PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Direksiyon kumandaları

captkocabas
05/03/2009, 18:56
Selam arkadaşlar
ufakbi problemim var şöyleki direksiyon üzerindeki teyp kanal değiştirme tuşları bazen basıyor bazense basmıyor yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

husso
06/03/2009, 08:49
selam daha önce hiç söküldümü tuş takımı söküldüğse oturmamıştır yada tuşların bastığı yerler pislenmiştir söküp bakailirsin kendinde yada servise bi danış kolay gelsin...

captkocabas
06/03/2009, 08:57
yok daha önce hiç sökülmedi gp yi alalı 1 ay olmadı zaten olmadı bugün götüreceğim servise ilgine teşekkür

buraktii
06/03/2009, 15:47
bazen sert basmak gerekiyor cd teyp içindeyken bazen teyp arza veriyor

captkocabas
06/03/2009, 17:26
Servise götürdüm onlarda sebebini anlayamadılar ancak garanti kapsamında direksiyon üzerindeki tuşların hepsini değiştiriyorlar.

istugu
06/03/2009, 20:23
:unsure00: Geçmiş olsun. Sorununu halletmişsin. Benimde benzer sorunum var. Mesela sesi azaltma düğmesine basıyorum mute oluyor. Yada radyo kanalını yükseltme tuşuna basarken eksiliyor. YAni tuşlar bazen birbirinin işlevini yapıyor. Son 1 aydır durum böyle. Neden olabilir acaba ben halledebilirmiyim. Sökülüp temizlendiği söylenmiş. Nasıl sökülüyor bilen varsa yardımları bekliyorum.

sull
06/03/2009, 20:29
Arkadaşlar direksiyon üzerindeki tuşların sökülmesi ve temizlenmesi oldukça kolay bi işlem. Üçlü tuş gurubu tek parça olarak kenarından hafif bi kanırtma sonucu sorunsuz çıkarılabilmekte. Çıkardıktan sonrada içini açıp güzelce temizlerseniz tuşlar sorunsuz çalışır. Ancak nazik davranmakta fayda var çünkü tuştakımı ince bi kabloyla bağlı kabloyu kopartmamaya dikkat ediniz.

captkocabas
11/03/2009, 16:21
bugün yeni tuş takımını taktırmal için servise gittim ancak takılan tuş takımındada aynı sorunu yaşadık direksiyon teyp falan başka 0 gp den sökülüp tekrar denendi ancak olmadı arabanın içinde sökülüp denenmeyen bir yer kalmadı ancak bu gün kablo sistemi ölçülecek yarın için hallolur dediler ama bakalım..........

detay
11/03/2009, 21:22
Geçmiş olsun. Bu sorunu hiç yaşamadım. Benimki sorunsuz çalışıyor.

yakupca
12/03/2009, 11:55
geçmiş olsun. garantiden halledebildiğine sevindim arkadaşım.

captkocabas
12/03/2009, 14:31
ewet en sonunda problemin torpido içindeki kontrol ünitesinden olduğu anlaşıldı istanbula servise gönderdiler bakalım nezaman gelir.......