PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankarada otel

Little F.K
23/02/2007, 15:36
...

Mısafır
23/02/2007, 15:43
ulus angora otel var
ben ıs ıcın gıttıgımde orda kalıyorum ...

Sezgintr
23/02/2007, 17:03
Bursaya gelicem deseydin Bursada kızla beraber kalabileceğiniz çok güzel hoteller biliyom. Hotellerin yüzde95i evli ve kardeş olmayanlarda problem yapar.

microab
23/02/2007, 17:05
Ulus ta hala duruyor ise Başkent otel var.

4 ****Atatürk Kültürmerkezi Metro durağının tam karşısında idi...

Linos
23/02/2007, 17:19
Aman arkadaşlar ne yaptınız! Ulus falan olmaz, kız arkadaşıyla geliyor!.. Ulus civarı berbattır...

Kızılay'da bir kaç otel var! Şimdi adı aklıma gelmedi... Tunalı'dakiler de olabilir! Tek gelsen Ulus fiyatları makuldür ama dediğim gibi, "bence" kız arkadaşla girilecek ortamlar değildir...

edit: yeni mesajını şimdi gördüm, yine de farketmez...

canberkkilic
23/02/2007, 17:24
evt ulusa falan gıdıpte kalma sakın. ben dogdugumdan berı ankaralıyım ulusta bir otelde kalmak için hayatta para vermem.en iyisi küçük esat veya, kızılay tarafına bak arkadaşım

jagar
23/02/2007, 17:27
+1 ulus yapılabilecek en son tercih sakın haa bebeto85 Linos la canberkkilic in dediği gibi kızılay daha uygun olur biraz pahalı olsada ....

microab
23/02/2007, 17:29
Ulus un ara sokaklarından bahsetmedim--Dışkapı falan da değil bahsettiğim otel Ulus-Kızılay yolunda tam cadde üzeri ve "Uluslar Arası" bir otel,en azından öyle idi yaklaşık 6 yıl evvel...

Linos
23/02/2007, 17:41
Ulus un ara sokaklarından bahsetmedim--Dışkapı falan da değil bahsettiğim otel Ulus-Kızılay yolunda tam cadde üzeri ve "Uluslar Arası" bir otel,en azından öyle idi yaklaşık 6 yıl evvel...

Yok microab, dediğin Otel eski Stad otel sanırım ama ben tavsiye etmem... ;)

microab
23/02/2007, 17:45
Hayır Stad değil be yavv.Stad otele gelmeden cadde üzerinde değişik ülke bayraklarının olduğu ne küçük ne büyük bi otel Atatürk Kültür Merkezi Metro durağının karşısında.

4 yıldızlı güzel-şirin-ciddi ve Ulus un kötü ününe yakışmayan bir otel şeklinde özetlenebilir :D

Dediğim gibi birkaç yıl önce öyle idi.

Linos
23/02/2007, 17:49
Hayır Stad değil be yavv.Stad otele gelmeden cadde üzerinde değişik ülke bayraklarının olduğu ne küçük ne büyük bi otel Atatürk Kültür Merkezi Metro durağının karşısında.

4 yıldızlı güzel-şirin-ciddi ve Ulus un kötü ününe yakışmayan bir otel şeklinde özetlenebilir :D

Dediğim gibi birkaç yıl önce öyle idi.

Anladım bahsettiğin yeri ama orası Stad otelden de kötüdür yaw! :D
Hatta iş yerindeyim, arkadaşlara da sordum, yok abi... ;)

microab
23/02/2007, 17:56
Pes yavv pess.
Tamam yeni öneri bu sefer tam süper olacak.
Şimdiii Sıhiyye Ordu evinin tam karşısında--Mithatpaşa Cad. girişinde yine 4 yıldızlı
bir otel olan Gürkent Otel ihtiyacını karşılayacaktır sanırım.

Linos
23/02/2007, 18:01
Pes yavv pess.
Tamam yeni öneri bu sefer tam süper olacak.
Şimdiii Sıhiyye Ordu evinin tam karşısında--Mithatpaşa Cad. girişinde yine 4 yıldızlı
bir otel olan Gürkent Otel ihtiyacını karşılayacaktır sanırım.

Tamam, yer müsait, orası olabilir ;) Şimdi oldu :D

microab
23/02/2007, 18:02
Bu arada bahsettiğim otel Telekom un anlaşmalı oteller zincirinde bulunuyor.Sanırım günlüğü 80 lira olmalı.Ulen tur organizatörü gibi hissettim haaa...

erdiyilmaz
23/02/2007, 21:32
iyi oteLLerin cogu bayanLa geLdiginde sorun çıkartabiLiyor. düşük yıLdızLı oteLLer pek sorun çıkartmıyor. ancak onLarın da mevkiiLeri pek iyi degiL.
eger uygun bir yer buLamazsan, rahat edeceginizi düşünürseniz geLin misafirim oLun.

Gajiin
26/02/2007, 18:14
konya yolu üzerinde metropolitan otel iyidir ama pahalıdır. nikah kokteylimi orda yapmıştım mimarisi ve hizmet kalitesi iyidir.