PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Syron lastik hakkında bilgisi olan

baycep
06/03/2009, 23:03
arkadaşlar syron lastik kullanan varmı yada performansını duyan bilen bir arkadaşımız yardımcı olursa sevinirim :)
Lastik 24 - Syron Lastik - Race - 1 XL 215/45/17 91W (https://lastik24.com/default.asp?gb=urun&uk=2451&kat=Lastik)

makeles
07/03/2009, 14:58
baya bir lastik araştırmam oldu hiç Syron marka duymamıştım.. bu arada araştırmalarım sonucu 2. lastiklerimi Nokian almaya karar verdim..

abulbul08
07/03/2009, 16:09
lastik çok önemli ucuzuna kaçıp daha pahalıya mal olmasın
bir zenginin lafı var ucuz mal alacak kadar zengin değilim diye
iyi araştır bence yinede sen bilirsin

ilkersezgin
07/03/2009, 19:16
merhabalar. Bir TÜRK markası olduğunu biliyorum cesaretli olup destek vermek lazım .Ben denemedim ama bende bir müddet sonra yeni lastik alacağım yumuşak lastik istiyorum. benim lastikler odun gibi oldu engebelerden geçerken araba yerden 10 cm kalkıp hop hop hopluyor. Kime sorduysam michelin diyor ama SYRON u araştırmam gerek. saygılar....

doktorstress
08/03/2009, 13:17
Sryon lastikleri almanyada yaşayan türk bir aile şirketinin Kore de bir lastik fabrikasına fason olarak yaptırdığı bir lastik markası olduğunu okumuştum bir gazetede ,ama kullanı mı nasıldır bende bilmiyorum

batuhann80
08/03/2009, 14:35
lastik önemli bir konu güvenlik unsurlarına ve kalitesine dikkat etmek gerekli...
bir ürün alırken herzaman test firmalarından yardım almak bence en akıllısı çünkü bir cok testten gecip size her artı yada eksisi hakkında bilgi verirler...
adac firmasının lastik testleri var.burdan bakarak fikir sahibi olabilirsiniz.(unutmadan puanlar ne kadar düsükse o kadar iyidir...)
linki;
https://www.adac.de/Tests/default.asp?id=686&location=2 sayfasının çevirisi (https://64.233.183.132/translate_c?hl=tr&sl=auto&tl=tr&u=https://www.adac.de/Tests/default.asp%3Fid%3D686%26location%3D2&prev=hp&usg=ALkJrhgoMj06LZEr1r_NAl8AnrkQFCAOkQ) (google translate ile türkçedir)
(adaca üye olamazsınız bu yüzden üyelere özel yerler kilitlidir ama testlere ulasabilirizsiniz...)

utktoti
09/03/2009, 16:30
keskinoto nun lastikleri olması lazım 50 60 fazla ver iyi bir lastik al derim lastik önemli bir şey sonuçta

serkansrk
09/03/2009, 17:08
mrb syron lastikler için iyi şeyler duymadım yol tutuş olsun balon yapma olsun... nerden biliyorsun dersen aracıma jant lastik aldım 205/40/17 fazla param olmadığından lastikler ucuz olsun istedim ama içime kuşku düştü bende kumho aldım ku31 modelini aradım bulamadım ku25 modelini aldım memnunmusun dersen yol tutuşu çok iyi yanlız yanaklar ince olduğundan 2 gün önce düştüğüm derin bir çukur sonucu sol ön teker balon yaptı :( yani diyeceğim para olayını lastikte çok düşünme :)

TunFeB
09/03/2009, 17:32
Lassa öneririm....

Alp
09/03/2009, 17:38
Lastik konusunda oldukça tecrübeli birisi olarak kesinlikle alma derim. Birkaç ay önce bir arkadaşın arabasına bu lastiğin benzerini aldık. İnan daha araba 2000 km bile yürümedi daha şimdiden 3 kez balansa girdi, fakat hiçbir şekilde ayar tutmuyor. Lastik konusunda en iyisinden şaşma derim. Tercihim bridgestone ve lassa dır.

onurcan
09/03/2009, 17:43
syron lastik kullananları biliyorum ucuz diye alıyorlar ama ben olsam alıpta gp takmam kalitesi ona göre lassa,bridgestone,goodyear, gibi lastikleri öneririm.

argilman
10/03/2009, 10:55
syron lastiklerin cok sert oldugu duymuştum bende degiştirmeden önce baya araştırdum alımda tabiki fiyat büyük etken ince yanak lastik alıcaksan yumusak olması pek beklenemez özelikle 40 yanak ve aşağısı fiyat önemli degilse toyo almanı tavsiye ederim ama hem uygun fiyatlı hemde iyi bir lasitk almak istersen kumho tavsiye ederim bende daha önce kore menşeyli lastiklere karsı fazla önyargılıydım ama biraz araştırınca bu ön yargının vesveseden ibaret oldugunu gördüm.(bazıları hakıkatten kötü lastikler onlar konu dışından tabiki)şu an kumho ku25 kulanıyorum umdugumdan katkat iyi çıktı diye bilirim.daha önce potenza g3 kullanıyordum lastıgın asırı sert olamsı dısında yol tutusu vs... baya memlundum...toparlıyacak olurmsam kore imalı bir lastık alıcaksan kumho yu incele derim ...