Sayfa 1/2 12 SonSon
39 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: İstanbulda arabamızı kendimiz yıkayabileceğimiz müsait bir yer varmı?

Mehmet Erduru
    RedLine effect1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 396

Mutlu İstanbulda arabamızı kendimiz yıkayabileceğimiz müsait bir yer varmı?

Evet arkadaşlar arabamı kendim özenle yıkamak istiyorum, yıkamacıya gidiyorum yıkatıyorum ama istediğim gibi yıkamıyorlar hep leke kalıyor arabamda, direkt kirli arabaya köpüğü sıkıp suyu basıyorlar ama kir tamamen çıkmıyor illaki önce basınçlı su ile kirin akıtılıp sonra el süngeri ile köpüğü silerek temizleyip sonra su olması gerekiyor ama yıkamacılar sanki biraz kolayına kaçıyor gibi arabama fırçada sürdürmüyorum. Düzgün yıkasalar parası neyse vereceğiz ama yıkamıyorlar ki. Bu yüzden kendim özenle yıkamak istiyorum böyle biryer varmı arkadaşlar bildiğiniz?

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

tolga tolga
    BeCkS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 79

valla bende bugüne kadar hiç fırça sürdürmedim eski arabama dahil süngerle yıkıyorum ama evimin önünde yıkıyorum saatlerce hem zevk alarak yıkıyorum hemde tertemiz oluyo...

Ziyaretçi034
    Ziyaretçi Ziyaretçi034 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altunizade total'de self servis yıkama var, 1 liraya köpük 1 liraya su cihazını çalıştırabiliyorsunuz, yoğun saatlerde olmaz ama tenha saatlerde veya gece uğraşılarak temizlik yapılabilir. önce köpük sıkar sonra süngerle güzelce temizliğinizi yapabilirsiniz.

altunizade de marmara oto yıkama var biraz pahallı ama (23 tl) önce köpük sonra tazikli su sonra bir daha köpük, süngerle yıkama ve tekrar tazikli su şeklinde yıkama yapıyorlar. biraz pahallı ama çiçek gibi yapıyorlar

5. Bu mesajı için 2 kişi Ziyaretçi034'ye teşekkür etti:

Gökhan ÇINAR
    peter_tagtgren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 60

Ben de parasında kesinlikle değilim. Aracım kapalı otoparkta ve kendim saatlerce uğraşıyorum yeri geliyor. Bütün stresimi atıyorum

Mehmet Erduru
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı Hutne Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    altunizade total'de self servis yıkama var, 1 liraya köpük 1 liraya su cihazını çalıştırabiliyorsunuz, yoğun saatlerde olmaz ama tenha saatlerde veya gece uğraşılarak temizlik yapılabilir. önce köpük sıkar sonra süngerle güzelce temizliğinizi yapabilirsiniz.

altunizade de marmara oto yıkama var biraz pahallı ama (23 tl) önce köpük sonra tazikli su sonra bir daha köpük, süngerle yıkama ve tekrar tazikli su şeklinde yıkama yapıyorlar. biraz pahallı ama çiçek gibi yapıyorlar
    Teşekkürler ama avrupa yakasında olursa daha iyi olacak. Memlekette iken evin önünde yıkayabiliyorum heryer müsait ama malum istanbulda zor memlekette iken bende titizce istediğim gibi yıkayıp cilalıyordum.

ARMAĞAN ÖZMEN
    armi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Edilen teşekkür: 22

Alıntı Hutne Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Tam aradığım şeyi söyledin dostum. Konuyu açan arkadaşa da teşekkürler

onur kaya
    kara kız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 DY 2468
    Edilen teşekkür: 303

araç yıkamak bir santtır..benım kendıme ait bahçem var kafama göre takılıp saatlerimi geçirebiliyorum..bu arada ben tam bir sanatçıyım...

onrky
    1.4 starjet 95hp

Ziyaretçi034
    Ziyaretçi Ziyaretçi034 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı effect1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler ama avrupa yakasında olursa daha iyi olacak. Memlekette iken evin önünde yıkayabiliyorum heryer müsait ama malum istanbulda zor memlekette iken bende titizce istediğim gibi yıkayıp cilalıyordum.
    sanırım total istasyonlarının hepsinde self servis yıkama hizmeyi mevcut (1,5 sene önce fatsa'da total istasyonunda görmüştüm ilk defa) oturduğun semtin çevresindeki total istasyonlarına göz at derim, belki onlarda bu sisteme geçmiştir

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

BERK ORAL
    berko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 121

benim arabaya fırça sürülmedi bende yıkama konusunda sıkıntılar çekiyorum hafta sonları kullandığımdan genelde arabanın üstü sadece toz oluyor araba çok kirlenince mecburen yıkamacıya gidip başında durup böyle böyle yap diyorum onlarda soğolsunlar hallediyorlar

Ramazan Erdemir
    skystar37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    34ghk08
    Edilen teşekkür: 265

Küçükçekmece Cennet mahallesi çevresine yakın iseniz Yeşilova BP istasyonunda akşam saat 19:00 dan sonra yıkamacılar geliyor genelde minibüs ve ticarilere yıkama yapıyorlar ama gelen herkese yine aynı ücrete yıkama hizmeti veriyorlar. Ben gidiyorum sadece su tutturuyorum sonra bir kovaya şampuanımı döküp süngerim ile bir güzel yıkıyorum sonra onlar duruluyor kurulama kısmında da yardımcı oluyor ortalama 45dk alıyor aracı yıkamam giderken 5 lira normal yıkama ücretini birde yardımcı olan arkadaşa 1-2 bahşiş veriyorum.

14. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ÖZKAN KURTULDU
    KeYiFSeL ÜYE :) 34ozkankurtuldu34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 U 4303
    Edilen teşekkür: 694

aynen bende o. bp.de. yikiyorum on numara oluyor. onlar yikiyor ben birami iciyorum benzinlikte birafa var on numara yikiyorlar birayi fazla kacirinca bahşişte fazla oluyor : ))
    • Dünayaya geldigin zaman, sen aglarken çevrendekiler gülüyorlardı Öyle bir hayat sürki, öldügünde çevrendekiler aglarken,sen gülümseyerek ahirete gidesin.

Mehmet Erduru
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Rock Siyah

Bugün arabamı yine mecburen yıkamacıya götürdüm, baktım diğer araçlarda fırça kullanıyor arkadaşa rica ettim ben fırça sürdürmüyorum bagajımda kendi yıkama pedim var onunla yaparmısın diye sağolsun kırmadı yaptı tam istediğim gibi omuyor tabi titizliğimden ama yinede gıcır gıcır oldu sayılır. Biryer keşfederim inşallah kendim yıkamak için.

Mehmet Erduru
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı yavuzselim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benzinlikte otomatik yıkamaya sokuyorum hep. Kendim yıkamayı hiç beceremiyorum. Otomatik yıkama boyaya çokmu zararlı ?
    Yavuz ben fırça değdirmiyorum sen otomatik yıkamaya mı giriyorsun sakın girme zamanla kılcal çizikleri görmeye başlarsın, fırçada sürdürme mümkünse yıkama pedini al benim gibi yap...

18. Bu mesaj için teşekkür edenler:

tolga tolga
    BeCkS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 79

Alıntı yavuzselim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benzinlikte otomatik yıkamaya sokuyorum hep. Kendim yıkamayı hiç beceremiyorum. Otomatik yıkama boyaya çokmu zararlı ?
    yavuz boyaya zarar veririsin arabanın boyası günden güne hem matlaşır hemde çizikleri yavaş yavaş ciddi şekilde farketmye başlarsın....

20. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ramazan Erdemir
    skystar37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    34ghk08
    Edilen teşekkür: 265

Alıntı 34ozkankurtuldu34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen bende o. bp.de. yikiyorum on numara oluyor. onlar yikiyor ben birami iciyorum benzinlikte birafa var on numara yikiyorlar birayi fazla kacirinca bahşişte fazla oluyor : ))
    Bir akşam buluşalım beraber yıkayıp çekerim kafaları

kunt ozveren
    Fiat 500X Multiair Turbo Mr.Freeze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 277

Alıntı skystar37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir akşam buluşalım beraber yıkayıp çekerim kafaları
    Bana da haber verin
    Citroen C3 1.4 VTİ BMP

drive italian , kiss french

Ziyaretci036
    Ziyaretçi Ziyaretci036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı 34ozkankurtuldu34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen bende o. Bp.de. Yikiyorum on numara oluyor. Onlar yikiyor ben birami iciyorum benzinlikte birafa var on numara yikiyorlar birayi fazla kacirinca bahşişte fazla oluyor : ))
    bende gelirim

Can Aşan
    can-asan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 314

full istasyonlarında yakıt alana köpüklü yıkamayı 1 tl yapıyorlar. köpüğü sıkıyor, öbür arabaya su veya köpük sıkarken hızlıca süngerimle kendim yıkıyorum, sonra su sıkıyor dışarda kuruluyorum. hem pratik hem ucuz

25. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ural leanback
    @ MARs ent. uraaal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 202

Evet arkadaşlar arabamı kendim özenle yıkamak istiyorum, yıkamacıya gidiyorum yıkatıyorum ama istediğim gibi yıkamıyorlar hep leke kalıyor arabamda, direkt kirli arabaya köpüğü sıkıp suyu basıyorlar ama kir tamamen çıkmıyor illaki önce basınçlı su ile kirin akıtılıp sonra el süngeri ile köpüğü silerek temizleyip sonra su olması gerekiyor ama yıkamacılar sanki biraz kolayına kaçıyor gibi arabama fırçada sürdürmüyorum. Düzgün yıkasalar parası neyse vereceğiz ama yıkamıyorlar ki. Bu yüzden kendim özenle yıkamak istiyorum böyle biryer varmı arkadaşlar bildiğiniz?
    bence maslak otosanayi içinde meguiars mevcut 20 tl olması lazımdı cilalı yıkama bir kere yıkatın daha sonra kendiniz elinizi vurmak istemeyeceksiniz tamamen pedlerle yıkıyorlar aracı yanlız soyle bir tüyo sabah erken randevu alırsanız aksam 5 gibi yıkatırsınız aracı ancak ama bir süre sonra tanısınca daha rahat olabiliyor

27. Bu mesaj için teşekkür edenler:

yavuz selim
    yavuzselim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 82

Yavuz ben fırça değdirmiyorum sen otomatik yıkamaya mı giriyorsun sakın girme zamanla kılcal çizikleri görmeye başlarsın, fırçada sürdürme mümkünse yıkama pedini al benim gibi yap...
    kendim çeşmeye gidip fırçayla yıkamaya çalışıyorum fırçayla bile yıkayamıyom araba kuruyunca kirler belli oluyor. Benim yıkama dersi almam lazım video filan olsa keşke önümüzdeki ay pasta cilaya sokucam aracımı. Ondan sonra bende fırçasız yıkama yapmaya başlarım.

Sayfa 1/2 12 SonSon