Sayfa 1/2 12 SonSon
21 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: 130TL Full bakım diye sms geldi, bir bakmakta fayda var gibi.

M.Furkan Çelenli
    celenlee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 617

Standart 130TL Full bakım diye sms geldi, bir bakmakta fayda var gibi.

Bugün bir sms geldi,
    Tavan,taban,koltuk,bagaj,motor yıkama, Pasta Cila Boya Koruma, çiziklere rutuş ful paket 130TL

Mahmutbey'de biryermiş.
    Aradım teyit ettim (Ozonlama değil, bildiğin makineyle yıkama yapıyoruz dediler) randevuyla çalışıyoruz dediler, bir gidip yaptıkları işe bakacağım, eğer gerçekten düzgün bir yıkama temizlik yapıyorlarsa randevu alacağım.

İlgilenenler olursa yer adını da paylaşırım, ama önce gidip ne yaptıklarını, hangi ürünleri kullandıklarını görsem daha iyi olur

kadir özkan
    brembo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 59

Standart Ynt: 130TL Full bakım diye sms geldi, bir bakmakta fayda var gibi.

İsmi telefonu vss yokmu bu yerin

Onur ARI
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. onur1986 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34UG026
    Edilen teşekkür: 153

Fiyat iyi gibi,lakin bi bit yeniği olmasa iyidir..gelişmeleri bekliyoruz eğer gidip incelerseniz..

M.Furkan Çelenli
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Valla fiyat çok iyi ama dediğim gibi,önce bir gidip göreyim bakalım ne yapıyor bu elemanlar, ne kullanıyorlar vs.vs. Ondan sonra yazayım Aslı olmayan bir olaya referenas olmak istemem..

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Nihat Ugur
    Gokdeniz34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    42 aje 15
    Edilen teşekkür: 75

takip

fatih demirci
    therasmus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 48

Aksa oto kuafor diye bir yer var avrupa yakasinda giden arkadaslar cok memnun internette ufak bir arastirma yapin goreceksiniz.benim o sirketle alakam yok ama yakin zamanda gitmek istiyorum.fiyatlari ise cok uygun.

Onur y..
    acRep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 333

aynı yermi acaba ?

Onur ARI
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. onur1986 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34UG026

Zannetmiyorum.aksa'yı biliyorum o başakşehir tarafında.demirciler bölgesinde.bu dediğiniz yer aynı değil sanırım.

b. e.
    outlife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 527

valla hem aksa için hemde arkadaşın dediği yer için haber bekliyorum gidenlerden gideceklerden... benimde acilen iç dış detaylı temizlik boya koruma vs yaptırmam lazım. bilgi için teşekkürler. yer arayıp duruyodum. eğer işçilikte iyiyse gitmek lazım. hatta forumu oraya yönlendirip daha da indirim yaptırabiliriz.

M.Furkan Çelenli
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı therasmus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aksa oto kuafor diye bir yer var avrupa yakasinda giden arkadaslar cok memnun internette ufak bir arastirma yapin goreceksiniz.benim o sirketle alakam yok ama yakin zamanda gitmek istiyorum.fiyatlari ise cok uygun.
    Vala bana gelen sms Baran Oto Kuaför diye bir yer, mahmutbey Renault Çetaşın karşısındaymış.

Ama arkadaşın dediği yer hem referanslı, hem de gösterdğiği örnekler çok tatminkar. Tek eksiği rötüş. Ama belki de istesek onu da dahil ederler fiyata. Fiyatı da 170TL, 35TL için riske değmez

M.Furkan Çelenli
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı outlife Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla hem aksa için hemde arkadaşın dediği yer için haber bekliyorum gidenlerden gideceklerden... benimde acilen iç dış detaylı temizlik boya koruma vs yaptırmam lazım. bilgi için teşekkürler. yer arayıp duruyodum. eğer işçilikte iyiyse gitmek lazım. hatta forumu oraya yönlendirip daha da indirim yaptırabiliriz.
    Baran Oto Kuaför ile ilgili neredeyse hiçbir bilgi yok nette.

Hİç riske değmez, bence talep toplayalım forumda bu AKSA da (Rötüşu da pakete dahil ettirip) peşin fiyatına taksit, ya da toplu araç indirimi alalım derim. Taksit yaparsa peşin fiyatına 2 araç götüreceğim ben.

b. e.
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri

Alıntı celenlee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Baran Oto Kuaför ile ilgili neredeyse hiçbir bilgi yok nette.

Hİç riske değmez, bence talep toplayalım forumda bu AKSA da (Rötüşu da pakete dahil ettirip) peşin fiyatına taksit, ya da toplu araç indirimi alalım derim. Taksit yaparsa peşin fiyatına 2 araç götüreceğim ben.
    valla yapılabilir. ben varım. hatta daha örgütlü ve sistematik olursak bir çok avantajlı anlaşmalar yapılabilir. akaryakıttan, dış koruma bakım, servisten, elektroniğe, cafe restaurant hizmetlerinden otoparka kadar anlaşma yapılabilir. ha bunun için ticari yada kurumsal kimlik gerekir mi, prosedürü nasıldır aşartırıp denemek lazım.

market indirim kartı gibi kulüp forum kartı bastırıp üyelere dağıtılabilir. yapılan anlaşmalara göre de kart gösterilip hizmet vs alınabilir diye düşünüyorum.

bi alt yapı çalışması yapılabilir.

M.Furkan Çelenli
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

valla yapılabilir. ben varım. hatta daha örgütlü ve sistematik olursak bir çok avantajlı anlaşmalar yapılabilir. akaryakıttan, dış koruma bakım, servisten, elektroniğe, cafe restaurant hizmetlerinden otoparka kadar anlaşma yapılabilir. ha bunun için ticari yada kurumsal kimlik gerekir mi, prosedürü nasıldır aşartırıp denemek lazım.

market indirim kartı gibi kulüp forum kartı bastırıp üyelere dağıtılabilir. yapılan anlaşmalara göre de kart gösterilip hizmet vs alınabilir diye düşünüyorum.

bi alt yapı çalışması yapılabilir.
    Bu adamlara şimdilik şu kadar arabayla geliyoruz dememiz yeterli bence şimdilik

Ama yaz sonuna kadar sağlam bir katılımcı listesi çıkarıp, birkaç konuda dedikleriniz yapmak çok makul.

Burdaki temel ortak noktamız araçlarımız

O yüzden "Genel temizlik" ve "oto servis" ve "yedek parça" noktasında bu dediğin çok iyi olur, ve YAPILABİLİR düzeyde. Ve yapalım da.

* Oto ile görüşelim bize indirim yapsın, olmadı istanbuldan başka fiat parçacılarıyla da görüşebiliriz.
    *Ortak makul bir noktada (Dudullu ya da Maslak Oto sanayi gibi iyi bir ustayla anlaşalım)
    *Yine aynı tarz bir yerden, oto yıkama, pasta cila bakım yapan biryerle iyi bir fiyata anlaşalım ki biz de uygun olursa fiyat, düzenli araç bakımımızı yaptırmış oluruz.

Aracı alalı 1.5 sene oldu, 1 kaza sonrası servisteki bir tanıdığım pasta cila attırmış o kadar, ama uygun bir fiyat olsa,40-50 gibi düzenli yaptırırım.

***Cafe restaurant gibi yerler ise herkesin tarzı farklı olduğu için ortak payda çok zor.
    Akaryakıt için kurumsal anlaşma isteniyor.

M.Furkan Çelenli
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Bireysel girişim sonuçları :p

-----------------------------------------------------------------------
    celenlee:2 sa. önce, 09:01

Selamlar,

Fiyat içerisiine rötüş dahilmidir acaba? Aracımda ön kaputta taş izleri ve kapı ağızlarında rötüşlanması gereken yerler var.

Bir de taksit imkanı sunuyor musunuz? Duruma göre 1, yada taksit olursa 2 araç getirebileceğim.
    AksaOtoKuaför:26 dk. önce, 10:32

Malesef rutuş bizde yok fiyatlarımız nakit fiyatlardır kredi kartı malesef yok.

Onur ARI
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34UG026

Benim puntocu bi arkadaş 2 hafta önce falan benim tavsiyemle gitti bu Aksa'ya.tavan temizliği hariç memnun kaldık.ayrıca iç dış temizlik pasta ve cila dahil 60 tl kampanya yapan bi ustam daha var.bugün orda da bi öğretmen arkadaşım clio suna yaptırdı.o da fena değil.o seçenek de değerlendirilebilir.60 tl dediğim yer güngören de bu arada.bilenler için mimar yahya baş stadının arkasında..

b. e.
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri

Alıntı onur1986 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim puntocu bi arkadaş 2 hafta önce falan benim tavsiyemle gitti bu Aksa'ya.tavan temizliği hariç memnun kaldık.ayrıca iç dış temizlik pasta ve cila dahil 60 tl kampanya yapan bi ustam daha var.bugün orda da bi öğretmen arkadaşım clio suna yaptırdı.o da fena değil.o seçenek de değerlendirilebilir.60 tl dediğim yer güngören de bu arada.bilenler için mimar yahya baş stadının arkasında..

bu usta ile de görüşmek lazım. aksa nin ilanına baktım malum site de iyi gibi görünüyor.

Onur ARI
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34UG026

bu usta ile de görüşmek lazım. aksa nin ilanına baktım malum site de iyi gibi görünüyor.
    Aksa iyidir zaten.forum dh de falan baya meşhurdur.randevu yer bile bulamazsın.ama bence herhangi bi işte nedense parayı bulan adam sapıtıyo çizgisinden değişiyo gibime geliyo.aksa da öyle bence.meşhur olana kadar yardır parayı bulunca savsakla..

SALDIRAY A
    Trabzonspor SaLDo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 300

250 Tl ye ziwbax bahcelievler de yaptırdım bugun. Resimleri paylaştım. aracım yanıyor resmen. özlelikle iç kısım yep yeni oldu. Pasta cila boya koruma motor koruma vs. yılan oldu
    Konu SaLDo tarafından (14/06/2013 Saat 06:35 ) değiştirilmiştir.

20. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ufuk kayael
    EMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 84

izmirde iç dış temizlik,pasta cila uygun fiyata yapan biryer yokmudur bizde gidelim

22. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ZİWBAX ZİWBAX
    reis6556 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Plaka
    34 ziwbax 34
    Edilen teşekkür: 0

Standart Ziwbax a

Alıntı SaLDo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    250 Tl ye ziwbax bahcelievler de yaptırdım bugun. Resimleri paylaştım. aracım yanıyor resmen. özlelikle iç kısım yep yeni oldu. Pasta cila boya koruma motor koruma vs. yılan oldu

Sayfa 1/2 12 SonSon