PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Konfor Paketi

Gkhan
26/02/2007, 22:21
Konfor Paketi neler içeriyor arkadaslar ?

x-troy
26/02/2007, 22:22
park sensörü, kolçake.bel desteği, başka??:heyo:

microab
26/02/2007, 22:23
Sanırım ilk parti ( 2006 ) araçlardaki paket i kastediyorsun değilmi gökhan?
Gerçi pakette bir değişiklik olduğunu sanmıyorum ben,hafızam beni yanıltmıyorsa...
Sen nasıl atlarsın o kunuyu kardeşim yavvv tühhh...

Gkhan
26/02/2007, 22:24
evet abi arabamı 03.03.06 da almıştım..

h k
26/02/2007, 22:40
park sensörü, kolçake.bel desteği, başka??:heyo:

+ bagajda 12 volt 180 watt enerji cekebileceginiz priz.

park sensörü ve kolçak işe yariyor , bel desteğinin bana bir faydasi yok. bagajdaki prizide yeri nerede acaba diye ilk aldigimda bakinca görmüstüm bir daha işim olmadi :D

Mısafır
26/02/2007, 22:43
arkadaslar bole sorular ıcın konu acmasakkk ...

Gkhan
26/02/2007, 22:46
Bunu sorma gereği duydum çünkü bendeki konfor paketinde bel ayarı birde kolçak var ..

Gkhan
26/02/2007, 23:02
+

karaburak
26/02/2007, 23:11
Hocam ben makyajlı gp lerde donanımda bazı değişiklikler oldu diye biliyorum.Mesela benim emotion donanımlı gp de bel ayarı ve kolçak yok

microab
26/02/2007, 23:23
Bahsedilen konfor paketi makyajdan önceki.Günümüzde değişmişse de önemi yok gökhan için-kaldı ki sitede dahi değişiklik görünmüyor...

Mısafır
27/02/2007, 08:29
Hocam ben makyajlı gp lerde donanımda bazı değişiklikler oldu diye biliyorum.Mesela benim emotion donanımlı gp de bel ayarı ve kolçak yok
emotıonda boyle bısey olacagını pek sanmıyorum buyuk ıhtımal bır yalnıslık var
emotıon ıcın kol dayama standart zaten...
dostum bıresımlerı atsana bakalım cok merak ettım...

Gkhan
27/02/2007, 12:26
üstelemek gerekirmi

cssar
27/02/2007, 18:02
gp makyajmi gecirdi?
ne cabuk
neler degisti?

punto-wrc
27/02/2007, 20:19
Benim show room da baktığım gp deki konfor paketinde kol dayama+park sensörü+bel ayarı+bagajda 12v çıkış wardı

Gkhan
27/02/2007, 20:29
hımm ilginç..

punto-wrc
27/02/2007, 21:09
zaten fiat ın sitesinde de öle yazıo... aynıları wardı üstünde... kısmet olursa yarın o arabayıda alıcam inş... resimlerini eklerim....

https://www.fiat.com.tr/tr/index.php?PageID=47

karaburak
27/02/2007, 22:10
emotıonda boyle bısey olacagını pek sanmıyorum buyuk ıhtımal bır yalnıslık var
emotıon ıcın kol dayama standart zaten...
dostum bıresımlerı atsana bakalım cok merak ettım...

Hocam ben de ilk duyunca dedim herhalde araba hatalı.Sonra forumda arama yaptım ve aşağıdaki konu çıktı.Araba şu anda bende değil 2 hafta içinde bende olacak resimlerini o zaman koyarım.Link verdim ama yine de konuyu size özetliyeyim.Makyajlı emo gplerde kolçak ve bel ayarı yokmuş.Konuya bakarsanız bi arkadaş "tofaştan üst düzey bir yetkili ile görüştüm emolarda bunlar olmayacakmış" gibisinden bişiler yazmış.İnternet sitesine de bakmayın.Mutlaka o sayfanın bi yerlerinde tofaş bu listelerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar yazıyodur.Yani adamlar sayfa güncellenmemiş der geçerler.Durun bir de ben fiata mail atayım, cevap verirlerse konuya son noktayı koymuş oluruz :)

bambogie
08/03/2007, 10:33
abi o konuyu ben açtım orada da ve bi kaç konuda daha sanırım benim açtığım dışında internet sitesinde bulunan bu ibare yüzünden hiç bir şey iddia edemezsiniz.Tofaş-Fiat ürünlerde istediği zaman istediği değişiklikleri haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar diye.Akrabam tofaşta ben öyle söyleyeyim cıngarını az yapmadım merak etmeyin siz bel ayarlo koltuk ve kolçak yok artık.showroom da gördüğünüzde zaten adamlar açtığı için eski gelen partiden elinde kalandır.daha öncede yazdım tekrar yazıyorum konfor paketinde yer alması gereken bu iki özellik dışında her şey var ve bayii bana bende olmayan iki donanım için geri ödeme yapacak.hatta bugün yarın para hesabıma geçer sanırım.Makyaj değil benim kanımca.isterseniz çeker fotoğrafları yollarım.sonuç itibariyle ortada önceki partiden gelmiş araçlar var hala satılmadıysa bu iki donanım dahil olarak alabilirsiniz tekrar söylüyorum arkadaşlar çıkarsa diye ben işte 3 gün önce aldım bende var diye güle güle kullansınlar ama benimkinde yok 2007 ilk parti gelen araçlardayani 01.01.2007 tarihinden sonra diyim model yılı değil bana olmayacağı bilgisi geldi neredeyse sırf bu iki donanım yüzünden vazgeçiyodum allahtan tanıdığa sordumda için rahat rahat al bundan sonra böyle dedi.umarım artık bu noktada yeterince açıklama yapmış olurum.alın gpnizi keyfine bakın bel ayarı olmasada koltuğumdan ve olmayan kolçağımdan memnunum çok mu yoruldu vites topuzuna koyun sağ eli o da çok güzel iş görüyo uzun yolda :D.iyikide gp almışım valla gören hayran binen hayran...

ORACLE
08/03/2007, 10:38
vay be artık kolçağım yok diye üzülmiycem.
Emo da bilem yok yani :)

SeZAr
08/03/2007, 16:34
abi o konuyu ben açtım orada da ve bi kaç konuda daha sanırım benim açtığım dışında internet sitesinde bulunan bu ibare yüzünden hiç bir şey iddia edemezsiniz.Tofaş-Fiat ürünlerde istediği zaman istediği değişiklikleri haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar diye.Akrabam tofaşta ben öyle söyleyeyim cıngarını az yapmadım merak etmeyin siz bel ayarlo koltuk ve kolçak yok artık.showroom da gördüğünüzde zaten adamlar açtığı için eski gelen partiden elinde kalandır.daha öncede yazdım tekrar yazıyorum konfor paketinde yer alması gereken bu iki özellik dışında her şey var ve bayii bana bende olmayan iki donanım için geri ödeme yapacak.hatta bugün yarın para hesabıma geçer sanırım.Makyaj değil benim kanımca.isterseniz çeker fotoğrafları yollarım.sonuç itibariyle ortada önceki partiden gelmiş araçlar var hala satılmadıysa bu iki donanım dahil olarak alabilirsiniz tekrar söylüyorum arkadaşlar çıkarsa diye ben işte 3 gün önce aldım bende var diye güle güle kullansınlar ama benimkinde yok 2007 ilk parti gelen araçlardayani 01.01.2007 tarihinden sonra diyim model yılı değil bana olmayacağı bilgisi geldi neredeyse sırf bu iki donanım yüzünden vazgeçiyodum allahtan tanıdığa sordumda için rahat rahat al bundan sonra böyle dedi.umarım artık bu noktada yeterince açıklama yapmış olurum.alın gpnizi keyfine bakın bel ayarı olmasada koltuğumdan ve olmayan kolçağımdan memnunum çok mu yoruldu vites topuzuna koyun sağ eli o da çok güzel iş görüyo uzun yolda :D.iyikide gp almışım valla gören hayran binen hayran...

Arkadaşım inşallah yazdıklarında yanılıyorsundur.Önümüzdeki hafta benimde gp geliyor.Ben sipariş ettiğimde araçta kolçak ve bel ayarlı koltuk wardı.Bu konuyu üstüne basa basa sordum ilgili kişi üstüne basa basa söyledi emotionlarda standart paketlerde hiçbir değişikliğin bulunmadığını söyledi.Ben kime inanacağımı şarşırdım.Ama eğer gerçekten yoksa bayi ile kavga edicez demektir. :karate:

karaburak
08/03/2007, 17:18
Ben 3 hafta önce emo aldım ve benimkinde kolçak ve bel ayarı yok.Ama bu bayiden olmayan donanımın parasını alma fikri aklıma yattı, bi de ben el atiim şu işe.

the_Algn
08/03/2007, 18:03
Bel ayarı neysede kolçak neden çıkarılmışş??

ABNEW
08/03/2007, 22:12
Bel ayarı neysede kolçak neden çıkarılmışş??

Gizli zam diyelim:)