PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Göğüslük ve iç aksam için tavsiye cila

demon
08/04/2009, 19:14
Göğüslük, iç aksam için tavsiye cila güzel bir cila ve temizleyici madde ne öneririrsiniz

OzzY
08/04/2009, 22:18
sonaxın spreyi var bende elma kokulu mat :) gayet güzel temizliyo ve uzunca bi süre temiz kalmasını sağlıyo. bi kutu 1 yıl kadar gidicek sanırım. tavsiye ederim.

birde hepsinde geçerlimi bilmiyorum ama sonax ürünleri koçtaşta sonax bayiilerine göre daha ucuzdu(yeni gelmiş tanıtım amaçlı filan dediler)

keykavus
08/04/2009, 22:26
Saygıdeğer arkadaşım ben solutex solüsyon ve turtle vax süt kullanıyorum ve memnunum. İki adet mikrofiber bez ile kullanıyorum ve güzel sonuç veriyor. Saygılarımla.

z_ygt
08/04/2009, 23:08
Arkadaşlar göğüs temizliğini nasıl yapıyorsunuz?Çok fazla silinince airbag yerinin belirginleşmesinden korkuyorum.Üstündeki pütürler kaybolabilir zamanla...

demon
08/04/2009, 23:21
Bende bu Turtle Wax Süt almıştım ama hiç memnun kalmadım.İyice silmeme rağmen püskürttüğüm yerler parlak diğer taraflar mat kalıyor. Beni baya bir uğraştırdı. Belkide yanlış uyguladım. İstediğim çok daha kolay uygulanabilen, etkili ve güzel kokan birşey

anvil
09/04/2009, 11:26
denemedim ama turtle wax'ın f21'i çok övülüyordu.

narkoz30
09/04/2009, 11:34
Ben temizlik yapmam 2 yıl sonra satarım arabayı yenisini alırım pis biriyim araba temizliği konusunda nedense vakit bulamıyorum vede paraya kıyıp temizlettiremiyorum hayır cimrilikten değil güvensizlikten mesea bir yere bıraktım birmot çalışan çakmak soketi aldıgımda arıalıydı tabii kabahat bulamazsınız kimseye. En iyii boş bir zamanda al bezi eline kendi işini kendin gör. :)
Galericilere arabayı pis veya temiz götürün verecekleri ücret inanın değişmiyor. Sonuçta onlar da kahyalarına araçlarını temizlettiriyorlar. Bir nevi sonax hizmeti yapıyorlardır ama ne dense benim araç aldıgımda da çok pisti yakında koltukları söküp nasıl temizlendiğini fotograflı olarak yayınlayacağım ha bir de bugün ön gögüs modifiyesi yapacaz iyişallah renk değişimi falan biraz zorlayacak bizi ama sadece zaman öldürmek amaç aradan temizliği de çıkarırız olur biter :)

demon
10/04/2009, 01:17
Narkoz benim amaç zaten temizleyip satmak değil. İçi pis olsun istemiyorum. İçi ne kadar temiz olursa arabaya o kadar daha çok ısınıyorum. Kendim sigara içen birisi olmama rağmen uzun yolda dahi araçta sigara içmem. Komple bir iç temizlik yaptırmayıda düşünüyorum. Ama bazen binen arkadaşlar araçta sigara içmekte ısrar ediyorlar. Bu durumu hiç sevmiyorum gerçekten. Bindiğim arabalarda araç sahibi kendisi arabada sigara içmezse bende içmem. Daha öncedende arabada sigara içilmiş.
Belki hafta sonu komple bir iç dış temizlik yaptırablirim. Geçen hafta baya baya bir temizledim. Dışı çok önemli değil arada bir kendim yıkıyorum. Hatta her hafta yıkarım. İ

demon
22/04/2009, 16:03
sonaxın spreyi var bende elma kokulu mat :) gayet güzel temizliyo ve uzunca bi süre temiz kalmasını sağlıyo. bi kutu 1 yıl kadar gidicek sanırım. tavsiye ederim.

birde hepsinde geçerlimi bilmiyorum ama sonax ürünleri koçtaşta sonax bayiilerine göre daha ucuzdu(yeni gelmiş tanıtım amaçlı filan dediler)

Ozan Dün koçtaşa gittim ama bulamadım.

Yarasa
22/04/2009, 17:35
denemedim ama turtle wax'ın f21'i çok övülüyordu.

Geçtiğimi c.tesi koçtaş dan aldım pazar günü arabayı temizlediğimde kullandım.
Güzel parladı arabanın iç aksamındaki siyah plastik yerler.
Örnek resim aşağıda. Birebir çektiğim fotoyu koydum boyutu biraz büyük (3072x2304)

https://img516.imageshack.us/img516/6189/img0003y.th.jpg (https://img516.imageshack.us/my.php?image=img0003y.jpg)