PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çanakkale de güzel bir buluşma...

ghost rider
24/02/2007, 15:57
Hafta sonu memleketim olan Çanakkaleye geldim,aracımı yıkamaya bırakmıştım ve dayı oğlumun puntosu ile şehir turu atarken bir sürü grandepuntonun konvoy halinde kordon boyundan giderken gittiğini gördüm,katılmamı rica ettiler ve kısa bir turdan sonra MİLLER Fiat bayii önüne geldik,

1.Yaşgünü kutlaması adına Miller tarafından organize edilmiş ve yanlış bilgi edinmediysem 35 araç filandı toplanan araç sayısı.Hemen ceple bi kaç resim çektim .
Ümit bey pazartesi aktivite ilgili resimleri bana mail atacak,kendisine sitemizden bahsettim ve çanakkale ayağı olarak katılmalarını rica ettim,çanakkaleli üye arkadaşlarımızdan ricam Miller ile görüşülüp gelen arkadaşları Çanakkale grubuna dahil etmelerini organize işine girebilirlermi?

https://img410.imageshack.us/img410/8246/photo0047smallgc6.jpg (https://imageshack.us)
https://img81.imageshack.us/img81/4376/photo00488smallqw8.jpg (https://imageshack.us)
https://img410.imageshack.us/img410/4782/photo004999smalljj3.jpg (https://imageshack.us)

shoparr_
24/02/2007, 16:00
sen bu arkadaşlara sitemizden bahsettin mi?keşke direk sen görüşseydin millerdan bu kişilere ulaşmak zor olacaktır.yanlış mı anladım yazını?

microab
24/02/2007, 16:02
Vayy potansiyel grup kaçtı mı yani?
Umarım gelirler yahu...

BGRAYS
24/02/2007, 16:10
35 kişi gayet super bı sayı ya.. ;)

femoli
24/02/2007, 16:22
biz bulamazmıyız bu kişileri miller denen şeye ulaşsak haberdar etsek

erdiyilmaz
24/02/2007, 16:25
ghost rider, bu kişiLeri mutLaka buraya bir şekiLde yönLendireLim. çanakkaLede 35 gibi bir rakam çok büyük sayı. nereden nasıL haberLeşiyorLar, web siteLeri mi vardır nedir, bir şekiLde uLaşaLım o insanLara. biraz araştırıver o civardaysan haLa.

ErdeM53
24/02/2007, 16:26
yaw bu kadar gp cu arasında hiçmi siteden haberi olan yok. mutlaka ulaşmak lazım bu gruba.

BGRAYS
24/02/2007, 16:29
baska bi siteye mi üyeler acaba ? bizden baska bi site yok heralde di mi ?

ghost rider
24/02/2007, 16:42
ya demin o yazımı yazarken oldukça kalabalık bir ortamda idim,aslında tam olarak ifade edemediğimin farkındayım ama yazıp kapamam gerekiyordu.

Kısaca,

Çanakkale Fiyat bayi Miller oto 1. yıl grandepunto kutlaması adı altında düzenlemiş bu organizasyonu.
Dediğim gibi tesadüf denk geldik ve konvoya katıldık ve bayiinin oraya kadar gittik.Neyse sonuçta Miller otonun satış yöneticisi Ümit Bey le kısa bir görüşme yaptım ve sitemizden bahsettim ve onların desteği ile çanakkale grubunun oluşturulmasının oldukça güzel olacağını belirttim.
Pazartesi daha detaylı resimler ve bilgiler edinecem Ümit Beyden.Zaten yukarıda da belirttiğim gibi kendilerinden Çanakkale grubunu oluşturabilme adına (sitemiz için) yardımlarını rica ettim ve önümüzdeki hafta daha detaylı görüşecem kendisiyle.

ghost rider
24/02/2007, 16:47
Bu arada siteyi tanıyanlar var ama sadece üye değiller ve ben adresimizi verdim üye olmalarını tavsiye ettim aynı zamanda diğer arkadaşlarınada adresimizi iletmelerini rica ettim.
Belli bir araç sayısı (genç kitle) mutlaka zaman içersinde aramıza katılacaktır,biraz zamana ihtiyaç var tabi.

ghost rider
24/02/2007, 16:49
Vayy potansiyel grup kaçtı mı yani?
Umarım gelirler yahu...

microab kaçan eden yok kardeş,o anki konumumuz itibari ile kendimizi tanıttık ve sitemizden bahsettik,mutlaka girilecek ve görülecektir sitemiz.

ghost rider
24/02/2007, 17:02
ghost rider, bu kişiLeri mutLaka buraya bir şekiLde yönLendireLim. çanakkaLede 35 gibi bir rakam çok büyük sayı. nereden nasıL haberLeşiyorLar, web siteLeri mi vardır nedir, bir şekiLde uLaşaLım o insanLara. biraz araştırıver o civardaysan haLa.

erdi demin de yazdığım gibi,eğer yanlış bilgi edinmediysem 35 araçttı ki en az 25 kesin vardı o anlamda 35 olası,haberleşme olayı ise bayii toplamış bugün tüm grandepunto kullanıcılarını 1.yaşgünü partisi adı altında,süreç içersinde ulaşacağız inşallah,ben ümit beyle pazartesiden itibaren diyaloğu kuracam zaten...

erdiyilmaz
24/02/2007, 17:32
erdi demin de yazdığım gibi,eğer yanlış bilgi edinmediysem 35 araçttı ki en az 25 kesin vardı o anlamda 35 olası,haberleşme olayı ise bayii toplamış bugün tüm grandepunto kullanıcılarını 1.yaşgünü partisi adı altında,süreç içersinde ulaşacağız inşallah,ben ümit beyle pazartesiden itibaren diyaloğu kuracam zaten...

iyi oLur hocam, miLLer diyince ben de bira sponsor oLdu fiLan sanmıştım sonradan çaktım durumu :ebebe:

oLumLu geLişmeLer oLur umarım. teşekkürLer

Linos
25/02/2007, 00:20
Biz Ankara'ydı, İstanbul'du derken Çanakkale rekoru kırmış haberimiz yok :D

Misafir2
25/02/2007, 01:08
evet çanakkale rekoru kırmıiş valla darısı bızlerın başına sakarya samtaştan halabır tık yok g.p. yaş günüyle ilgili:(((

ghost rider
26/02/2007, 08:31
Arkadaşlar,rekor kırabilmek için çok iyi organize olup herkesin gelebileceği bir gün tayin etmek lazım ve herkesin de gelmesi gerekir,yoksa sadece kırılan rekorlara karşıdan bakmak la yetinmek zorunda kalırız.

hovic
03/03/2007, 11:08
Bu yaptığımız organizasyondan biraz bahsedeyim. Bazı şeyler havada kalmış. İsmim özhan. Bende Ümit gibi Ç.Kale Miller Oto Fiat Ana Bayisinde çalışmaktayım. Grande Puntonun 1. yaş gününü kutlamak için böyle bir şey yapmayı planladık. Satışa başladığımızdan beri satılan bütün G.Punto müşterilerini aradık. Toplam buluşan G.Punto aracı 35 adetti. :ok: Daha sonra toplanan müşterileri yukarıda resimlerini gördüğünüz yerdeki P.O istasyonunda topladık. Çok güzel bir gündü. Herhalde bu bir Türkiye rekorudur.

ghost rider
03/03/2007, 12:39
Havada kalanlar olmuş demişsin,yanlız ben havada kalan neyin olduğunu anlayamadım açıkçası???

yukarıda çektiğim resimler cep telefonundan öylesine çekilmiş ve sitemizle paylaşma adına çekilmiş resimlerdir,gönül isterdiki sizde mevcut olan daha güzel ve açılı resimlerinizi burada yayınlmanız ve güzel aktivitenizi bizler ile daha detaylı paylaşmanız(her ne kadar öyle bir zorunluluğunuz olmasada)

Asla unutmayalım ltf,rekorlar egale edilmek içindir,dostluklar dır baki kalan...

AWD
03/03/2007, 12:50
çok ii ya umarım ordaki arkadaşlardan aramıza katılan lar olur

PuNToGiRL
03/03/2007, 12:53
bizi aramadınızz :( gelirdikkk

Auto engineeR
03/03/2007, 13:47
wayy, ciddi bi topluluk oluşmuş da haberimiz yok :)
güzel.. gelsinler inşallah

hovic
07/03/2007, 22:54
arkadaşlar biz sadece G.Punto sattığımız müşterileri aradık.

PuNToGiRL
08/03/2007, 00:48
bidahakine bizide arayın :)

Dr.Hannibal
08/03/2007, 10:11
Arkadaşlar küçük bir tavsiye, mart ayı sonlarında İzmir'de bur buluşma düzenleyelim ve herkeze haber verelim, Bizim Burhaniye gibi küçük bir yerde 10 taned gp var. Edremit te modifiyeli gp lar var. ve bunların yarısından fazlası böyle bir buluşmaya gelmek için can atıyolar. İzmir sorumlusuna duyurulur :)

shoparr_
08/03/2007, 10:14
Türkiye çapında bu siteyi duyurmanın bi yolunu bulmak lazım.Tofaş tv de yayınlanan görüntüleri cnn de ntv deki otomobil programlarında yayınlatsak süper olur.Ben cnnturk teki deneme sürüşü programını öneriyorum.Bir maille ulaşıp görüntü çekmesini tanıtmasını isteyebiliriz.

Mısafir
09/03/2007, 12:27
Çanakkaleyi kutlarım. Umarım aramıza katılırlar kısa zamanda. Bu arada hafta sonu sizin rekor Ankaraya geçecek. Hemde 40 küsür üye ve 40 adet de bayinin çağırdığı diğer GP ciler olmak üzere 80 civarı araç ile. Gıpta etmemek elde değil. Ama biz de Nisan 8 pikniği için hazırlıklara başladık. İstanbul da Gümbür Gümbür geliyor arkadaşlar. Vivva GP

esmem17
10/03/2007, 09:57
merhabalar.. ben miller oto dan ümit. ben o gün bana vermiş olduğunuz kartı kaybettiğim için size resimleri yollayamadım. artık bende üyeyim.. resimleri burdan yolluyorum.. fazlasını da yollayabailirim.. kolay gelsin...

esmem17
10/03/2007, 10:13
o günkü etkinliğe tam 37 araç geldi.. ki hava şartlarına bağlı olarak bizim hedefimiz en az 50 falandı.

esmem17
10/03/2007, 11:58
arkadaşlar ben ümit... miller otonun satış müdürüyüm. ghost rider la kısa bi görüşme yapabildik. bana mail adresini veri ama ben kaybettim. neyse artık ben de üye oldum.. bu tip aktivitelerden bizleri de haberdar ederseniz memnun oluruz. bende ayrıca bir gp kullanıcısıyım. ve arabamı çok seviyorum..
mayıs ayında mangal partisi düzenlemeyi düşünüyoruz.. o zaman geldiğinde detaylı görüşürüz.. hepinizi aramızda görmek bizim için büyük bi mutluluk olur..
saygılar...

PuNToGiRL
10/03/2007, 13:19
mrb lar hoşgeldin ;)

esmem17
10/03/2007, 15:24
teşekkürler hoşbulduk...

hovic
11/03/2007, 17:44
hoşbuldun ümit kardeşim