PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sağ ön kapıdaki çökük

tasmanlar
04/02/2009, 15:01
arkadaşlar ben arnıza yeni katılıyorum.benim puntoyada öğrencimin biri bikaç tepik atmış sağ ön kapı çökmüş. servise götürdüm ama yapmayı becerememişler haala belli oluyo.tabiiki ben bu afyondaki akhanlar servisine para ödemesi yapmadım ama başka bi servise götürmeyi düşünüyorum.onların yaptığı bu işçiliğin üzerine başka servis de düzeltmeye çalışırsa arabam daha kötü olur mu.kapı hafif içe doğru çökük halaa belli yani, boyası falan da yapıldı.ne yapacağımı bilmiyorum...

batuhann80
04/02/2009, 15:05
fotograf olmadan yorum yapmak zor ama cekme işlemiyle daha düzgün cıkması olasılık çökük büyükse hatalar ufak tefek belli olabilir...işinin ehlini bulursan...
oyy boyada yapılmıs orayı atlamısım...işinin ehlini bulursan sıfır gibi yapar...boya komple kapıya atılmazsa sadece bölge boya atılırsa sırıtır...

tasmanlar
04/02/2009, 15:07
servisine götürdüm 4 gün kaldı ama yapmaya çalışmışlar sonra üzerine boya çekmişler ama eskisi gibi olmadığını ben bile fark ediyorum. normal bi ustaya götürsem daha güzel yaparlardı herhalde.herhalde başka bi servise tekrar yaptıracağım.

adamlar bir de utanmadan diyo ki: acele edersen böyle olur..ben de sizin ustalığınız bu kadarmış dedim küçük bi hasar için 4 gün yeterli bi süre herhalde...ama bir daha afyon akhanlara yolum düşmez.adamlar çok lakayıt.