PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbula bu yakışmıyor

siyah rüzgar
07/04/2009, 10:18
ana sayfadaki buluşmaların tanıtımına bakıyorumda istanbul çok zayıf kalıyor. bizim çoğunlukta olmamız gerekirken neredeyse hiç yokuz yönetici arkadaşlarımada sesleniyroum bir organizasyon yapalım ve istanbuldaki arkadaşlarımızı bir araya getirelim. eminimki bir çok kişi isteyecektir. piknik kahvaltı vs...

kadoku
07/04/2009, 12:55
Daha önceki buluşmalarada iştirak etmiş eski bir üye olarak diğer illerdeki organizasyonları görünce onlar adına seviniyor ama İstanbul adına üzülüyorum, lütfen bu başlık altında eski ve yeni üyeler yorumlarını esirgemesinler ve İStanbul olarak baharın geldiği havaların ısınmaya başladığı şu günlerde güzel bir pazar organizasyonu yapalım. Güzel bir pazar kahvaltısına sanırım herkes evet diyecektir.

anvil
07/04/2009, 14:05
Bence de İstanbul'a hiç yakışmıyor. Havaların ısınmaya başladığı bu günlerde güzel buluşmalardan bir tanesini gerçekleştirebilirsiniz aslında.

siyah rüzgar
07/04/2009, 14:47
bu pazar pinik yapmak için belgrad ormanına gittim eşim ve ailemle bir an aklımdan geçti neden bizde böle bir organizasyon yapıpta birlikte bir tanışma ve dostluk kurmak için bir şeyler yapmıyoruz diye.

ABNEW
07/04/2009, 15:28
Evet İstanbul, çeşitli illerde organizasyonlar düzenlenmekte.Sizden de İstanbul a yakışan güzel bir organizsayon bekliyoruz, bahar geldi toplanmak lazım :)

erdiyilmaz
07/04/2009, 16:55
Adem hocam, sen buluşma için girişimde bulun, ekibi toparla, bizden her zaman tam destek.

microab
07/04/2009, 23:29
Bu tür işleri yapabilmek için gönüllü olmak severek yapmak gerek.

Ben organizasyon işlerini çok severim,derleyip toparlarım diyen arkadaşlar,bu işe el atsınlar.

siyah rüzgar
08/04/2009, 09:35
ben elimden geleni yaparım ve bu işi severek ve gönüllü yaparım. sizlerinde desteği için teşekkür ederim.

bakıyorumda istanbuldan kadir dışında yazan kimse yok.

civcivx
08/04/2009, 10:05
İstanbul üyeleri oldukça fazla ama nedendir bilinmez, bu tür buluşmalara pek ilgi yok. Bilemiyorum, belki İstanbul karma bir kullanıcı profiline sahiptir, diğer iller gibi ortak bir noktada buluşulamıyor olabilir. Tabii biliyorsunuz, İstanbul'da uzun bir süredir sürekli devam eden, ağır olmasa da, kötü olan hava şartlarını da gözardı etmemek lazım. Yağmurlu-kapalı havalarda insanlar bu tür şeylere pek istekli olmuyorlar. Bakın, bugüne kadar böyle bir başlık yoktu, kimsenin aklına buluşma falan gelmiyordu çünkü :)

Önceki dönemlerde yapılan kalabalık buluşmalar oldu ancak şu da bir gerçek ki; katılanların hatırı sayılır bir miktarı İstanbul dışından gelenlerdi.

Ancak bu demek değil ki; artık böyle şeyler yapılmayacak. Bunun gerçekleşmesi için 2 önemli faktör var: İlki Ali'nin dediği gibi, istekli ve gönüllü olmak. Diğeri ise, bu işlerle ilgilenmek için ayırabileceği yeterli vaktinin olması. Bu iki şartı taşıyorsanız ve başlarda ufak çaplı da olsa toplanma ile ilgili girişimlerde bulunursanız mutlaka katılım olacaktır, cevapsız kalacağını düşünmüyorum. Özellikle de İstanbul'da uzun süredir bir buluşma olmadığı için, üyeler hevesli olacaktır katılım konusunda.

femoli
08/04/2009, 11:32
Adem başlangıcı yap bakalım devamı gelir zannedersem bir yer kararlaştırın ve liste oluşturmaya başlayın ..

siyah rüzgar
08/04/2009, 12:31
sabah şöyle bir şey yaşadım bizim forumdan çağatay bayraktar msnimde kayıtlıydı hiç sohbetimiz yoktu bu güne kadar kendisine durumu söledim katılmanı isterim yönünde, oda bana başka bir foruma ( adresini verdi ) bu daveti yap katılım yüksek olur istanbullular burdayız dedi. ben ilk bu forumla başladım bu forumla devam ederim. diğer forumlardaki arkadaşlarda katılmak isterlerse kapımız açık her zaman.

görüldüğü gibi ben önayak olarak bir buluşma için davette bulundum çünkü heveslendim neden olmasın diye ve istanbullu ve yakın illerden gelmek isteyen arkadaşların katılımını bekliyorum.

siyah rüzgar
08/04/2009, 12:32
adem.ay@hotmail.com msn adresim isteyen herkes ekleyebilir

PLaTiNuN
09/04/2009, 09:40
Çok haklısın adem abi şöle bi konvoy oluşturup yollarda farkımızı ortaya koysak kendi çapımızda eğlensek ne güsel olur...

anvil
09/04/2009, 11:43
Çok haklısın adem abi şöle bi konvoy oluşturup yollarda farkımızı ortaya koysak kendi çapımızda eğlensek ne güsel olur...

Foruma hoşgeldiniz.

Bir liste oluşturmaya başlayın bence.

PLaTiNuN
09/04/2009, 13:18
bence liste oluşturmak için biras reklam ve daha geniş bi msj olanağı olan adminlerimiz ilgilenirse çok yaralı olur daha kalabalık oluruz...

Phaser
09/04/2009, 14:10
Bence Cok güzel düşünülmüş hazır havalarda ısınıyor uygun tarih ve yer seçilmesi durumda ve işlerimin müsait olduğu müddetçe katılabilirim. İlk olarak şöle aslında güzel ve aile olarakta katılabileceğimiz bir yerde sabah kahvaltısı çok iyi olur derim hemde bir tanışma olmuş olur.

siyah rüzgar
09/04/2009, 16:15
tamam listeye başlayalım o zaman tarih ve yeri katılıma göre belirleriz.

1- adem ay
2- kadir k.
3-vedat küçük
4-tolga yıldırır

PLaTiNuN
09/04/2009, 16:21
Sayende ilk adımı attık abi saol gerisi gelecektir umarım...Ana sayfada slayttan izlediğim kadarıyla konya ankara ve izmirin gerisinde kalmışız halbuki üye sayısına bakarsan istanbulun daha yoğun katılımı görmesi lazımdı...

siyah rüzgar
09/04/2009, 16:32
ben 50 yada 60 araçlık bir topluluk beklemiyorum olursa güzel olur ama 5 veya 10 kişi bile olsak bu sene için başlagıç olur. nazlanan istanbul grubunuda ufak ufak toparlarız.

PLaTiNuN
09/04/2009, 16:37
Evet haklısın umarım katılım beklediğimizden de fazla olur...Bunun için ana sayfada gözükecek bi başlık açamayız dimi?

civcivx
09/04/2009, 16:50
Yer-tarih gibi konular netleşince yönetim ana sayfaya buluşma ile ilgili banner koyabilir.

Ziyaretçi047
10/04/2009, 00:30
İstanbul buluşması çok güzel olur. Dostum yönetim olarak her türlü destekle arkandayız. Senden güzel bir organizasyon bekliyoruz.

buraks
10/04/2009, 09:09
arkadaslar benıde ekleyın bulusmaya

siyah rüzgar
10/04/2009, 09:31
liste dolmaya başladı mangalları hazırlayın arkadaşlar :)

1- adem ay
2- kadir k.
3-vedat küçük
4-tolga yıldırır
5-burak duysak

PLaTiNuN
10/04/2009, 12:33
Başlangıç için iyi gittik ama durduk :)

siyah rüzgar
10/04/2009, 12:53
acele etme tolga kalabalıklaşmaya başlıyoruz ben istanbullu arkadaşlarada özelden mesaj atıyorum.

PLaTiNuN
10/04/2009, 13:04
tamam abi süper...

narkoz30
10/04/2009, 13:05
Ben de gelebilirim. Ben her daim boşum işsiz güçsüzüm :) şaka bir yana bolca vaktim var mümkün mertebe fotograf çekmeye gidiyorum zaten hafta içinde. Belgrat ormanları gerçekten muhteşem olur ama oraya da gelenlerin çogu seviyesiz şekilde eğleniyorlar özellikle pazar günleri oraya gidip oturacak bir yer bulmak işkence bulsanız da hemen yanınıza birilri gelir illa rahatsız edilecek kadar sıkışıklığa maruz kalırsınız. :) malum havalar ısınıyor şu sıralar pijamalı bıyıklı koca göbekli kalbalık aileli bir dolu insan minibüsleri ile piknik alanlarını dolduracaklar bence yer seçimi iyi olmalı yoksa huzursuz oluruz iyi bir organizasyon olursa paralı bir yere de gidilebilinir sonuçta tanışma kaynaşma yeni dostluklar edinme çok güzel bir olay ben varım kısaca ama yer konusunda güzel bir yer ile anlaşılması kaydıyla. :) Saygılar

siyah rüzgar
10/04/2009, 13:11
orda bir bölge var masa için 20 lira istiyorlar orayla konuşulabilir. dediğin gibi bir bölge olursa nede olsa ailelerimizle geleceğiz ters bir durum olmasın.

siyah rüzgar
10/04/2009, 13:24
1- adem ay
2- kadir k.
3-vedat küçük
4-tolga yıldırır
5-burak duysak
6-hakan onur

Ziyaretçi047
10/04/2009, 13:31
Ters durum felan yaşamazsınız merak etmeyin. Kalabalık grup olacaksınız :)

siyah rüzgar
10/04/2009, 14:32
ondan şüphe yok :) biz erkekler için sorun yok ama bayanlar ve çocuklar tedirgin olmasın.

dediğim gibi piknik için bir alan var belgrad ormanında masa için 20 lira isteniyor 2 masayada rhatlıkla 5 yada 6 aile oturabilir. yada bir mekan düşünülür kahvaltı için. arzu ve isteklerinize göre belirlenebilir.

siyah rüzgar
10/04/2009, 14:40
şimdi araştırdım da özel işletmelerinde mekanları var ortalama menü fiyatı 40-70 tl arası değişiyor.

anvil
10/04/2009, 14:48
fazla pahalıya kaçmayın bence. maksat herkesin bir arada olacağı sıcak bir ortam olması.

PLaTiNuN
10/04/2009, 14:51
bence de pahalıya kaçmamalı zaten katılımda nazlıyız...

siyah rüzgar
10/04/2009, 14:53
merak etmeyin siz uygun bir rakam ayarlayacağım kimseyi kırmayacak üzmeyecek. yönetici arkadaşlarda ellerinden geleni yapıyoorlar bu buluşma için teşekkür ederim hepsine.

PLaTiNuN
10/04/2009, 14:56
emeği geçen herkese teşekkürler...

PLaTiNuN
13/04/2009, 08:56
Herkese günaydın iyi haftalar...

siyah rüzgar
13/04/2009, 09:15
günaydın . bugün araştırma yapıyorum bize uygun bir alan bulmak için. bugün net bir tarih olur diye düşünüyorum.

PLaTiNuN
13/04/2009, 09:38
kolay gelsin abi umarım netleşir...Bu arada diğer illerin forumlarına bakıyorumda hareketlenme var bizden ötürü

siyah rüzgar
14/04/2009, 09:30
arkadaşlar bir mekan buldum polonezköyde dere tesisleri sahibiyle herşeyi hallettik bir tarihi halledemedik :)

sabah açık büfe

öğlen 1.5 porsiyon karışık ızgara tabağı ( pirzola, köfte,sucuk,kanat,vs) yanıda sigara böreği salata ( mevsim-çoban) içecek toplam fiyat 35 tl

Polonezky - Polonezkoy - stanbul'da Doayla Babaa ::: (https://www.polonezkoy.com/dere.html)

bizler için güzel derseniz 3 mayıs pazar günü için baskı yapıcam :)

PLaTiNuN
14/04/2009, 09:34
walla ben çok beğendim serdar abi ben tamam derim :)

benden tamam abi emeğine sağlık :)

internetin azizliğne uğradık sayfa görüntülenemiyor yazısı çıkınca tekrar cvp yazdım pardon :)

narkoz30
14/04/2009, 10:09
3 mayıs pazar günü iş için isviçreye gidiyoruz vize pasaport vs kuyrugunda canım çıktı pazar isviçrede geçirecez çarşamba döneceğim sadece 1 gün için isviçre alplerinde türk işi ızgara yapılabilirmi bi düşüneyim artık biz başka zaman gelebiliriz :) Bu arada pirzola tabağı yiyebildiğin kadardan olan mı bizim bi arkadaş var durmadan 3 kilo pirzola yiyebiliyo yani onu da getirirdim hehe :)

siyah rüzgar
14/04/2009, 10:30
arkadaşlar aslında nisan 26 diye düşündüm ama yakın bir tarih olduğu için duyuramayız dedim. herkes olsun isterim kalabalık olalım isterim. o zaman ben ayın 26 sı için konuşuyorum tesis sahibiyle.

serkansrk
14/04/2009, 15:03
arkadaşım çok güzel bir konuya değinmiş benimde çok dikkatimi çekti özellikle Ankara buluşmaları çok kalabalık sanki açık oto pazarı gibi her taraf GP beraberlik çok güzel imrenmiyorum dersem yalan olur helal olsun :) bizde İstanbul olarak otobanı kapatmamız gerek :) en yakın zamanda organizasyon bekliyoruz...

siyah rüzgar
14/04/2009, 15:59
yer ve tarihle ile ilgili yeni bir bşlık açtım lütfen bakınız.

ABNEW
14/04/2009, 16:17
arkadaşım çok güzel bir konuya değinmiş benimde çok dikkatimi çekti özellikle Ankara buluşmaları çok kalabalık sanki açık oto pazarı gibi her taraf GP beraberlik çok güzel imrenmiyorum dersem yalan olur helal olsun :) bizde İstanbul olarak otobanı kapatmamız gerek :) en yakın zamanda organizasyon bekliyoruz...

Serkan, İstanbul Ankarayı da geçebilir ama, sizlere güveniyoruz.En azından bu başlık altında yapılacak organizasyon ilerideki daha kalabalık buluşmaların bir başlangıcı olacaktır...

civcivx
14/04/2009, 17:27
Yer ve tarih netleşmiştir, konuyu diğer başlıktan takip ediniz.

https://forum.grandepuntotr.com/istanbul/11115-haydi-istanbul-26-nisan-2009-bulusmasina.html