PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Seyir halinde çıkan kilit işareti

soldierkan
20/02/2009, 04:22
bu akşam yağmurlu otoyolda 80 km civarında giderken gösterge panelinde kilit şeklinde bir uyarı ışığı yandı ve aynı anda city direksiyon modundan çıktı araç sonra müsait biyerde istop edip tekrar çalıştırdım ışık felan yanmadı city modunuda çalıştırdım sorunsuz şekilde yola devam ettim

eve geldiğimde kullanma klavuzundan baktım seyir halinde iken kilit ışığının yanması aracın voltajı test etmesi anlamına geliyomuş sönerse problem yokmuş

benim anlamadığım araç öle kafasına göre bi test edeyim bakıyım voltaj nasılmış mı diyo yani ?? bunu demek istemiş klavuz garip bi olay

daha önce böle bi olay başına gelen varmı arkadaşlar

femoli
20/02/2009, 08:52
Anlık bir sorun olmuş olabilir daha önce bu şekilde bir problemi olan duymamıştım ..

buraktii
20/02/2009, 09:10
Günaydinlar sorun olmamasina sevindim arabamin arka plaka led lerinden biri söndüğünde ki zaman zaman sönüyor ön panelde üçken içinde ünlem işareti çikiyor sonra elimle vurduğumda ledin üstüne yaniyor işaret kayboluyor ....bilginize

TunFeB
20/02/2009, 09:25
Günaydinlar sorun olmamasina sevindim arabamin arka plaka led lerinden biri söndüğünde ki zaman zaman sönüyor ön panelde üçken içinde ünlem işareti çikiyor sonra elimle vurduğumda ledin üstüne yaniyor işaret kayboluyor ....bilginize

o üçgen işareti bende de çıkmıştı ve devamında da " check stop lights " yazdı. doğal olarak fren lambalarına baktığımda sol lambanın yanmadığını görmüştüm....

buraktii
20/02/2009, 11:17
aynı hata park lambaları yanmadığında da veriyor ben park lambalarını beyaz yapmıştım ama orjinalini kullanmak lazım fazla uzun sürmedi söndüler:))

ocean_1919
20/02/2009, 13:35
Benimde geçen gün pedalda titreşim hissettim (kesinlikle zorlamamıştım) eyvah derken abs ışığı yandı stop edip çalıştırdım söndü. Servise gittim bişey yok dediler. Bu tarz anlık uyarılar başka markalarda da oluyormu acaba?

OzzY
20/02/2009, 15:11
cmax yaylanınca elfreni uyarısı veriyodu :D
indiriyomuş gibi düğmeye basınca susuyodu :D

Ogulcan.Öğüt
20/02/2009, 15:15
aynı hata park lambaları yanmadığında da veriyor ben park lambalarını beyaz yapmıştım ama orjinalini kullanmak lazım fazla uzun sürmedi söndüler:))

beyaz parkları bende düşünüodm kabul etmio sanırım tüh :(

buraktii
20/02/2009, 16:32
kabul ediyor ama uzun süreli olmuyor yanıp sönen renkli parkları kabul etmiyor şimdi kendi parklarını taktım ama arka plaka ledleri gece mavisi....:)

HasanAliz
21/02/2009, 10:30
kullanım klavuzuna göre normal birşey.
sorun olduğunu sanmıyorum.

sistem kendini test etmesi güzel birşey bence