PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Birmot'un Sunduğu 3M Boya Koruma Sistemleri

Anakha
09/04/2009, 16:47
Merhabalar arkadaşlar. 2 gün önce ilk arabamı GP mi aldım. Diğer arabası olan arkadaşlar hemen boya koruma yapmamı tavsiye ettiler. Ben de bugün Birmot'a gittim fiyat almak için. 2 tane seçenek sundular.
1. si
Boya Koruma + Motor Koruma + İç Koruma --> 150 Lira

2. si
ALt Darbe Koruma ve yukarıdakilerin hepsi --> 400 Lira

2. sinde ömür boyu kullanılabilecek bir alt takım koruma sistemi yapıyorlarmış. Arabanın içine gelen sesleri %25 azaltma sağlıyormuş.

Boya koruma sistemlerinde 6 ay sonra yenileme hizmeti veriyorlar. Kampanyada şu an %50 indirim var dediler. Fiyatları daha önceden bilmediğim için sizlerin yorumlarını alayım dedim ve daha önce 3M ürünlerini kullanan ve yorum yazabilecek arkadaşlar biraz bilgi verirse sevinirim. Teşekkürler.

xcruelx
13/04/2009, 00:28
alt takım koruma sistemimi o nedir ya?

Buremir
13/04/2009, 00:36
alt takım değil alt darbe koruyucu onun adı oğuz arkadaşımız yanlış yazmış

xcruelx
13/04/2009, 00:49
Peki bir şey daha sorayım konu üstüne. Aracın orjinalinde yeri varmıdır yoksa onu takmak için ayrıyetten delip deşiyorlarmı?

Buremir
13/04/2009, 01:01
bu hep karışmıştır daha öncede yazdım birmot taki yada herhangi bir yerdeki alt darbe koruyucu dedikleri takılan birşey değil uygulamalı yapılan kağuçuklu bir izalasyon araç içine gelen sesleri azaltıyor ve aracın altını bir yere sürttüğünüz yada vurduğunuzda kolayca saca zarar vermek yerine biraz daha bir mukavemet sağlıyor

Buna ilaveten eğer siz takılabilen alt koruyucu (karter muhafazası) istiyorsanız bizim araçlarda orjinal olarak satılanlar plastik ve araçların üzerinde bağlantı yerleri zaten mevcut ayrıyeten delik açmak falan gerekmiyor...

Anakha
13/04/2009, 11:06
Arkadaşlar ben yorum istemiştim ama sanırım kimse yorumda bulunmadı. Fiyatlar hakkında. Ayrıca bugün Sonax'tan fiyat aldım onlarda full koruma paketine 200 lira fiyat verdiler. Şimdi kararsız kaldım.

HasanAliz
19/04/2009, 16:05
bence 150 çok iyi ama nasıl yaptıklaır önemli

zetalpzet
20/04/2009, 11:27
Arkadaşlar ben yorum istemiştim ama sanırım kimse yorumda bulunmadı. Fiyatlar hakkında. Ayrıca bugün Sonax'tan fiyat aldım onlarda full koruma paketine 200 lira fiyat verdiler. Şimdi kararsız kaldım.

sonax için fiat çok iyi.bugün ziebarta sordum sadece boya korumaya 270 lira fiyat verdiler bende yaptırıcam eğer istersen irtibata geçelim ikimiz beraber gidersek belki 200 lirayı da geri çektirebiliriz.gerçi senin araç sıfır olduğu için fiatı geri çekmişlerdir ama yinede sormakda fayda var.irtibat kurmak istersen 533 691 78 44

Refiner
20/04/2009, 14:37
Ben arabayı aralık 08'de aldım ve birmotta boya+koltuk+motor+alt koruma 350 liraya yaptılar. bir boya koruma da hediye ettiler. alt koruma gerçekten işe yarıyor mu tam çözemedim. yol sesi konusunda çok tatmin edici olmadığını söyleyebilirim ama.

Anakha
20/04/2009, 16:19
Ben uzun zamandır giremedim. Geçen hafta Fiat'a yaptırdım gayet güzel bir şekilde ilgilendiler. Korumada bir sorun çıkmadı, eylül-ekim aylarında yenilemesi var. dediğim gibi şuan kampanya da imiş. 3M ürünlerindeki teflonlu koruma tavsiyesi aldığım için yaptırdım.

HasanAliz
22/04/2009, 23:23
FIAT Oto Koruma mu oluyor acaba bu dediğiniz ?

150 TL ise bende en kısa zamanda yaptırmak istiyorum.

şubat ayında İst. HaliçOto
KOMPLE OTO KORUMA 200+KDV'dir. Hediyesi :*MOTOR KORUMA VE PARLATMA diye bilgi vermişti bana.