PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Direksiyonda delik!!!!!!

attserkan
09/04/2009, 15:26
arkadaşlar herkese slm lar size bişey sormak istiyorum benim sorunum şudur direksiyonun gövde kısmında simidin hemen alt yan karafında ki geniş yüzey de bir kaç tane fabrika çıkışlı noktalar var küçük daireler şeklinde bira kaç tane,bunlar diğer yerlere göre adaha ince yapılar ve bir tabesi delinmiş. bilirsiniz kullnıcının orayla hiç işi olmaz kendiliğinden delinmiş şimdi sorun şu o görüntü itibariyle çok çirkin ve arabayı ucuz bi işcilik varmış gibi gösteriyor insanlar görse bu nasıl sıfır araba diyecek valla.ben bu noktada ne yapabilrim fikirlerinizi bekliyorum .bunu garantiden değiştirebilirmiyim?iii günler.. herkese

ABNEW
09/04/2009, 15:35
Serkan anladığım kadarıyla direksiyon göbeğinin yan tarafındaki plastik yüzeyin bozukluğundan bahsediyorsun (simit üzerinde) Bu ya kullanılan malzemeden ya da kalıptan kaynaklanan bir problem anladığım kadarıyla.Ancak daha önce hiç görmedim.Bence servise bir danış, garantiden değişir muhtemelen...

attserkan
09/04/2009, 16:23
arda çok teşekkür ederim bilgilerinin için.yani tam olarak demek is
tediğim yer aslında hani sinyal ve trip yazan yerlerini çevreleyen o geniş deri kaplama alan simidin hemen alt tarafındaki yüzeyler oralara fabrika hatasımı diyelim yoksa herkes de varmı bilmiyorum.hani bir kağıtı tam olarak zımbayla delmesin ama oaraya iz bırakırsın ama bir gelse dokunda orası hemen delinir öyle düşün direksiyonun arkalı önlü simetrik olarak var ve biri delindi onu demek istedim tam olarak anlatabildim mi bilmiyorum ama benden kesinlikle kaynaklanmıyor.yani büyük bir sorun değil ama görüntü çirkin.onu değiştirmem sizce mantıklımı garantiden değiştirebilrimiyim?

BSK
09/04/2009, 17:10
O bölüme tornavida sokup airbag çıkıyor arkadaşım ben tuş takımlarını değiştirmek istediğimde oraları deldiler airbag söküldü ve tuş takımını değiştirdiler. benimkiler de delik duruyor, siyah silikon sürülebilir belki ama kendi kendine delinmesi bence zor.

ABNEW
09/04/2009, 17:16
Farklı yerden bahsediyoruz sanırım Serkan.Sinyal ve silecek kollarının bulunduğu direksiyon arkasında kalan parçayı kastediyorsun sanırım, bence servise bir göster belki değiştirirler.

Sözkonusu parça bazı arkadaşlarımızda da ayrık durmaktaydı...

attserkan
09/04/2009, 20:25
arkadaşlar çok teşekkür ederim bilgilendirmeleriniz için gerçekten çok yararlı oldu bu yoksa ben bu gazla gider servisle tartışırdım:)))))))

HasanAliz
09/04/2009, 23:05
bende de var bu.sen yazınca akşam akşam indim arabaya baktım.
net olarak ne işe yarar nedir merak ettim şimdi.
her arabada var mı acaba

attserkan
09/04/2009, 23:50
::)))))))