PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sağ cam otomatiği

sait onur
30/01/2009, 00:08
slm forumdaşlar benım arac alalı daha ıkı hafta oldu sag cam otomatıgı arada tutukluk yapıyor.benım bılmedıgım bır ozellık mı var dıorum ama bıldıgın cam otomatıgı...bazen acıor bazen acmayıp benı sınır edıor.sımdılık sabredıorum bı ara cınnet gecırdıgmde servıse goturcem...boyle bır sorunla karsılasan arkadas var mı ya da puf noktası fılan..bılen varsa bılgılendırırse sevınırm.sevgiler...

anvil
30/01/2009, 08:23
cinnet getirmeden aracı servise götür. motoru arızalanmıştır. garantiden hallederler.

femoli
30/01/2009, 08:57
Evet muhtemelen motordan ertuğda aracı yeni aldı sağ cam bir açıldı bir açılmadı en sonunda tamamen gitti serviste garanti kapsamında değiştirdiler ...

kukart
30/01/2009, 14:42
benimde bozulmuştu..
servise götürdüm motor değişti yazıyordu bana verileen faturada ..
fakat bırak değişmeyi yerinden bile sökmemişler, tamir de etmemişlerdi...
farkedince döndüm servise.. eleman uraştı bişeler yaptı çalıştı...1 gün sürmedi bozuldu :)
sonra kendim söktüm yaptım..

sağ taraf veya sol motoru ...
motoru söktüğümüz zaman içerisinde elektronik bobinlere benzeyen 2 li ayaklar var.. bunlarda temessızlık oluyor...
onların yerleini değitirdim bir sağlam bir bozuk idare ediyor :S
ama sen yinede garantiden faydalan, değiştiğine emin ol ...

HKNZHR
31/01/2009, 00:52
benim aractada 1-2 defa kapanmadı tutukluk yaptı xD 3-4 aydır bi sorun yok.. herkese katılıyorum servise git degiştirsinler

TEZEL PUNTO 45
31/01/2009, 01:19
valla bizimde olmuştu aynı sağ ön cam içini açtılar oksitlenme olmuş diyip temizlediler geri taktıktan onra takır takır maaşallah çalısıyo :)

usermm1
04/02/2009, 11:56
yazın banada olmuştu ama şuan olmuyor yada ben pek cam açmıyorum kış olduğundan. arabaya ilk binince cam inmiyodu ama 5dk sonra deneyince iniyodu. servise gidince söyleyecem kafat şuan sorunu yapmadığından nasıl arızanın sebebini bulacaklar ve giderecekler bilmiyorum.

yanlız herkezin sağ önde sorun yaşaması ilginç