PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Egsoz yardımı!!

imdesign
26/03/2009, 15:23
Selam arkadaşlar ben aracıma egsoz alıcam. abarth egsoz başlığı takıcam şuan 2 - 3 tane buldum.bunlar

1-FORMULA 1 KROM PASLANMAZ SON SUSTURUCU EGZOS
Performans tip egzoslar aracınıza ses desteği yanısıra güç desteğide vermektedir.İçerisindeki hava akışını kontrol eden sistem buna olanak verir.
Uygunluk : Tüm marka ve model araçların egzos çıkışlarına uygundur.
Paslanmaz komple krom,içerisinde özel performans filtresi
Spor egzos sesi elde etme imkanı
Komple uzunluk : 50 cm
Susturucu genişliği : 11 cm
Çıkış ucunun çıkış çapı : 9 cm
Bağlantı kaynak yeri çapı : 6,2 cm çap

2-ABARTH TİP EGZOS NİKELAJI
Tüm marka ve model araçların egzos çıkışlarına uygundur.
Krom+Nikel kaplama
İçerisinde abarth tip egzos filtresi
Rahatsızlık vermeyen ses çıkışı
İster kaynak,ister üzerindeki kelepçeyle kolay montaj
Egzos a giriş çapı : 3,8 - 5,7 cm arası egzos çıkışlarına uygundur. Ürün ölçüleri : 18 cm uzunluk,9 cm çıkış"

3-ABARTH TİP EGZOS NİKELAJI
Tüm marka ve model araçların egzos çıkışlarına uygundur
Krom+Nikel kaplama
İçerisinde abarth tip egzos filtresi
Rahatsızlık vermeyen ses çıkışı
İster kaynak,ister üzerindeki kelepçeyle kolay montaj
Egzos a giriş çapı : 4.8 - 5.7 cm arası egzos çıkışlarına uygundur

fiyatlar düşük 10 ile 20 tl arasında 1.fiyatı 60 tl arkadaşlar iyi ve tok bir ses alabilmem için hangisini secmeLiyim yada sizin öneriniz neLer.

Ogulcan.Öğüt
26/03/2009, 23:00
Tabi sen bilirsin ama bence 10 Liraya Kaliteli ve tok bi ses alamazsın abi.

Ziyaretçi047
26/03/2009, 23:37
Orjinal egzoz ucu düşünürsen benimki duruyor verebilirim.

imdesign
27/03/2009, 08:50
egzos ucu takıp son susturucuyu iptaL edersem oLabiLirmi_? yoksa
kompLe ekzos mu degistirmem Lazım_?

bluEyes
29/03/2009, 02:18
arkadslar bende egsoz düsünüyorum ama orjinalinin üstüne kaynak yapılmadan sadece kelepceyle olacak bisey düsünüyorum orjinalliği bozulmasın diye...bu konuda yardımcı olabilecek arkadslar varsa nerden temin edebileceğimi ve olup olmayacagı konusunda fikirleri olan arkadslardan yardım bekliyorum..

yerliplaka34
29/03/2009, 02:45
arkadslar bende egsoz düsünüyorum ama orjinalinin üstüne kaynak yapılmadan sadece kelepceyle olacak bisey düsünüyorum orjinalliği bozulmasın diye...bu konuda yardımcı olabilecek arkadslar varsa nerden temin edebileceğimi ve olup olmayacagı konusunda fikirleri olan arkadslardan yardım bekliyorum..

öncelikle mrb ben sana söyleyim kelepçe pek sağlıklı deil ben kaynak yaptırdım oda düzgün bi eksozcudan yardım alınması gerekiyo bazıları yamuk kaynatıp iğrenç bi görünüm sağlıyo ben çok görüyorum aşşağı bakan eksoz ucu ben sana resimde çekerim ama gündüz nasıl durduğunu sende görürsün ama senin isteğin eksoz ucu eksoz komple olur eksoz ucu ses yapmaz kesinlikle ..

ABNEW
29/03/2009, 13:11

Mustafa, bayilerde 2 çeşidi bulunmakta.Birisi yerli diğeri ithal.Yerlinin fiyatı 70TL, ithal ise 140TL civarıydı.İkisi de 3 vida ile egsoza tutturuluyor.Tabi bahsettiğim egsoz uçları.

Sitede sanıyorum Cihan da 2. elini satıyordu.Bir incele istersen...

bluEyes
29/03/2009, 19:29
tesekkürler arkadaşlar cihan msj atmış onunla konustuk saolasın arda ;) ben hem görüntü olsun hemde hafif ses olsun istiyorum ama bu gidişle biraz maddiyatı düzeltip komple güzel bisey almak gerekecek gibi :))

xtremetrx
21/05/2009, 23:10
peki bu sılencerli eksozların arabaya zararı olurmu ?

Ziyaretçi047
22/05/2009, 00:10
Olmaz dostum olmaz.......

plastro
22/05/2009, 00:29
Ben 90 tl'ye komple eksoz almıştım kaynakla tutturuldu tok bir ses veriyor benim hoşuma gidiyor çıkan ses

Ah-MeT
22/05/2009, 00:34
Ben 90 tl'ye komple eksoz almıştım kaynakla tutturuldu tok bir ses veriyor benim hoşuma gidiyor çıkan ses

komple eksoz derken?

femoli
22/05/2009, 09:04
Son susturucuyu komple değiştirip tok bir almanız mümkün tabiki..

plastro
24/05/2009, 17:17
komple eksoz derken?

Yanlış yazmışım ahmet özür son susturucu diyecektim.

Ziyaretçi047
24/05/2009, 18:27
Beklentilerin çok yüksek olmazsa iyi ses alırsın :)