PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Esp

poyraz3538
14/02/2009, 20:22
SELAM arkadşalar bugün puntom ESP arızası verdi yani ekranda ESP ASR ışıgı sürekli sönmeden yandı sanırım ESP ve ASRde bi sorun var ve benim aracın garantisi daha bitmedi garantiden yapılırmı ve sizce sorun nedir büyük bi arızamıdır.
şimdiden teşekkürler

Linos
14/02/2009, 22:55
Arızanın neden kaynaklandığını bilemem ama kullanıcı hatasından dolayı bozulma ihtimalini gözardı ederek, kesinlikle garanti kapsamında düzeltileceğini söyleyebilirim... Bir an evvel servise götür derim... ;)

poyraz3538
14/02/2009, 23:14
sağol ama kullanıcı hatası olarak ben ne yaptım ki acık kapapa hiç yampmıyorum bile nasıl kullanıcı hatası olabilirki?

Linos
15/02/2009, 01:03
Bence de kullanıcı hatası yoktur zaten... ;)

ABNEW
15/02/2009, 01:53
Geçmiş olsun Ahmet, kullanıcı hatası olma ihtimali çok düşük, bence de garantiden kolayca halledilir.Asr nin çalışıp çalışmadığını lastiklerin patinaja düşüp düşmemesinden anlayabilirsin, Esp nin testi çok riskli tabi.Belki de problem sadece basit bir yazılım sorunudur...

draJe
15/02/2009, 03:17
servise ya da Exeminer cihazı ölan biryere götür bağlat söndürürler

makeles
15/02/2009, 11:18
bu sistemlerde kullanıcı hatası olmaz diye biliyorum.. sensör hatasıdır yada başka bişi servis halledecektir.. büyük bir arıza olmadığını biliyorum..

bende de ESP ışığı yanmaz oldu.. lüleburgaz karla kaplandı sabah biraz buz pateni yapayım diye çıktım.. ne ettiysem esp ışığı yanmadı.. spin atmak üzereyken sistemin devreye girdiğini tekerlere takırtakur vuruşundan hissettim ama ESP ışığı gık demedi.. belki belli bir hızdan sonra yanıyordur yada ışık bozuldu.. hızım ancak 30km/h dir..

poyraz3538
15/02/2009, 21:33
işten izin alamam ancak cumartesi günü götürme imkanım var ihşallah önemli bi şey yoktur sorunun ne oldugunu yazarım genede teşekkürler