PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yedek anahtar YTL.275

mavigitar
23/02/2007, 16:31
Arkadaşlar yedek olarak uzaktan kumandalı anahtar yaptırmak için bayiiye gittim ve Kıbrıs'ta yaşadığım için sipariş İtalya'dan veriliyor ve YTL275 fiyat verdiler.

Ankara'ya gittiğimde anahtar codu, barcod vs...versem bana daha iyi bi fiyata yaparlar mı?
:rolleyes2:

AWD
23/02/2007, 16:33
fiyat normal malesef amcam scenic anahtarını 200 liraya yaptırmıştı ki saçma sapan bi markaydı anahtarın kendisi şuan sallanıyo orası burası yani orjinal anahtar 275 liraya ii fiyat

mavigitar
23/02/2007, 16:37
fiyat normal malesef amcam scenic anahtarını 200 liraya yaptırmıştı ki saçma sapan bi markaydı anahtarın kendisi şuan sallanıyo orası burası yani orjinal anahtar 275 liraya ii fiyat

Peki çok sağol bunu öğrenmem iyi oldu:icon_smile_kisses:

matrox
23/02/2007, 16:39
arkadaşlar daha ucuza bulabilirseniz bende ilgilenirim
servise gittiğimde bende sorayım bakalım ne fiyat verecekler

AWD
23/02/2007, 16:41
tabi gene serviselere bi sormak lazım ama çok fazla fark ediceğini sanmıyorum

lithium
23/02/2007, 16:42
anahtarların hepsi italyadan geliyor.. burada yapılan filan yok bildiğim kadarıyla.. euro bazında fiyat veriyorlar.. anahtar kodu italyaya gönderiliyor, oradan geliyor...

ORACLE
23/02/2007, 16:43
ya hakatten yaptırmak lazım.
Düşünsenize bozuldu diyelimki. Kapıları ototmatik açamıyorsun hadi onu geçtin.
Alışkanlık oldu bagajdan bişey alıcan, haydi bir daha gir arabaya bagajı aç offfff. Yazarken bile sıkıldım :D
Ama yinede o paraya kolçak taktırmayı tercih ederim.
Bu arada kolçak fiyatını tam olarak öğrenmiştim ama yine tam aklımda kalmamış.
230 yada 280 YTL gibi birşeydi

femoli
23/02/2007, 16:57
burda kodu çözen anahtarcılar var ama daha puntonun ve bazı yeni çıkan araçların programları olmadığı için henüz onları yapamıyorlarmış birde yapılan kodlama sadece aracı çalıştırmak için yani kapılar yada bagajı açmak için değil onun için servisten başkası olmaz diyolar kapıları açmak için gönderilen sinyalin frekansı bulunup kopyalanamazmış öle diyolar

pdr42
23/02/2007, 17:31
25 milyarlık makineler var kodları cozen bazı anahtarcılarda oluyo
yaw fatih kardes orginal olacagına al 20 ytl ye kolcak valla ben aldım bi sorunuda yok

ORACLE
23/02/2007, 17:34
Ya bende almak için bir kaç kere teşebbüste bulundum ama bir türlü aklıma yatmadı. Orjinali gibi değil hiç biri

dagored
23/02/2007, 17:51
arkadaşlar benim kaskoda anahtar kaybolması da dahil ben anahtarımı kaybettim desem yenisini gönderseler hasarsızlık elden gider mi? bilgisi olan var mı?

the_Algn
23/02/2007, 17:52
arkadaşlar benim kaskoda anahtar kaybolması da dahil ben anahtarımı kaybettim desem yenisini gönderseler hasarsızlık elden gider mi? bilgisi olan var mı?

iyi yöntem...

dagored
23/02/2007, 17:53
iyi yöntem...
ama bilmediğim konu hasarsızlık elden gider mi??

the_Algn
23/02/2007, 18:07
ama bilmediğim konu hasarsızlık elden gider mi??

kardeş sigortacınla görüşmen gerek poliçe olaylarııı..birde bunlar yeni anahtarda frekans felan değiştirme olmuyor dimi o takıldı kafama...o zaman eskisi çalışmaz manası olmaz bi soruştur onuda

OzzY
23/02/2007, 18:14
geçen gün kaskoyu yaptırırken sordum ben o olayı öyle kaybettim diyince olmuyomuş mesela çalınması gerkiyomuş veya kırılması filan

the_Algn
23/02/2007, 18:18
geçen gün kaskoyu yaptırırken sordum ben o olayı öyle kaybettim diyince olmuyomuş mesela çalınması gerkiyomuş veya kırılması filan

çaldırmaktan kolay ne var bir kafede otururken ara polisi çalınmış de bir tutanak tutarlar...yada polisi yorma gidip tanıdığın varsa karakolda yazdır bir tutanak
Tabi bazıları etik di değildi olayına girip eleştirebilir de firmalar büyük pastayı yerken iyii.

Mısafır
23/02/2007, 18:20
malesef anahtarlarımız kopyalanamıyor
bu ıyı bısey ama pıraz para ...

grande41
23/02/2007, 18:20
1- Kasko (en azından benimki) hazarsızlıktan yapmadı
2- Anahtarı 100 ytlye yaptırmıştım kumandalıyı

emre
23/02/2007, 18:21
Ya bende almak için bir kaç kere teşebbüste bulundum ama bir türlü aklıma yatmadı. Orjinali gibi değil hiç biri

abi bu konuda sana katılıorum olmuşken orjinali olcak ;)

Misafır
23/02/2007, 18:25
aman diyim arkadaşlar öyle kaskoya kayboldu desem falan, böyle şeyleri forumda açık açık yazmayın.
biliyorsunuz ki sitemiz fiat ve benzeri firmalar tarafından yakınen takip ediliyor.

ama 275 bence de iyi fiyat.

ben şanslıyım, çükü yedek anahtarım da asıl anahtarın aynısı, uzaktan kumandalı.
:)

ABNEW
23/02/2007, 21:14
ben şanslıyım, çükü yedek anahtarım da asıl anahtarın aynısı, uzaktan kumandalı.:)

Nasıl olmuş öyle?

matrox
23/02/2007, 23:37
cidden nasıl olmuş bu olay
peki anahtar kaybolursa yenisini hangi anahtarla yapacaklar bizden yedek anahtarı istiyorlar

ORACLE
24/02/2007, 00:04
Anahtarlar la birlikte birde kart verilmişti. O kartın üzerinde kod var.
yedek anahtarı istemelerine gerek yok

brvhgt
24/02/2007, 00:11
olay şu arkaşın yedek anahtarı teslim sırasında çıkmamış daha sonra anahtar istenmiş onlarda yedeğide kumandalı yollamışlar ne bal ama

akin78
24/02/2007, 11:59
Harbiden bal değil şerbet yaw :D

lithium
26/02/2007, 09:34

çoğu sigorta 1 defaya ya da senede belli bir miktara kadar bu işi hasarsırlığın gitmeden hallediyor.. sigortacınla bi konuş diyeceğim ama.. onlar da bi milyon şey söyleyip özde sıfır kalıyorlar..

turbulans
17/03/2011, 21:29
kasko şirketi yedek anahtarımı kaybettiğim ve yenilemem için karakol tutanağı istiyor.ama 2 karakol da vermiyor.senin beyanın yeter diyor.iş yokuşa gidiyor ama bi tanıdıkla çözecem artık.bi de şunu merak ediyorum.2 anahtarında orjinal olması şartmı acaba??yani kaskodan para alabilmek için

ayhan1
17/03/2011, 22:09
konu hortt olmuş

acRep
17/03/2011, 22:18
kasko şirketi yedek anahtarımı kaybettiğim ve yenilemem için karakol tutanağı istiyor.ama 2 karakol da vermiyor.senin beyanın yeter diyor.iş yokuşa gidiyor ama bi tanıdıkla çözecem artık.bi de şunu merak ediyorum.2 anahtarında orjinal olması şartmı acaba??yani kaskodan para alabilmek için

Bende yedek anahtarı kaybettim kaskom da anahtar kaybolması veya çalınmasına 675 tlye kdr karşılayan kloz var fakat kayıp eşya tutanagı istiyorlar..

Vee aynen senin ki gibi karakolda tutanak tutmuyor !!
Beyanlada olmuyo en azından görüştügüm bi kaç yetkili servis öyle diyor ne yapıcann ???

tayfux
17/03/2011, 22:42
benim aracı alırken bana kod falan vermediler tabi 2.el aldığım için kodu nerden bulabilirim kitapçıkta falan yazarmı çünkü kitapçıkların falan hepsi mevcut hatta içinde birde yazıcıdan çıkmış beyaz bir kağıt var üstünde numara falan var o mu acaba?

turbulans
17/03/2011, 22:42
dışarıda 130 tl verip yaptırıcam ama kasko bi çalınma durumunda kabul edermi bilmiyorum.kaskonun bi anlamı kalmıyor bu şekilde ne uyuz işler

Don Vito Puntoleone
17/03/2011, 22:50
Yedek anahtarım kaybolmuştu...code istediler..code kartımda kaybolmuştu...o zaman tüm sistemi değiştireceğiz dediler...Sigortamda senede bir defaya mahsus 750 tl ye kadar anahtar klozum vardı...onu kullanarak tüm sistemi değiştirdim...900 tl tuttu servis indirim yaptı...750 tl ye fatura çıkardılar...sadece serviste beyan yazdım..kabul ettiler 1 kuruş ödemeden yeni anahtarlarımla çıktım...sigortam halk(birlik) sigorta...

turbulans
17/03/2011, 22:55
Yedek anahtarım kaybolmuştu...code istediler..code kartımda kaybolmuştu...o zaman tüm sistemi değiştireceğiz dediler...Sigortamda senede bir defaya mahsus 750 tl ye kadar anahtar klozum vardı...onu kullanarak tüm sistemi değiştirdim...900 tl tuttu servis indirim yaptı...750 tl ye fatura çıkardılar...sadece serviste beyan yazdım..kabul ettiler 1 kuruş ödemeden yeni anahtarlarımla çıktım...sigortam halk(birlik) sigorta...
benimkide eureko.senin işi kolay çözmüşler valla

kitanotr
18/03/2011, 08:49
Bende aynı şekılde yedek anahtarı ve code kartı kaybettım, serv,ste bana sadece yenileri yapılacak 375 tl ve peşin ücret alınıyor dediler.Komple sistem değişek falan demediler ama?

karakushasan
18/03/2011, 13:57
arkadaşlar ben aracı aldığımda yedek anahtar gelmedi uzaktan kumandalı olan bende kaskodan karşılattım hemde 2 tane uzaktan kumandalı oldu code kartıda karşıladı sağolsunlar:)