PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eski erkek arkadaşımın doğum günü :(

sema_87
11/02/2009, 02:54
Selam arkadaşlar
Önümüzdeki hafta eski erkek arkadaşımın doğum günü ve ona insanlık namına :) mail yada mesaj atmak istiyorum.Bildiğiniz yazı, şiir, mesaj varmıdır? Paylaşırsanız çok sevinirim
Teşekkürler

plastro
11/02/2009, 03:30
Merhaba sema hanım ilk şiir benden olsun beğenirsen

bazen şarkılar anlatır
sen sustuğun zaman
dilleri zaman zaman yabancı gelsede
melodisiyle okşar gönülleri
keskin bıçak gibidir bazılarının notaları
kimi ise bir çiçek kokusudur
asırlarca süren...
zemherilerle kavrulsada ayrılık,
o da unutturur sapkın düşünceleri....
zaman geçer
yeni hayatlar kurulur
tek kalan hatıralardır düşüncelerde
öyle bir an gelmiştir ki
yüzünü bile unutmuşsundur artık onun...
yürek susar
dil konuşmaz olur
boğazına düğümlensede bi tutam sözcük
bir şarkıyla çıkıverir
DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN....

erdiyilmaz
11/02/2009, 09:23
Bence atma boşver, eski eskide kalmıştır, sil unut gitsin.

femoli
11/02/2009, 09:31
:D:D:D:D:D:poster_s::poster_s: evet evet bencede :D

ERC
11/02/2009, 09:50
bu ex sevgililerin doum gunleri geri donus icin herkese ekmek kapisi olmustur:D:D:D:D:D:D

civcivx
11/02/2009, 10:10
Ben hiç böyle bir işe kalkıştığımı hatırlamıyorum, bazen bana gelen mesajlara da cevap vermediğim olmuştur :P

sersev
11/02/2009, 10:18
Selam arkadaşlar
Önümüzdeki hafta eski erkek arkadaşımın doğum günü ve ona insanlık namına :) mail yada mesaj atmak istiyorum.Bildiğiniz yazı, şiir, mesaj varmıdır? Paylaşırsanız çok sevinirim
Teşekkürler
zaman herseyın ılacıdır....bence yazmayın derım sema hanım...

TunFeB
11/02/2009, 10:23
bencede boşver atma mesaj falan. farklı çağrışımlar uyandırabilir bence....

anvil
11/02/2009, 10:38
Merhaba sema hanım ilk şiir benden olsun beğenirsen

bazen şarkılar anlatır
sen sustuğun zaman
dilleri zaman zaman yabancı gelsede
melodisiyle okşar gönülleri
keskin bıçak gibidir bazılarının notaları
kimi ise bir çiçek kokusudur
asırlarca süren...
zemherilerle kavrulsada ayrılık,
o da unutturur sapkın düşünceleri....
zaman geçer
yeni hayatlar kurulur
tek kalan hatıralardır düşüncelerde
öyle bir an gelmiştir ki
yüzünü bile unutmuşsundur artık onun...
yürek susar
dil konuşmaz olur
boğazına düğümlensede bi tutam sözcük
bir şarkıyla çıkıverir
DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN....

hehe eski sevgiliye başka doğumgünü şiiri yok gibi heryerde bu şiir var Kemal abi :)

mustafaf
11/02/2009, 11:12

dedıgın dogru Erdı.ama bazen, o kadar da kolay olmuyor :)

femoli
11/02/2009, 11:14
İnternette bidolu aşk şiirleri var yolla gitsin :D

kukart
11/02/2009, 13:33
yeni erkek arkadaşınız varmı?
varsa eski si ile irtibata geçmek biraz sorun olabilir..
valla ben eski olsam :S bana kutlama msj gelse, ben bundan anlam ve manalar çıkarırım... eminim o arkadaşta havalara girebilir...

sersev
11/02/2009, 13:53
Sana her gece dua ediyorum
Sevdiğim için değil,beter olasın diye
Allahımdan bir tek şey diliyorum bana çektirdiğin acıları sanada çektirsin diye,;
Geceleri göz yaşlarının yaş olarak değil kan olarak akmasını istiyorum
Benden gittiğine bir gün pişman olacaksın,
Çünkü benden çok seveni sen istesende asla bulamazsın
Pişman olacaksın aşk yolunda bir tek ben değil sende bir gül gibi solasın sende benim yandığım gibi yanasın sen de benim gibi her gece göz yaşı akıtasın
SENİN GİBİ KALP KIRINLAR BU DÜNYADA YAŞAMASIN KAYBOLSUN
Nefretlerim teker teker kaybolsun....
DOĞDUGUN GÜN OLECEĞİN GÜN OLSUN.....

her yıl bu sekılde kutlarsın:)

ABNEW
11/02/2009, 14:30
Nice yıllara eski erkek arkadaş...:happybda:

femoli
11/02/2009, 14:52
nice yıllara eski erkek arkadaş...:happybda:
:D :serenade:

sema_87
11/02/2009, 15:52
Arkadaşlar İlginize teşekkürler SERDAR MUMCU sana özellikle teşekkür ediyorum.Özellikle son iki satır tam benlik bu gayet güzel ve şaşırtıcı bi doğum günü mesajı olabilir :)

sersev
11/02/2009, 16:05
Arkadaşlar İlginize teşekkürler SERDAR MUMCU sana özellikle teşekkür ediyorum.Özellikle son iki satır tam benlik bu gayet güzel ve şaşırtıcı bi doğum günü mesajı olabilir :)
ben saka yapmıstım sema :)senın bu kadar gaddar olabılecegını hıc dusunmemıstım:)

Linos
11/02/2009, 16:50
"Ağlama arkadaş ağlama aşk için
Şu kısacık hayatta bu yaşlar niçin
Ağlama arkadaş ağlama aşk için
Bu günler geri gelmez gider gençliğin
Boşver boşver arkadaş başka bulursun
Bütün kalbin sevinçle neşeyle dolsun..."

Ben de İlhan İrem'den bir alıntı yapayım... :)

sema_87
11/02/2009, 19:48
Gaddar değilim yanlış anlamayın sadece hoş bi yazı beğendim hatta bayıldım :) içimden geçenler resmen satırlara dökülmüş

Nefretlerim teker teker kaybolsun....
DOĞDUGUN GÜN OLECEĞİN GÜN OLSUN.....
HARiKAAAA

plastro
11/02/2009, 20:39
hehe eski sevgiliye başka doğumgünü şiiri yok gibi heryerde bu şiir var Kemal abi :)

Ne yapalım işte mesajı yazdığım saate bakarmısın ancak kopyala yapıştır yapabildim o saatte :siritma:

sema_87
12/02/2009, 02:36
Problem değil, önemli olan dikkate alınılıp, paylaşılması :)

Paranoya
12/02/2009, 11:31
yeni erkek arkadaşınız varmı?
varsa eski si ile irtibata geçmek biraz sorun olabilir..
valla ben eski olsam :S bana kutlama msj gelse, ben bundan anlam ve manalar çıkarırım... eminim o arkadaşta havalara girebilir...

ben bu görüşe katılıyorum. eskisi havaya girebileceği gibi, (varsa) yenisi veya yeni adayları da tepki gösterebilir. tepki göstermesin diye onlara söylemeyeyim dersen, o da çok doğru olmaz gibi ama tabi önemseme katsayısı ile de ilgili..

buraktii
12/02/2009, 11:34
Bencede atma nasil olsa eskiymiş bence deymez kendini kötü hissetmenden başka bir işe yaramaz

sema_87
12/02/2009, 15:24
Arkadaşlar sanırım anlayamadınız ben güzel hoş sevindirici bişeyler yazmıycam.O kişi herkesten güzel mesajlar kutlama mesajları alırken ben tam aksini yapıcam.Önemli olan sinirlerini bozabilmek :)

femoli
12/02/2009, 17:09
Peki eline ne geçecek sema_87 ,Sonra sana ne demesini bekliyorsun ah beni kalbimden vurdun çok kötüyüm felanmı ... Bence bu kendini küçülttürür yapma bırak herkes mutlu olduğu yerde kalsın , tabi bu benim düşüncem yinede istediğini yapabilirsin ..

sersev
12/02/2009, 17:13
Arkadaşlar sanırım anlayamadınız ben güzel hoş sevindirici bişeyler yazmıycam.O kişi herkesten güzel mesajlar kutlama mesajları alırken ben tam aksini yapıcam.Önemli olan sinirlerini bozabilmek :)
senı tek anlayan ben olmuşum sema :)

erdiyilmaz
12/02/2009, 17:16
Peki eline ne geçecek sema_87 ,Sonra sana ne demesini bekliyorsun ah beni kalbimden vurdun çok kötüyüm felanmı ... Bence bu kendini küçülttürür yapma bırak herkes mutlu olduğu yerde kalsın , tabi bu benim düşüncem yinede istediğini yapabilirsin ..

Aşk doktoru konuşmuş :cool:

femoli
12/02/2009, 17:31
Aşk doktoru konuşmuş :cool:
Abi nasihatı Bu maydonoz ,seninlede konuştuğumuz günleri unutma :D O zmanlar öle demiyordun ama :cool0000:

erdiyilmaz
12/02/2009, 18:15
Abi nasihatı Bu maydonoz ,seninlede konuştuğumuz günleri unutma :D O zmanlar öle demiyordun ama :cool0000:

Seninle konuştuk, nasihatlerini dinledim de ne oldu, yine tekim yine tekim.. :D:D
Bundan sonra kendime yeni bir yol çizicem :cool:

Fuzuli
12/02/2009, 18:37

Siz arkadaşı sinirlendireceksiniz...Biz de taraf mı olacağız?
Kadınlardan korkulması için bir sebep daha...

femoli
12/02/2009, 19:12
Seninle konuştuk, nasihatlerini dinledim de ne oldu, yine tekim yine tekim.. :D:D
Bundan sonra kendime yeni bir yol çizicem :cool:

sende kabiliyet yoksa ben yapayım ,Ölü çiçeği ne kadar sularsan sula ölü yine ölüdür :D :D Kendi yolunu kendin çiz ama çizerken kazdığın çukurlara düşme sakın gelipte kurtaran olmaz sonra :)

ABNEW
12/02/2009, 19:23
Umarım eski erkek arkadaş bu yazılanları okumuyordur.Yoksa o, Sema dan önce davranıp bahsi geçen mesajı yollayabilir :)

sait onur
12/02/2009, 22:26
Gokyuzunu en ıyı sen bilirsin,(ısmınız sema oldugu için)orada yıldızların sevgilisisin,
Ay guneşi opup uyandırdıgında,(dogumgununun ılk saatleri)
yanımda olmak için arşa dilekler göndereceksin...
(semacım bu sana itafen yazılmıs bır manzume bunu kendınce uyarlayıp gonderebılırsin)

SteinGP
12/02/2009, 23:06
bence gülü sevdim dikeni battı seni sevdim şanzımanın dağıldı filan yazın malum burası aşk değil otomobille alakalı bi site olduğundan benden çıkan fikir bu :):poster_s:

ABNEW
12/02/2009, 23:22
''Gülü sevdim dikeni battı
Seni sevdim şanzımanın dağıldı''

Bu benim hoşuma gitti :)

sema_87
13/02/2009, 02:39
İlginize teşekkürler.Düşüncelerinize saygı duyuyorum.Son birşey biraz sinirleriniz bozulabilir :) kadınlardan korkmayın...Onları sevin
Çünkü;
Kadınlar aslında bir melektir.Onları şeytanlaştıran ERKEKTİR :)
Diyorum.Kişisel fikrim ;)

NOT:Eski erkek arkadaşım bu sitede değil :)

kukart
13/02/2009, 08:45
....
Çünkü;
Diyorum......

Anneler Melektir, Kadınlar?...
Seninde dediğin gibi değişir kadınlar, erkekleri değiştirmeye çalışmalarından sebep.. kendilerini kaybederler ;)

femoli
13/02/2009, 09:15
Sema yeni bir konunun başlangıcını yapmışsın aferin sana ...

Madem kadınları erkekler şeytanlaştırıyor .. Senin bu yaptığın ne :) bırak herkes yolunu çizsin .. Valla kusura bakma erkeği yola koyanda yoldan çıkaranda bayandır :D Bu durumda kadınlar:D:D

sersev
13/02/2009, 10:10
İlginize teşekkürler.Düşüncelerinize saygı duyuyorum.Son birşey biraz sinirleriniz bozulabilir :) kadınlardan korkmayın...Onları sevin
Çünkü;
Diyorum.Kişisel fikrim ;)

NOT:Eski erkek arkadaşım bu sitede değil :)
sema yanlış yazdın galiba

kadınlar aslında bir seytandır.onları meleklestıren ERKEKTİR:)

byrvo
13/02/2009, 12:58
eski sevgiline ha iyi ha kötü bi şeyler yazmışsın hiç farketmez.. İkiside onu hala önemsediğinin göstergesidir:cool:

sema_87
13/02/2009, 14:57
Arkadaşlar herşey karşılıklıdır.Sizlerde haklısınız kendinize göre.Herkes bişeylerden bahsediyor ve herkes bişeyleri savunuyor ben artık bişey yazmak istemiyorum.Kelimeler bittiği için değil, sadece konu tartışmaya geçiyor.Düşüncelerinize saygı duyuyorum.Ayrıca konuyu dikkate alıp, zaman ayırdığınız olumlu, olumsuz düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ediyorum.
NOT:Bayanlarda annelerde aynı cinstendir

narkoz30
13/02/2009, 16:00
Sevgili sema
Düşüncelerini çok iyi anlıyorum ancak bir insanın ne kadar üzerine gidilirse o kadar ters tepki alırsın. Aşıksın yada aşk acısı intikam fırsatı gibi kötü düşüncelere maruz kalmışsın.
Unutma etki tepkiyi doğurur.
Ne yaparsan kendine yaparsın bizler hep böyleyiz sonuçta insanız hatalarımız ve iyiliklerimizle ve felsefi olarak eden bulur düşüncesine çok inanırım.
Özellikle avatardaki resim sen isen asıl o arkadaş senin dogum günlerini hatırlayıp barışma planı yapmalı :) bence sen sadece aşıksın ne yapacağını bilmeyen.

Orhan Veli nin güzel bir şiiri var

Birincisi o incecik o dal gibi kız
Şimdi galiba bir tüccar karısı
Ne kadar şişmanlamıştır kimbilir
Ama yine de görmeyi çok isterim
Kolay mı ilk göz ağrısı...
ve böyle sürrer yaklaşık 12 kişi

Merak eden okusun.
Sema sen daha 19 yaşındasın ve hayatının baharındasın 1.2.3. bunlar önemli değil önemli olan karşılıklı güzel bir beraberlik ve ve evliliktir. Dolayısı ile karşına bulunmaz 1000lerce fırsat çıkar ama aşk bir kumardır kaybeder yada kazanırsın.
Sana kazanacağın bir hayat dilerim.
Ve Lütfen bu kadar uzun felsefi bir yazı yazdığım için de sizlerden genel olarak özür dilerim.
Okuduğunuz için teşekkür eder bugünlerde tüm doğumgünü olacak arkadaşların yeni yaşlarını kutlarım :)

gogigogi
13/02/2009, 22:36
giden gitmiştir.........giden gittiği gün bitmiştir................

JASMINE
14/02/2009, 11:22

Bencede atma. Gidene boşver, gelene hoşgeldin de geç gitsin :)

Ziyaretçi047
14/02/2009, 12:20
Sohbet çok seviyeli gitmiş yazan tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim. Benim fikrime gelirsek, sema bence bir şeytan değil tabi ki. Benim doğum günümü kutlayarak beni çok mutlu etti kendisi ona tekrar teşekkür ediyorum. Eskide kalanla ilgili bir şey söylemem gerekirse.

Bir şeyler yaşanmışsa yaşanmıştır. Yaşanırken güzel olmuşsa güzel kalması taraftarı olmuşumdur hep. Size çok büyük bir kötülük bile yapılmış olsa bu bir zamanlar sevdiğiniz kişi tarafından yapıldıysa hiçbir şey yapmamak en güzelidir. Sema bence hiçbir şey yapmana gerek yok. Bu en büyük cezadır cezalandıracaksan. Fakat illa bir şey yapacaksan herkes gibi sen de güzel bir doğum günü mesajı at. Bu da aslında yapılabilecek en büyük BÜYÜK lüktür. Anlayana tabi ki... Umarım mutlu olursun ve hayatın boyunca kimseye kötü mesajlar atmazsın...

sema_87
14/02/2009, 12:39
Cihan sana çok teşekkür ediyorum.Kişiye göre davranıyorum.Mutlu olduysan gerçekten sevindim :) Bu gaddar görünen insan aslında bir melek :):):)

Ziyaretçi047
14/02/2009, 13:31
Bazen bir insanı gerçekten bir başkası melek veya şeytan yapabiliyor. Zaten aslında ikisi de aynı şey değil mi...

Gönül kırmayalım, kötülüğe elimizden geldiğince kötülükle karşılık vermeyelim. Ben her ne kadar beceremesem de söyleyeyim. Teşekkür ederim.

narkoz30
15/02/2009, 19:28
Ölüm gelinceye dek vakit öldürmek için,
İçerim tanrıların huzurunda cigara...

C.Sıtkı Tarancı

Ne yaparsanız boş er geç bitecek tüm sevdalar sevgiler yoluna çıksada tüm engeller boşvergeç gitsin yaşamana bak geri dönüşü olmayan bu yolda....