PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arka Kapıya Mid Uygulamasında Öneri ;)

methko
05/04/2009, 18:31
Biliyorsunuz ki arka kapılarda twetr yeri kapalı.Mid koyulcagı zamanda yer konusunda twetrı koyma konusunda sıkıntılar yasayanlar olabilir.Bende arka kapılara midleri uygularken cok değişik ama bi o kadarda güzel bi yer bulduk twetrlar icin.Bakalım begenecekmisiniz.. :)

ABNEW
05/04/2009, 19:28
Resimler çok net değil ama yeri güzel bence de, güle güle kullan...

cgty
05/04/2009, 20:42
tek kapılar ne yapacak :S montajı ayrı dert... tweeteri ayri dert... ben tweeteri oraya koyarsam 2 gun sonra araca binerken çarpıp mundar ederler tweteri :S heralde bagaj üstüne olacak...

Ogulcan.Öğüt
05/04/2009, 20:43
Gayet güzel olmus güle güle kullan.

Ah-MeT
05/04/2009, 21:29
Güzel fikir;)

ben arkadaki kapalı tweeter yeri gibi olan yeri delmeyi dusunuyorum, kapı dosemelerini sokmeye üşeniyorum:)

methko
05/04/2009, 23:31
Ya aynı uygulamayı arkadasımın aracada uyguladık tek kapı A3 var.10 numara oldu.Ve yapan arkdasta sıkı tutturdu yani onun ince aletleri vardı onlarla yaptı cokta sağlam ya.Bence üst taraftaki yerle ugrasılmaz.Zaten kücük twetr yeri göstermelik öndeki gözüken yerle arkası bi bütün hic ugrasılmaz yani su andaki cep telefonundan cekildiği icin resimler biraz farklı duruo ama aracın üstünce cok hos ve ince bi detay cokta güzel Tavsiye ederim arkadaslar :)

tombalak
05/04/2009, 23:50
Güzel olmuş bende 2-3 hafta önce önlere piooner TSA172C taktım 2-3 gün öncede kuyumcu arkadaşımın tamirhanesinde arka döşemelerin tweeter yuvalarını micro matkapla tek tek deldik ve çok başarılı oldu aynı öndekiler gibi sadece matkap girip çıkarken plastik eriyip dışarda yapışma yaptı onuda temiledikden sonra bir sorun yok daha sonrada önden çıkan 16cm hoparlörleride arka kapılara taktım çok başarılı oldu :)

Genius
05/04/2009, 23:57
Biz daha bugün yaptık ve tizleri içerde bıraktık, bir yeri delmeye kıyamadık...

tombalak
06/04/2009, 00:07
çok ince uc lazım bizim deldiğimiz orjinal deliklerle aynı ebatta