Sayfa 1/2 12 SonSon
30 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Dostlarım Autoking Ankara için görüşlerinizi rica ediyorum.

K B
    knbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 4

Teknik Konu Dostlarım Autoking Ankara için görüşlerinizi rica ediyorum.

Dostlar arabamı mini onarım için Autoking Ankara ya götüreceğim ne dersiniz???

ömer bedir
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. omer06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 767

Alıntı knbi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence uzak durun

K B
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Tekno Gri

genel olarak işçilik probleminden şikayetçi millet siz götürdünüz mü aracınızı?

ömer bedir
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. omer06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz

ondan dolayı ben götürmedim ama yakınlarım götürdü o yüzden

K B
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Tekno Gri

Kaskomu bu yuzden bozdurmak istemiyorum bu isi ankarada yapan tek firmada ne yazik ki bunlar

ömer bedir
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz

Kaskomu bu yuzden bozdurmak istemiyorum bu isi ankarada yapan tek firmada ne yazik ki bunlar
    cok önemli bişi değilse yapmayın gitsin nazarlık olarak kalsın..

cihan kardeş
    sunroof cihankardes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    35 AE 604
    Edilen teşekkür: 357

Rötuş yapılacak yerleri bile tamamen boyarlar. Boyasız göçük düzeltme falan hikayedir, hiç bir göçük onların kriterlerine uymaz hemen klasik yöntemle çekiçleyip boyayalım derler.

Ufacık üç yeri yaptılar benim araçta ama her yerine boyalı parmaklarıyla dokunmuşlar, Allahtan pasta ile çıkardım sorun kalmadı.

Yanık-yırt döşeme tamiri de hikayenin tillahı. Yapıştırıcı sürüp ufalanmış kumaş liflerini üstüne döküyorlar oluyor sana yeni kumaş gördüğüm en saçma hizmet de buydu.

Bu sene Sompo japan kaskoya geçtim. Autoking ile anlaşması var diye başka şirketlere 400 tl fazla vermedim. O parayla da ustama gidip cillop yaptırıcam aracımı.
    biz gp'yi çok sevdik

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ziyaretçi033
    Ziyaretçi Ziyaretçi033 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Şaşmazdakine ben polomu götürdüm, ön tampona vurmulşardı, bende dedim kapı çıtalarını gövde rengi yapayım. Aradılar araç hazır diye. Bir gittim çıta kenarlarına tornavida sonmuşlar çıkartmak için rezil durumda, birde suçu bana attılar, geldiğinde böyleydi diye. Allahtan resimlerini çekmişlerdi de baktılar, özür diliyorlar sonrada. Daha sonra almaya gittim aracı araç gayet güzel.

Satılığa çıkardım, aracı doğuş otoya götürdük 4 kapı boyalı çıktı, çıldırdım.
    Çıtaları sökmeden üstünde boyamışlar.

Birdaha yolum düşmez umarım... Düşsede detaylı foto çeker, alırkende boya ölçüm cihazıyla teslim alırım.

10. Bu mesajı için 3 kişi Ziyaretçi033'ye teşekkür etti:

K B
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Tekno Gri

Bir kisi de memnun degil

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Alıntı cihankardes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rötuş yapılacak yerleri bile tamamen boyarlar. Boyasız göçük düzeltme falan hikayedir, hiç bir göçük onların kriterlerine uymaz hemen klasik yöntemle çekiçleyip boyayalım derler.

Ufacık üç yeri yaptılar benim araçta ama her yerine boyalı parmaklarıyla dokunmuşlar, Allahtan pasta ile çıkardım sorun kalmadı.

Yanık-yırt döşeme tamiri de hikayenin tillahı. Yapıştırıcı sürüp ufalanmış kumaş liflerini üstüne döküyorlar oluyor sana yeni kumaş gördüğüm en saçma hizmet de buydu.

Bu sene Sompo japan kaskoya geçtim. Autoking ile anlaşması var diye başka şirketlere 400 tl fazla vermedim. O parayla da ustama gidip cillop yaptırıcam aracımı.
    5 Cm rotuslu yerı boyarken 5cm oluyor 25 cm lık alan
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ABK
    Ziyaretçi ABK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaşlar benim de ufak tefek tadilatlarım vardı, sırf AutoKing'den yaptırırım diye 200-300 TL fazla verip Anadolu Sigortaya geçecektim. Vazgeçtim valla.

Axa Sigortayla devam, ama bu ufak tefekleri uygun fiyatla düzgün işçilikle halledeceğim bir yer yok mudur?

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Kıvanç A.
    ekartoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 70

Mevcut puntomu ön tampon sol alt kısmında ve arka tampon sağ köşesinde başkalarının bana sürtmesi sebebi ile oluşan ufak tefek (göçük yoktu sadece sürtmeden dolayı siyah yüzey görünüyordu) Autoking'e 2 defa götürdüm. Biri geçen haftaydı. Herhangi bir sorun yaşamadım. Ben memnunum.

Yaşanılan ya da yaşanılmış sorunlar bazen şansa kalıyor. Bazen iyi işçilik oluyor bazen kötü demek ki. Ama bu her yerde böyledir. Yetkili servislerde bile.

Not: Lokal boya yapıldı. İki işlem içinde tampon tamamen boyanmadı sadece boyası giden yerler boyandı. Aracım beyaz ve opak. Opaklarda mini onarımlar genelde lokal yapılır. Metaliklerde ise parçanın tamamı boyanıyor.
    Konu ekartoo tarafından (19/02/2013 Saat 16:04 ) değiştirilmiştir.
    Otomobil ihtiyaç değil, bir tutkudur aslında...

17. Bu mesaj için teşekkür edenler:

K B
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Tekno Gri

Kıvanç şu anda tek memnun olansın şöyle bi iki kişi daha gelirse götürüyorum )

M.OğuzhaN ÇELİK
    eexelanss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06BY8509
    Edilen teşekkür: 460

Dun park yerinden çıkmakta olan sürücünün (bayan) geri geri gelip sol çamurluğuma tıklaması sonucu hafif göçük meydana geldi.. Kaskonun mini onarım klozundan yararlanmak için autokinge gittim cumaya randevu verdiler cumartesi teslim alacakmışım ve sadece hasarın olduğu kısım boyanacak..
    Şikayet edenler kadar memnun kalanlarda çok.. Şansımıza bakalım bizim araç nasıl olacak..
    Mecburen mini onarımdan yaptırmak zorundaydım çünkü diğer türlü karşıtaraf suçluda olsa onun sigortasıda karşılasa tramerde hasar kaydı oluşacaktı.. O yüzden tek çare anadolu sigortanın anlaşmalı olduğu tek mekan auto king e gitmek zorunda kaldım..
    Nasıl bir yer olduğunu tecrübe edip göreceğiz.. İlgi alaka güzeldi ama bakalım işçilikleri nasıl olacak..
    BY Turbo SPORT 150 HP

20. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Kıvanç A.
    ekartoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 70

Kıvanç şu anda tek memnun olansın şöyle bi iki kişi daha gelirse götürüyorum )
    Bazı şeyler şanstır ama ben de daha önce honda civic vardı. 4 kapısını da anahtarla çizmişlerdi. Gözüme çok battı autoking'de 4 kapıyı da boyattım. Araç metalik gri olduğundan 4 kapının tamamı da boyanmıştı lokal yapılamadığından. O zaman da sorun yaşamadım. Kaskodan mini onarım hakkınız varsa bence boşuna para vermeden deneyin. En azından göçük düzeltme filan durumu yoksa deneyin.
    Otomobil ihtiyaç değil, bir tutkudur aslında...

22. Bu mesaj için teşekkür edenler:

K B
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Tekno Gri

Alıntı eexelanss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dun park yerinden çıkmakta olan sürücünün (bayan) geri geri gelip sol çamurluğuma tıklaması sonucu hafif göçük meydana geldi.. Kaskonun mini onarım klozundan yararlanmak için autokinge gittim cumaya randevu verdiler cumartesi teslim alacakmışım ve sadece hasarın olduğu kısım boyanacak..
    Şikayet edenler kadar memnun kalanlarda çok.. Şansımıza bakalım bizim araç nasıl olacak..
    Mecburen mini onarımdan yaptırmak zorundaydım çünkü diğer türlü karşıtaraf suçluda olsa onun sigortasıda karşılasa tramerde hasar kaydı oluşacaktı.. O yüzden tek çare anadolu sigortanın anlaşmalı olduğu tek mekan auto king e gitmek zorunda kaldım..
    Nasıl bir yer olduğunu tecrübe edip göreceğiz.. İlgi alaka güzeldi ama bakalım işçilikleri nasıl olacak..
    Oguzhan arabani aldiktan sonra tecrubeni yazarsan cok sevinirim.

OSMAN DOĞAN
    OsMaN79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06 M 2761
    Edilen teşekkür: 20

kayınpederimin hondasında tamponda kaldırıma ufak bir sürtme olmuştu auto king te mini onarımdan boyandı aradan 2 ay geçti boyanan yerin boyası öylece döküldü..

M.OğuzhaN ÇELİK
    eexelanss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06BY8509
    Edilen teşekkür: 460

Oguzhan arabani aldiktan sonra tecrubeni yazarsan cok sevinirim.
    Kesinlikle paylaşacağım..
    BY Turbo SPORT 150 HP

cagatay aktas
    iyte - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    06DE7897
    Edilen teşekkür: 28

benimde sağ kapıda 10 cm lik bir çizik vardı düzeltip lokal boya vurmuşlar. bende memnum eski arabam hondanın da arka çamurlukta ve tapmonda çizik vardı orayı da aynı şekilde ankarada yaptırmıştım güzel olmuştu. Ama dedikleri gibi lokal boya için boyama alanını biraz fazla büyütüyorlar.
    ilim öğrenmenin başı sabırdır !

K B
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Tekno Gri

Alıntı eexelanss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle paylaşacağım..
    Naptin Oguzhan aldin mi arabani??

Sayfa 1/2 12 SonSon