PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Rötuş kalemi yardım

hulukardesler
05/04/2009, 17:57
tüm guruba iyi pazarlar
arkadaşlar bugün bursada magazin outlet avm'de aracı yıkattım ama pişman oldum bursadaki arkadaşların dikkatli olmalarını öneririm çizilmedik yeri kalmamış arabanın berbat etmişler yeni arabayı
sizden yardım istiyorum bursada sağlıklı bir yıkama nerde yaptırılır ve sonax rötuş kalemini bursada nerde bulabilirim yada internette.

JASMINE
06/04/2009, 00:09
tüm guruba iyi pazarlar
arkadaşlar bugün bursada magazin outlet avm'de aracı yıkattım ama pişman oldum bursadaki arkadaşların dikkatli olmalarını öneririm çizilmedik yeri kalmamış arabanın berbat etmişler yeni arabayı
sizden yardım istiyorum bursada sağlıklı bir yıkama nerde yaptırılır ve sonax rötuş kalemini bursada nerde bulabilirim yada internette.

Öncelikle geçmiş olsun. Sonax ürünleri konusunda da Nafiz arkadaşımızdan yardım alabilirsin. Ürünün temini ve kullanımı konusunda sana yardımcı olacaktır.

testo19
06/04/2009, 12:14
peki bu sonaxın rötuş kalemini kullanan arkadaşlar varmı memnunlarmı ben almakta kararsız kaldımda...

civcivx
06/04/2009, 14:39
Ben bir ara kullanmıştım. Fena bir ürün değil, çizikleri ustalıkla dolduruyor. Uzunca bir süre de dayanıyor, suyu ilk gördüğü gibi kalkmıyor. Gerçi kırmızı renkli olanı, GP'nin kırmızısı ile çok uyumlu değildi, biraz daha koyuydu. Ancak daha sonra servisten küçük bir kutuda kırmızı boya temin ettim ve onu kullanmaya başladım.

Ancak anlamadığım nokta; yıkamadan kaynaklanan çizikleri mi doldurmayı düşünüyorsunuz bu kalemle? Eğer öyle ise, bu ürün doğru bir tercih değil.

testo19
06/04/2009, 18:04
yok benim kapıda yaklaşık bi 5 cm lik çizik var birde tamponda sürtmeden dolayı birkaç çizik var onları kapatmayı düşünüyorum...