PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Forum hakkında

abulbul08
18/02/2009, 20:00
ya bu forumu biraz daha ciddi yapalım bu sadece bir öneri adamlar sırf karalamak için geliyorlar ve önüne gelen üye oluyor sonra kafasına göre mesaj yazıyor eminim fiat arabasıda yoktur çoğunun.bir forum sitesinde görmüştüm tc kimlik no mecbur tutmuştular ve ordan bilgileri doğru yazıp yazmadığı kontrol edildkten sonra üye yapıyorlardı buna benzer bir oluşum oluşturabilirsek siteye gereksiz kişiler girmemiş olur ve sırf karalamak için giremezler siteye

Genius
18/02/2009, 21:07
valla ben tc kimlik numaramı pek nette vermek istemem ama sms yöntemiyle yada davetiye yoluyla üyelik olabilir. Yönetici arkadaşlar zaten gerekeni belli bir toleranstan sonra gereğini yerine getiriyorlar.

abulbul08
18/02/2009, 21:42
ben sadece basit bir öneri sundum.fiat punto ile alakası olmayanların bu siteye girip sırf karalamak için yazdıklarını düşünmeye başladım.

Ziyaretçi047
19/02/2009, 01:09
Merak etme dostum yönetim bu tür konularda gereğini yapıyordur. Sitemiz sadece punto üyelerine değil herkese açık bir sitedir.

erdiyilmaz
19/02/2009, 12:27
ya bu forumu biraz daha ciddi yapalım bu sadece bir öneri adamlar sırf karalamak için geliyorlar ve önüne gelen üye oluyor sonra kafasına göre mesaj yazıyor eminim fiat arabasıda yoktur çoğunun.bir forum sitesinde görmüştüm tc kimlik no mecbur tutmuştular ve ordan bilgileri doğru yazıp yazmadığı kontrol edildkten sonra üye yapıyorlardı buna benzer bir oluşum oluşturabilirsek siteye gereksiz kişiler girmemiş olur ve sırf karalamak için giremezler siteye

Ahmet Bey, öncelikle sağduyu ve öneriniz için teşekkürler.

GrandePuntoTR çatısı herkese açık bir platform olduğu için, ara sıra sert ya da yanlış üsluba sahip kişiler forumumuza üye olmakta ve bir eleştiriden öte; karalama kampanyası şeklinde mesajlar atmaktadırlar. Bu tür karalama kampanyalarıyla zaman zaman karşı karşıya kalmaktayız.

Ancak gerek süper moderatörlerimiz, gerekse bölüm moderatörlerimiz büyük bir karşılıksız özveri ve çabayla forumumuzu düzenli olarak kontrol etmektedirler ve bu tür eleştiri dozunu aşmış, şikayet dışında, karalama kampanyalarına; amaçlarına ulaştırmadan gerekli müdahaleyi yapmaktadılar.

Unutulmaması gereken bir diğer konu da bizler de sizler gibi Grande Punto'ya gönül vermiş kullanıcılarız. Ne bir Fiat yetkilisi, ne de bir çalışanıyız. Elbette buraya insanlar sorunlarını, şikayetlerini yazacaklar ancak; herşey belirli bir saygı sevgi çerçevesinde olduğu sürece bu mümkündür.

TC Kimlik numarası kontrolü mümkün birşey, hatta motor şase numarası kontrolü bile zamanında gündeme gelmişti. Ancak biz Grande Punto'su olan ve olmayan herkese açık bir platform olduğumuz için, şimdilik böyle bir uygulamayı hayata geçirmedik. Görüşleriniz ve öneriniz için teşekkür eder, keyifli forumlar dilerim.