PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ne Derbiydi Ama !!!

ED 088
12/04/2009, 22:24
Bir Fenerbahçeli olarak Türk futboluna verdiğimiz geçici rahatsızlıktan dolayı özür dilerim....

06kaymak
12/04/2009, 22:37
cok kotuydu bence de...

siromar
12/04/2009, 22:42
sabri-emre
arda- semih
cok yakıstı gercekten milli takımda da kavga ederler artık

Linos
12/04/2009, 23:26
Sadece Fenerbahçe olarak değil, Sabri ve Lugano olarak özür dilemek lazım en başta...

kukart
12/04/2009, 23:52
sahada çıkan kavgaaya;..
önce yöneticiler sevindi bence... yıl boyu yaptıkları hataları böylece futbolculara yükleyebilrcekleri bahane ortaya cıkmış oldu..
bizim tüpçü de dahil fb gs yöneticileri bu tür futbolculardan dolayı maçı kaybettik imajını kendilerini koltujlarına daha rahat oturmalarına sebebp oldğunu bildiklerinden maç sonu (adnan polt;) bide utanmadan bizi (gs ve fb yi) ligden egale etmeye çalışıolar gibi komplo teorileri üretiyor... yıl boyu ne yaptın ki bi maçta egale oldun?..
bizim tüpçü de böyle.. gs, fb, bjk ayırmıyom...

emresan87
13/04/2009, 00:20
Berbattı... Futboldan çok boks enstanteneleri izledik. Sözde milli futbolcular, sözde gençliğe örnekler... Ne zekiler ne de ahlaklılar. Bazıları çevik bile değiller. Sadece kavgacılar, küfürcüler... Çok üzüldüm bu akşam, ne Türk futboluna yakıştı, ne spora yakıştı... Hiç bir şeye yakışmadı.. Eğleneceğime futboldan tiksindim...

jeoenis
13/04/2009, 00:21
zaten böyle bir olay olacağı belli idi. Maç sırasında Galatasay'dan Sabri Fenerbahçeden Selçuk kırmızı istedilerde alamadılar.
Abi her şeyi geçtim Lugano yarın öbür gün italyaya gidecek ama yarın bu adamlar birlikte milli takım için oyun oynayacaklar. Nasıl birbirlerine güvenecek ve bir takım ruhu oluşturacaklar.milli takımın ilk 11'inin yarısı birbirine daldı. (bi sayalım bakalım Sabri, Emre belezoğlu, arda, volkan, semih yedeklerden emre aşık)

Fuzuli
13/04/2009, 00:30
Maçın sadece olaylı anlarını izledim...Lugano'nun yaptığı zaten affedilmez..
Ama bir Gs'li olarak Arda'nın daha soğukkanlı olması ve Semih'e vurmamasını isterdim...
Arda da Semih'te efendi olmalarıyla tanınan futbolcular...İkisi ne de yakışmadı..

erdiyilmaz
13/04/2009, 04:08
Futbol adina yaklasik 90 dakika hicbirsey goremedim. İki takim da profesyonellikten uzak bir oyun sergilediler. Koskoca mac boyunca 1 tane %100 gol pozisyonu denebilecek pozisyon yok, Türk futbolu adina uzuntu verici.

Mac sonrasi yorumlarda hakeme bahane bulanlar, federasyona bahane bulanlar oldu. Macin sorumlusu klup yoneticileri ve disiplinsiz oyuncularindan baska kimse degil. Bi derbi mac keyfimiz olurdu o da kalmadi. Trt mactan sonra 15-20 yil onceki Gs-Fb maclarini gosterdi, ne kadar guzel ahenk icinde oynaniyormus maclar. Simdi ise git gide cirkeflesen, profesyonellikten uzak maclar oynaniyor. Bakalim ileride nasil olacak maclar.

ABNEW
13/04/2009, 11:06
........ Trt mactan sonra 15-20 yil onceki Gs-Fb maclarini gosterdi, ne kadar guzel ahenk icinde oynaniyormus maclar. Simdi ise git gide cirkeflesen, profesyonellikten uzak maclar oynaniyor. Bakalim ileride nasil olacak maclar.

İleride gol olarak sadece kırmızı kartlar sayılacak Erdi:

GS:2 FB:2 :)

Bizim sözde sporcularımız sahada futbol adına fazla birşey yapamayınca başka işlere yöneliyorlar maalesef...

femoli
13/04/2009, 17:39
Terbiyesizlik hat safhadaydı ,Ama sevgili yöneticiler bunun olmasında çok memnundular şimdi onlardan çok bu kavga konuşuluyor koltuklarında rahatlar...