PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : O Bir grandepunto TR Gönüllüsü..

twentynine
21/12/2006, 17:39
Dün Servise gitttim karter koruması taktırmak için ne ilginçtir anlamadım benim arabaya uyduramadılar en sonunda dedikleri şu sizin arabanız benzinli bizdekilerin galiba hepsi dizeller için o yüzden uymadı dediler. Biraz üzüldüm ama neyse tam çıkıyordum ki bahçede yeni yıkamadan çıkmış siyah full modifiye bir G.P etrafında şöyle turladım baktım baktıııım:D ara süperdi sahibini aradım sordum bulamadım hemmen aklımda şimşekler ampuller yandı :D bir kağıda sitemizin ismini yazdım ve beklediğimizi yazdım vites kolunun yanına bıraktım. EVET BEN BİR GRANDE PUNTOTR GÖNÜLLÜSÜYÜM...:D :D :D :D

OzzY
21/12/2006, 21:23
bizimde bi komşuda var bende ona yazıcam:D:D

AWD
21/12/2006, 21:28
@twentynine

o arkadaş gelmiş galba foruma :D iyi iş çıkarmışın helal

MERHABA. ARKADAŞLAR ARACIMI 3 GÜN SERVİSTE BIRAKMIŞTIM. ARACIMI ALMAYA GİTTİĞİMDE VİTESİN ALTINDA BİR NOT VARDI :
" KARDEŞ ARACIN ÇOK HOŞ. BİR İNTERNET SİTESİ KURDUK GELİRSEN MENUN OLURUZ. twentynine(ufuk)"

BU NOT KAGIDINDAN YOLA ÇIKARAK BURAYA GELDİM. ARKADAŞI TANIMIYORUM. İSMİM YAVUZ. K.T.Ü. JEOLOJİ MÜH. ÖĞRENCİSİYİM. HEPİNİZE BAŞARILAR...

ARACIMIN RESİMLERİNDEN BİR KAÇ TANE BURAYA KOYUYORU. AYRICA ARACIM TUNING WORLD KASIM 2006 SAYISINA ÇIKMIŞTIR...

Misafir2
21/12/2006, 22:48
@twentynine

o arkadaş gelmiş galba foruma :D iyi iş çıkarmışın helal

evet güzel iş çıkarmış arkadaşımız valla bızde aynısını yapalım

emre
21/12/2006, 23:00
yaa daha öncede bahsetmiştim yoldaki g.punto sürücülerine yolda ne ekşınlar yapıorum beni görmüolar bile bitaneside efendim ne var kardeşim demedi yaa :( ama bende bigün bi kişi geitrecem buraya hırs yaptım :)

Linos
21/12/2006, 23:53
Bizim buralarda da görüyorum 2-3 tane! Bilgisayardan bir çıktı alayım da iliştireyim ben de bari sileceklerine! Güzel fikirmiş ;)

erdiyilmaz
22/12/2006, 00:05
kartvizit bastırıp gp'Lere koymak Lazım ya. sticker yerine kartvizit mi bastırsak ne :)

çok güzeL bir oLay, kagıda yazıp iLiştiriyorsun, sonra o kişi buraya geLiyor

işte gp kardeşLiği budur

Mısafır
22/12/2006, 00:22
a5 boyutunda brosur gıbı bısey yapabılırz
ben nerde gorsem koyarım arabaya :D

Misafir2
22/12/2006, 00:44
evet ben her yerde dıle getırıyorum zaten ama maşallah bızım sakaryada gp kulanaların tamamı çok meşkuller galıba yada nete uzaklar bı gelen olmadı halla şuraya sakaryalı oysa 2006 da sakarya samtaş 100 üzrinde GP satmış bana söylenen ve çok görüyorum da hele bı 55 plakalı acık renk gıri bır punto var nereye gıtsem karsımda artık zanledersem memur falan bu sefer göreyım durdurup konuşacam davet edecem sıteye::))))

dejavu
22/12/2006, 01:41
biz bir alemiz yawwwwww..
eheuheuheueheu ::)))
biz süperiz valla..

microab
22/12/2006, 12:35
samtaş 100 üzrinde pg satmış

PrandeGunto :p :D

AWD
22/12/2006, 12:40
walla ben bi lise arkadaşımı geitmişrim yeni siteden haberi yok onada sölicem bide yolda giderken tacizlerimle adam camı açtırıp verimişliğim var sitenin adresini tabi o sıralar teamgrandepunto kapalı olduğundan bi işe yaramadı :D

Misafir2
22/12/2006, 13:40
PrandeGunto :p :D

anladım kardeş mesaj alınmıştır hemen düzeltıyorum :p :p :p :p :( :( :(

OzzY
22/12/2006, 17:09
ben yazdım koydum komşunun arabasına bakalım gelicekmi. bugun hiç oynamamış araba.