi oluyo.

AGUS
27/04/2009, 00:04
Emrah abi kaputu aç motor kapağının solunda ızgaranın altına doğru giden bi boru var motor kapağına geçmeli onu sökünce ses filtre takmış gibi oluyo.

evet abi aynen böyle oluyor ve açıkçasını söylemek gerekirse ben yakıtta bir artış görmedim ama şunu belirtmek isterimki, insan o sesi duymak için gaza normalden daha fazla basıp kendini gaza getiriyor... :D:D ve tabi buda fazla yakmasına sebeb oluyor... :D:D

OzzY
27/04/2009, 01:45
yazmayı unutmuşum bende yakıta bi etki görmedim tabii Sezgin abimin dediği gibi gaza getirmesini saymazsak :D:D