PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 19 Nisan 2009 Ankara Buluşması (GPTR T-Shirt dağıtımı da yapılacaktır)

OzzY
13/04/2009, 01:18
Evet tshirtlerimiz hazır dağıtım zamanı geldi.

Tabiki herkese açık bi buluşma isteyen herkes katılabilir hatta iyi olur :)

tarih: 19.04.2009 pazar
yer: Armada otoparkı
zaman 19:00

TunFeB
13/04/2009, 01:20
Evet arkadaşlar Ozan' ın da bahsettiği gibi tshirtler hazır. Tshirt sahiplerini ve hatta daha geniş bir katılımı bekliyoruz....

erdiyilmaz
13/04/2009, 02:23
19 Nisan 2009 Pazar günü Saat 19:00'da Armada otoparkinda bulusur, ayakustu sohbet, Tuncay t-shirt bastiranlarin t-shirtlerini verir, muhabbetimizi Armada'nin icinde bir cafede devam ettiririz.

Dinamizmi yuksek arkadaslarla bir go-kart ya da bowling de fena olmaz hani : )

Ee ne diyelim, pazar gunu gorusmek uzere ; )

OzzY
13/04/2009, 02:26
listeyide yapmaya başlayalım ozaman
benim katılımım net değil :(

1. TunFeb
2. erdiyilmaz

Linos
13/04/2009, 08:29
1. TunFeb
2. erdiyilmaz
3. Linos

ABNEW
13/04/2009, 10:58
Arkadaşlar o gün, o gün benim......:)

19:00 da nöbet için yolda olmam gerekiyor maalesef.Olmazsa ben o gün biraz daha erken Tuncay a uğrayıp t-shirtlerimi alırım, oradan nöbete geçerim...

erdiyilmaz
13/04/2009, 17:11
Bugun Tuncay ile kavaklıdere'den denk geldik. 20 civarı t-shirt varmış onları getirecek.

femoli
13/04/2009, 17:27
Bugun Tuncay ile kavaklıdere'den denk geldik. 20 civarı t-shirt varmış onları getirecek.
Sen ne zamn geldin bilgisayar başına oturdun pes vallla :poster_s:

Tuncay t-shirt çalamadık ,arabada değilmiydi :D:D:D

Dikici
13/04/2009, 17:31
Herkesin t-shirt i hayırlı olsun... İnşallah iyi vakit geçirirsiniz...

1. TunFeb
2. erdiyilmaz
3. Linos

Nöbet yok mu Murat Abicim? :) ( :D )

AC2315
13/04/2009, 19:13
Ben de nöbetçiyim pazar günü, ne bahtsız herifim ya. Bu kaçırdığım üçüncü buluşma olacak. Hep mi aksilik olacak nedir bilmem ki.

Linos
13/04/2009, 19:57
Herkesin t-shirt i hayırlı olsun... İnşallah iyi vakit geçirirsiniz...

Nöbet yok mu Murat Abicim? :) ( :D )

Var Barış'cım, olmaz mı? Bakacağız ama bir çaresine... :)

adian
13/04/2009, 21:02
ya bende bulunmayı çok istiyorum ama malesef istanbul'da olucam haftasonu.erken çıkayım yola dicem ama oda mümkün görünmüyo bu şartlarda sabah anca gelirim ankara'ya.orada bulunup sizlerle tanışmayı gerçekten çok isterdim ama kısmet değilmiş.artık bundan sonraki buluşmayı sabırsızlıkla beklicem.
bu arada arkadaşlar,benimde bu t-shirtlerden almam için ne yapmam gerekiyor acaba,bende t-shirt istiyorum

ABNEW
13/04/2009, 21:47
ya bende bulunmayı çok istiyorum ama malesef istanbul'da olucam haftasonu.erken çıkayım yola dicem ama oda mümkün görünmüyo bu şartlarda sabah anca gelirim ankara'ya.orada bulunup sizlerle tanışmayı gerçekten çok isterdim ama kısmet değilmiş.artık bundan sonraki buluşmayı sabırsızlıkla beklicem.
bu arada arkadaşlar,benimde bu t-shirtlerden almam için ne yapmam gerekiyor acaba,bende t-shirt istiyorum

Emre, aşağıdaki linkte ayrıntılar mevcut.İstediğin model, renk, baskı ve beden seçeneği ile sayısını belirtirsen Tuncay yardımcı olacaktır.Yine aynı başlıkta t-shirt ve baskı fiyatları ile Tuncay ın hesap bilgileri yer almakta ödeme için...

https://forum.grandepuntotr.com/genel/10507-grandepuntotr-t-shirt-bastiriyoruz-33.html

TunFeB
13/04/2009, 22:35
Arkadaşlar o gün, o gün benim......:)

19:00 da nöbet için yolda olmam gerekiyor maalesef.Olmazsa ben o gün biraz daha erken Tuncay a uğrayıp t-shirtlerimi alırım, oradan nöbete geçerim...

Tamamdır Arda abi. Uygun olan zamanı haber vermen yeterli....

Sen ne zamn geldin bilgisayar başına oturdun pes vallla :poster_s:

Tuncay t-shirt çalamadık ,arabada değilmiydi :D:D:D

femoli arabada baskıya giden t-shirtler vardı. bi anlamı yoktu yani :)

zaimkaan
14/04/2009, 08:28
Bende gelebilirim o gün sanırım.

1. TunFeb
2. erdiyilmaz
3. Linos
4. zaimkaan

jeoenis
14/04/2009, 22:38
1. TunFeb
2. erdiyilmaz
3. Linos
4. zaimkaan
5. Jeoenis

valla söz vermeyeyim ama %75 gelirim

GaladrieL
15/04/2009, 12:55
Bizde katılamıyoruz malesef :(
(GaladrieL & Tempesty)
Hepinize bol keyifli bir buluşma dilerim, sevgiler..

zaimkaan
17/04/2009, 08:14
Arkadaşlar son durum nedir? pazar günü buluşuluyor değil mi? bir de armadanın neresinde buluşurcaz, onuda kararlaştıralım.

OzzY
17/04/2009, 11:00
1. TunFeb
2. erdiyilmaz
3. Linos
4. zaimkaan
5. Jeoenis
6. OzzY

moiz
17/04/2009, 22:06
1. TunFeb
2. erdiyilmaz
3. Linos
4. zaimkaan
5. Jeoenis
6. OzzY
7. Moiz

OzzY
18/04/2009, 02:15
Arkadaşlar son durum nedir? pazar günü buluşuluyor değil mi? bir de armadanın neresinde buluşurcaz, onuda kararlaştıralım.
otoparkta buluşuyoruz ancak kaç otopark var bilmiyorum :D

dagored
18/04/2009, 17:37
Bu sefer de benim nöbetime denk geldi... :(

Sizlere iyi eğlenceler dilerim...

zaimkaan
19/04/2009, 11:37
arkadaşlar önemli bir işim çıktı ben aranızda olamıycam :(
başka bir buluşmaya inşallah :)

TunFeB
19/04/2009, 13:52
19:00 da Armada' da görüşmek dileğiyle.

OzzY
19/04/2009, 21:04
3 araçlık buluşmamızı yaptık.

Tuncay abi tshirt çok güzelmiş tekrardan teşekkürler.

alperyonar
19/04/2009, 21:26
ayrıldıktan sonra 2 araç daha geldi...

TunFeB
19/04/2009, 23:38
Küçükte olsa buluşmayı gerçekleştirmek ve bu değerli arkadaşlarımızı tanımış olmak gerçekten çok güzel.

ABNEW, UNIK06 ve zaimkaan' ın t-shirtleri halen bende. Sanırım yarıın Arda Abi ile görüşceğiz t-shirtlerini teslim edeceğim.

Ankara dışından olan okn53 ve buraks arkadaşlarımızında t-shirtleri gecikmeye rağmen hazır ve yarın kargoya vereceğim.

Baskı olayını ben burada noktalıyorum. Bundan sonra talep gelecek olursa olumlu yanıt veremeyeceğimi bildirmek isterim.

Bu süreçte 07sea07 arkadaşımızın XXL beden olarak talep ettiği t-shirtleri temin edemediğim için parasını iade ettim. Arda abinin sadece öne baskı olarak istediği t-shirte hem ön hem arka baskı yaptırmışım. Bi anlık dalgınlığıma geldi sanırım. Ama t-shirt temin ettiğimde sadece öne baskı olarak Arda abi için özel yaptırıp teslimini yapacağım. Bir nevi mağdur ettiğim Akın Bey' den ve Arda abiden huzurlarınızda özür dilerim. Kusura bakmayın.

Baskı fişleri elimde ama t-shirtlerin bikaç fişini bulamadım. Bu nedenle ayrıntılı bi hesap ortaya koyamadım. Benim çıkardığım hesaba göre 9 TL civarı bir fazlalık çıktı. Bunu TEMA ya da LÖSEV e bağışlayacağım.

Burda son bi konuya daha değinmek istiyorum. Bu olay süresince özellikle maddi konularda şeffaf olmaya çalıştım. T-shirtleri herkesin rahatlıkla ulaşabileceği bi mağazadan aldım. Baskı konusunda da baskı yaptırdığım yerin detaylarını verebilirim, baskı fiyatını öğrenmek isteyen olursa. Amacım bi olaya başlandı bunu hakkıyla yerine getirmekti. Bu süreçte beni en çok üzen şey bir arkadaşımızın çok küçük hesaplar peşinde koşmasıdır. Baskı olayında konu başlığını açan Oğulcan gönderdiğim t-shirtlerin parasını ödememiştir. Bana defalarca söz vermesine rağmen halen borçlu durumdadır. Bundan sonra ödemeyi istesede kabul etmeyeceğim. Burda önemli bir miktar değil bahsettiğimiz rakam ama herhangi bir çıkar gütmeden emek harcanan bir konuda kendimi kazık yemiş hissetmem beni üzen noktadır. Ben bundan sonra parasal konulara el atacak arkadaşların dikkatli olmasını tavsiye ediyorum ve bu bahsettiğim kişi forumdan uzaklaştırılmadan foruma bir daha girmeyeceğimi hatta uzaklaştırılmazsa mecbur olarak üyeliğimin iptalini isteyeceğimi bilmenizi isterim.

microab
20/04/2009, 00:13
Tuncay helal olsun,emeğine sağlık kardeşim ...

HugemaN
20/04/2009, 00:29
Küçükte olsa buluşmayı gerçekleştirmek ve bu değerli arkadaşlarımızı tanımış olmak gerçekten çok güzel.

ABNEW, UNIK06 ve zaimkaan' ın t-shirtleri halen bende. Sanırım yarıın Arda Abi ile görüşceğiz t-shirtlerini teslim edeceğim.

Ankara dışından olan okn53 ve buraks arkadaşlarımızında t-shirtleri gecikmeye rağmen hazır ve yarın kargoya vereceğim.

Baskı olayını ben burada noktalıyorum. Bundan sonra talep gelecek olursa olumlu yanıt veremeyeceğimi bildirmek isterim.

Bu süreçte 07sea07 arkadaşımızın XXL beden olarak talep ettiği t-shirtleri temin edemediğim için parasını iade ettim. Arda abinin sadece öne baskı olarak istediği t-shirte hem ön hem arka baskı yaptırmışım. Bi anlık dalgınlığıma geldi sanırım. Ama t-shirt temin ettiğimde sadece öne baskı olarak Arda abi için özel yaptırıp teslimini yapacağım. Bir nevi mağdur ettiğim Akın Bey' den ve Arda abiden huzurlarınızda özür dilerim. Kusura bakmayın.

Baskı fişleri elimde ama t-shirtlerin bikaç fişini bulamadım. Bu nedenle ayrıntılı bi hesap ortaya koyamadım. Benim çıkardığım hesaba göre 9 TL civarı bir fazlalık çıktı. Bunu TEMA ya da LÖSEV e bağışlayacağım.

Burda son bi konuya daha değinmek istiyorum. Bu olay süresince özellikle maddi konularda şeffaf olmaya çalıştım. T-shirtleri herkesin rahatlıkla ulaşabileceği bi mağazadan aldım. Baskı konusunda da baskı yaptırdığım yerin detaylarını verebilirim, baskı fiyatını öğrenmek isteyen olursa. Amacım bi olaya başlandı bunu hakkıyla yerine getirmekti. Bu süreçte beni en çok üzen şey bir arkadaşımızın çok küçük hesaplar peşinde koşmasıdır. Baskı olayında konu başlığını açan Oğulcan gönderdiğim t-shirtlerin parasını ödememiştir. Bana defalarca söz vermesine rağmen halen borçlu durumdadır. Bundan sonra ödemeyi istesede kabul etmeyeceğim. Burda önemli bir miktar değil bahsettiğimiz rakam ama herhangi bir çıkar gütmeden emek harcanan bir konuda kendimi kazık yemiş hissetmem beni üzen noktadır. Ben bundan sonra parasal konulara el atacak arkadaşların dikkatli olmasını tavsiye ediyorum ve bu bahsettiğim kişi forumdan uzaklaştırılmadan foruma bir daha girmeyeceğimi hatta uzaklaştırılmazsa mecbur olarak üyeliğimin iptalini isteyeceğimi bilmenizi isterim.

Estağfurullah Tuncay ,,

İlgin alakan ince düşüncen bizlere gösterdiğin ilgi için biz sana tşk ederiz. Alnın akıyla çıktığına çok sevindim umarım yakında tanışmak nasip olur.

Saygılarımla,,,

ferojan
20/04/2009, 03:06
Selamlar, herkese saygılar.. Arkadaşlar bu seferki buluşmanıza katılamadım bikaç sorunum vardı ama inşallah birdahaki buluşmanıza... Bu arada Tuncay kardeşime seslenmek istiyorum her toplu yapılan bir işte mutlaka bir pürüz çıkacaktır! Her insanın başına gelebilir her ihtimali düşünmek gerekir ya da böyle olumsuzluklar karşısında alınması gereken bir önlem olmalıdır. Olmasını istemediğimiz hatalarla karşılaşıldığı zaman bunu ulu orta değilde özel mesajlarla hatayı yapan arkadaşa iletmen bence sana daha bi ayrı ağırlık katardı diye düşünüyorum.. Umarım yanlış anlamassın beni.

TunFeB
20/04/2009, 08:38
Kendisine defalarca ilettiğim için artık burda belirtmeyi borç bildim. Açık olmak gerekirse, derdim 1 t-shirt 10 t-shirt değil. 3 ün 5 in hesabı da değil. Bunların hesabını yapcak olsam çok daha detaylı yapardım. Tarafınızdan bu şekilde anlaşılmak istemem. Eğer ki böyle bir anlaşılmaya neden olduysam bu beni hepsinden daha çok üzer. Bu baskı olayındasiz değerli arkadaşlarıma verilen bir sözün geri dönmemesi için uğraştım. Tüm amacım buydu. Herkes sorgulayıp dilediğini düşünmekte tabiki özgürdür arkadaşlar. Ben halen söylediklerimin arkasındayım.

erhan
20/04/2009, 10:36
ben tshort almasamda emeklerin için teşekkürler.

buluşmaya gelmeyi çok isterdim ancak aynı saatlerde yeğenimim söz yüzüğü takılıyordu. buluşmaya gelmek nasip olmadı.

femoli
20/04/2009, 16:06
Tuncay senin nasıl bir insan olduğunu az çok biliyoruz ... sen canını sıkma ;) Seni baya üzdüler ama sonunda anlının akı ile bu işi bitirdin her şey için teşekkürler..

Linos
20/04/2009, 17:42
Tuncay, emeklerin için çok teşekkür ederim! Sitemlerin konusunda haklısın, umarım tekrarı olmaz...

jeoenis
20/04/2009, 18:51
Arkadaş ve abilerim sizlerden çok özür dilerim. Buluşma özel nedenlerim dolaysı ile buluşma tamamen aklımdan çıkmış. gerçekten çok çok özür dilerim.
(özellikle sizlerle buluşmayı özlemiştim)

ABNEW
20/04/2009, 19:32
Tuncay, mecbur olmadığın ya da görevin olmadığı halde t-shirt basma ve dağıtım işini üstlenmen büyük fedakarlık, bunun gözardı edilmemesi gerekiyor.Tekrar teşekkürler uğraşın için,

Oğulcan konusunda emin misin Tuncay?Çünkü önceden buna benzer bir durum daha olmuştu yanlış anlaşılmadan kaynaklanan.Sonra olay tatlıya bağlanmıştı.Bu da benzer bir durum olabilir mi?

Ben t-shirtlerimi bir ara alırım:) Önemli değil.Ön baskılı yeni t-shirt konusunda önceden de söylediğim gibi benim için kesinlikle uğraşma hiç önemli değil, ikisi de ön-arka baskılı olsun, farketmez...

TunFeB
20/04/2009, 22:18
Tuncay, mecbur olmadığın ya da görevin olmadığı halde t-shirt basma ve dağıtım işini üstlenmen büyük fedakarlık, bunun gözardı edilmemesi gerekiyor.Tekrar teşekkürler uğraşın için,

Oğulcan konusunda emin misin Tuncay?Çünkü önceden buna benzer bir durum daha olmuştu yanlış anlaşılmadan kaynaklanan.Sonra olay tatlıya bağlanmıştı.Bu da benzer bir durum olabilir mi?

Ben t-shirtlerimi bir ara alırım:) Önemli değil.Ön baskılı yeni t-shirt konusunda önceden de söylediğim gibi benim için kesinlikle uğraşma hiç önemli değil, ikisi de ön-arka baskılı olsun, farketmez...

Arda abi konu açıkladığım şekildedir. Bahsi geçen arkadaşa t-shirtleri gönderdim. Hatırlarsanız ilk aşamada baskı işini o üstlenmişti. Ben sadece t-shirt teminini üstlenmiştim. Gönderdiğim t-shirtleri kendisi için almıştı. Daha öncede bahsettiğim gibi derdim 2 t-shirt değil. Zaten ödeme yapsa bile kabul edilmeyecek artık. Ben bilinmesini gerektiğini düşündüm ve paylaştım. Şimdi ki talebimde belli. Ben, bu tür bi olaya sebebiyet verebilen biriyle aynı ortamda bulunmayı istemiyorum. Ya benim ya da onun üyeliğinin silinmesini istiyorum. Karar ve yetki yönetimde.

Bu arada Arda abi eğer müsait olursa yarın senide Ankamall' e bekleriz. Bi aksilik olmazsa saat 19:00 gibi Kaan' la buluşacağız. Hem t-shirt teslimi hem tanışma. Tabi başka gelmek isteyen arkadaşlarımız olursa bize eşlik etmelerinden mutluluk duyarız....

ABNEW
20/04/2009, 23:31
Anladım Tuncay,
Gelebilirsem haber veririm Kaanla da görüştüm, bir alamadım şunları :)

candan
21/04/2009, 00:23
:ohmy0000::agri::w00t2000:
19'undaki buluşmayı 21'inde öğrenmiş bulunuyorum...

(tam sana göre bi'şey oldu bu tabi... e tebrik et kendini :unsure00:)

anvil
21/04/2009, 09:02
@Tuncay;

Haklı da olsan haksız da olsan Oğulcan ile aranızdaki anlaşmazlık nedeniyle bize seçim şansı bırakma lütfen. Sonuçta biz aranızda geçen mevzuyu tam olarak bilmiyoruz. Pire için yorgan yakma bence.

Emeklerin için tekrar teşekkürler.

femoli
21/04/2009, 09:19
Tuncayı çok kızdırmış valla kim olsa aynı şeyi yapardı diyorum ..Fatih hoca :)

TunFeB
21/04/2009, 17:05
Bana sadece göndermeyeceğini söyleseydi tek diyeceğim söz canın saolsundu. Ama yapılan olay benim için bir nevi dalga geçme konusu. Ben söylediğimin halen arkasındayım. Yönetim diyosaki biz karışmayız, o zamanda ben gönüllü olarak ayrılıyorum.

TunFeB
21/04/2009, 22:58
Bu akşam Kaan' la ( zaimkaan ) Ankamall' de buluştuk. Güzel muhabbetle dolu 1 saatimiz geçti. Kendisini tanımaktan çok mutlu oldum ve tabiki t-shirt tesliminide gerçekleştirdik.

ABNEW ve UNIK06' nın t-shirtleri halen bende. Arda abiyle telefonla konuştuk bi şekilde teslimat yapacağım ama Oruç' tan haberim yok. Bilgisi olan ya da ulaşabilecek olan arkadaşımız var mı acaba?

ABNEW
21/04/2009, 23:42
Tuncay, eve 21:00 de geldiğim için uğrayamadım yanınıza.Dediğim gibi ilerleyen günlerde senden alırım ben, hatta Oruçu da ararım olmazsa beraber geliriz...

ferojan
22/04/2009, 00:44
Kendisine defalarca ilettiğim için artık burda belirtmeyi borç bildim. Açık olmak gerekirse, derdim 1 t-shirt 10 t-shirt değil. 3 ün 5 in hesabı da değil. Bunların hesabını yapcak olsam çok daha detaylı yapardım. Tarafınızdan bu şekilde anlaşılmak istemem. Eğer ki böyle bir anlaşılmaya neden olduysam bu beni hepsinden daha çok üzer. Bu baskı olayındasiz değerli arkadaşlarıma verilen bir sözün geri dönmemesi için uğraştım. Tüm amacım buydu. Herkes sorgulayıp dilediğini düşünmekte tabiki özgürdür arkadaşlar. Ben halen söylediklerimin arkasındayım.

Tuncay kardeşim olay şimdi anlaşıldı o arkadaşın yapacağı işi sen üstlendiğin için seviyesizlik yapıp sana güya kazık atmaya çalışmış.. Tabiki mevzu para yada başka birşey değil üçün beşin hesabını yapacak adamda değilsindir. Ben baskı işine haberim olmadığı için girememiştim ama olsun yinede teşekkür ederim düşündüğün için kardeşim.

TunFeB
22/04/2009, 08:37
Tuncay, eve 21:00 de geldiğim için uğrayamadım yanınıza.Dediğim gibi ilerleyen günlerde senden alırım ben, hatta Oruçu da ararım olmazsa beraber geliriz...

Sorun değil Arda abi. Kısa süre içinde görüşmek üzere....

anvil
22/04/2009, 10:00
Tuncay;

Konu biz karışmayız değil. Yönetim kimsenin forumdan gitmesini istemez. Herkes zaten haklıyı haksızı görüyor. Haksız olan zaten otomatikman foruma giremez. Banlamaya gerek yok yani. O yüzden lütfen bu "ya o ya ben" tavırlarını bırak.

candan
22/04/2009, 13:58
bence de, lütfen forumdan ayrılmayı düşünme...
sevdiğin herhangi bir ortamdan bu şekilde ayrılmak, kendini
ve sevdiklerini cezalandırmaktan başka ne işe yarar ki?

TunFeB
22/04/2009, 18:05
Tuncay;

Konu biz karışmayız değil. Yönetim kimsenin forumdan gitmesini istemez. Herkes zaten haklıyı haksızı görüyor. Haksız olan zaten otomatikman foruma giremez. Banlamaya gerek yok yani. O yüzden lütfen bu "ya o ya ben" tavırlarını bırak.

Fatih abi sen biraz kızmışsın bana. Aslında burda kızmanı gerektirecek bir durumda yok. Benim asıl amacım burdaki ortamda böyle aksiliklere sebebiyet verebilecek insanların bulunmamasıydı. Gönüllü olarak forumdan ayrıldığımı ve ABNEW ve UNIK06' nın t-shirtlerini teslim ettikten sonra bir daha girmeyeceğimi bilmenizi isterim. Yaşanan tatsızlıktan dolayı tüm arkadaşlarımdan özür dilerim.

ABNEW
24/04/2009, 22:26
Bugün Oruçla ben de t-shirtlerimizi aldık nihayet:) T-shirt ve baskı gayet kaliteli olmuş.Tuncay a fedakarlığı için tekrar teşekkürler...