PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kiralik Garaj

kara yılan
21/02/2007, 01:41
Tekrar slm gp dostları yaa kafama takıldı arabaları nereye bırakıyorsunuz yani garaj olanlar şanslı tabii yaa sokak aralarına bırakanlar zibeart yaptırdım araba yanıyooo çizecekler diye aklım çıkıyoo uykularım kaçar oldu diyorum kendi kendime askeri ücretle bi emekli bekçi bulup başınamı koysam..))) espri bir yana da garaj sahibisiniz? ne bileyim başınıza bişey geldimi ? sonuçta b sınıfı bir araç hepimiz çok zengin insanlar değiliz ee gücümüz buna yetmiş ..babadan miras değilalınteri birde böle oluncaa arabayı eve çıkarası geliyor insanın çiril çiril yaaa dönüp dönüm bakıyomm yeni yaa heves de var belki bir zaman sonra selamlaşmadan bakmadan geçerim eve..))) bu konuyu şu amaçla açtım hani başınıza gelen olaylardan ders çıkarmak amaçlı belki önceden önlem alırız....

ABNEW
21/02/2007, 01:44
Sana hak veriyorum:) Ama sakınan göze çöp batar gibi bir söz vardı.Fazla da düşünmemek gerek.Benimki de dışarda duruyor...

dejavu
21/02/2007, 07:12
BENİMKİDE HEP DİŞARDA DURUYOR.. ve ne kadar çok sakınırsam o kadar çok çöp batıyor.. artık sakınmıyorum ama fazla abartmıyorum hiç bakmamazlıkta yapmıyorum bişey olmuyor artık

ORACLE
21/02/2007, 08:24
Hakatten sakınan göze çöp batıyor.
Benim önceki araç lacivertti. Otoparkta olmasına rağmen ne hikmetse üzerine fazla düştüğüm için mi bilemiyorum çocuklar anasını ağlatmıştı aracın. Her tarafında çizikler vardı. Buna yeni olmasına rağmen o kadar hassasiyet göstermiyorum.(temizlemek dışında) çok şükür 1 yıl oldu neredeyse. sadece aynanın bir tanesinde hafif bir çizik var. Oda muhtemelen otoparkta çocukların bisikleti ile olmuş. Başka bir aracın sürtmesine benzemiyor.

Mısafır
21/02/2007, 08:27
ben arkadasımın kapalı otoparkına bırakıyorum evımle arası 500 metre :) bıraz uzak ama olsun ...

x-troy
21/02/2007, 08:46
fazla takma kafaya hocam:D kaskolu değil mi nasıl olsa,, boşver bir şey olursa da .. dünya malı dünyada kalıyor..:pray:

eakbas
21/02/2007, 10:26
valla ben bu konda biraz şanlıyım. iş yerimde de evde de kapalı garaj var

Gajiin
21/02/2007, 10:41
eğer ilk otomobilse hakikaten çok titizleniyo insan ama bi müddet sonra kanıksama oluyo ister istemez. fazla özen göstermek muhakkak bi tarafına bi şey yapıyo ama gerçekten. kasko yaptırıp rahat olmak lazım bence de.

brvhgt
21/02/2007, 10:54
valla bu benim 3. araba ama hala ilkmiş gibi davranıyorum sürekli garajda durur bir kere dışarı bıraktım ondada anasını tanımadığım:destere: arkadaşın biri çizdi aylık 150 ytl kapalı parka bırakıyorum

dagored
21/02/2007, 11:08
ben de şanslı olanlardanım oturduğum binanın kapalı otoparkı mevcut.

CAGLARKA
21/02/2007, 14:05
bence de çok sakınmamak gerekir. sonuçta akşamları kapalı otoparka bıraksan bile gündüz şehiriçinde herhangi bi yere kısa süreli de olsa bıraksan gelip birisi çizebilir, sürtebilir. pek kafana takma. pasta cila yaptırırsın arada bir çizikler çok olursa

Little F.K
21/02/2007, 14:10
Evin altında kapalı garaj bırakıyorum.

PuNToGiRL
04/03/2007, 16:30
benim punto kapalı otoparkta duruyo.
geçenlerde gecemahallede 1 saat durdu aynanın kapağını çaldılar. yeni geldiğindede 1 gece kalmıştı mahallede. o gece bütün arabaları çizdiler. bizimkinide çizmişler biraz. ve bi de not bırakmış çizen saygıdeğer insan, daha sıfır acıdım diye alla alla yaa :)
o yüzden mahalleye bırakmaya korkuyorum. bıraktığım zaman nöbet tutuyorum valla :)

oceanos
04/03/2007, 16:36
bundan sonra otoparkı olmayan inşaatlara izin verilmemeli aslında..bende muzdaribim bu konuda..sokakata gelen vuruyor giden vuruyor(çiziyor) :(