Sayfa 2/2 İlkİlk 12
29 sonuçtan 21 ile 29 arası

Konu: Araç yıkarken dikkat edilmesi gereken hususlar

HaKaN ZHR
    == 火 == HKNZHR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    01 YE 464
    Edilen teşekkür: 86

valla bende siyah aldım dedim karizması yeter nerden bilim zaten aldıgım hafta yagmur yagdı sonraki hafta çamur yağdı şimdi ruh saglıgının ordaki opet e gidiyorum orda su vurduruyoru kurulama bana kalıyor

ufuk bakal
    ufuk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    41 EU 361
    Edilen teşekkür: 122

Alıntı HKNz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla bende siyah aldım dedim karizması yeter nerden bilim zaten aldıgım hafta yagmur yagdı sonraki hafta çamur yağdı şimdi ruh saglıgının ordaki opet e gidiyorum orda su vurduruyoru kurulama bana kalıyor
    aman hakan kardeşim öyle yerlerde kuyu suyu cok kullanılıyor aman dikkat et

ali dedeoğlu
    *C@N* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4

Valla siyah kullanan bir iki arkadaşım da aynı şekilde beni sıkıştırıyorlar.Aklın varsa siyah alma çok illet siliyorum 2 saat sonra full toz doluyor filan diyede.. Ya insan denemeden anlamayacak galiba.Ben gene siyah istiyorum gene siyah istiyorum Çünkü bir asilliği var ya arabaya inanılmaz yakışmış.

Valla bizim site burası yukarda bi iki kıl laf etti bir iki kere artık aşaya çekiyorum orada yıkıyorum ama güneşin altında olmuyor pek.Ama alalım hayırlısıyla gpmizi gölge yerde ayarlarız Yaa en olmadı hafta bir illaki iç-dış yıkamaya giriyorum zaten.Hafta ortasıda bir kere tozunu alırız en en olmadı olmaz mı oda

anvil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1348

Alıntı *C@N* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla siyah kullanan bir iki arkadaşım da aynı şekilde beni sıkıştırıyorlar.Aklın varsa siyah alma çok illet siliyorum 2 saat sonra full toz doluyor filan diyede.. Ya insan denemeden anlamayacak galiba.Ben gene siyah istiyorum gene siyah istiyorum Çünkü bir asilliği var ya arabaya inanılmaz yakışmış.

Valla bizim site burası yukarda bi iki kıl laf etti bir iki kere artık aşaya çekiyorum orada yıkıyorum ama güneşin altında olmuyor pek.Ama alalım hayırlısıyla gpmizi gölge yerde ayarlarız Yaa en olmadı hafta bir illaki iç-dış yıkamaya giriyorum zaten.Hafta ortasıda bir kere tozunu alırız en en olmadı olmaz mı oda
    hehe ben de aynı şekilde düşünmüştüm ve aldım. gerçekten de siyah çok yakışıyor arabaya. ama dediğim gibi biraz yorucu. ama yıkadıktan sonra geçiyon karşısına şöyle bir bakıyon. vay beee diyon manyak oldu araba. :You_Rock_Emoticon: sonra eve gidiyon. iniyon bir de orda bakıyon. sonra vay ben bu belediyenin gelmişini geçmişini diye sayıyon. ayrıca ben zaten bu arabanın teşhirde ilk siyahını görmüştüm ve vurulmuştum. :super:

OĞUZHAN ÜLGEN
    MACHINE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 EF 3797
    Edilen teşekkür: 22

Bu söylediklerinizi aynen bende yapıyorum.Bende arabayı sitenin bahçesinde yıkıyorum.Ev 4.katta banyodan aşağıya 40 m.hortum salıyorum millet kafayı yemiş bu diye bakıyor. Arabayı sabah namazından sonra 5:30 gibi yıkamaya başlıyorum.Güneş arabaya vurmadan yıkayıp birde cila yaptummı manyak oluyor.Bakmaya doyamıyorsun!Hava bulutlanıyor arabaya bakınca bulutları görüyorsun!Ama çok çabuk tozlanıp kirleniyor.Birde zamandan dolayı çok fazla yıkayamıyorum.Daha iyi nazara gelmez!

Doğan Can
    uLTRa GP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 242

ben sünger aldım bana çiziyor o dediler ben yine fırçayla yıkıyorum ama gerçek sünger çizmez dediler doğrumu?

The Detailing
    thedetailing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 0

Sünger boyayı çizebilir.
    Ben söyle yapıyorum.
    1- İlk mesajda belirtildiği gibi, önce jantlar, temizlenip durulanır.
    2- Degreaser tabir edilen ürün uygulanır. Su bazlısı daha makbuldür. bir süre beklenip basınçlı makinayla durulanır. Ancak bu işlem panel panel yapılır ki ürün kurumasın.
    3- sonra en sevdiğim kısmına gelelim, köpükleme, beklenir, yine basınçlı makinayla sıyırma yapılır
    4- tercihen ironx, metal tozları için vazgeçilmez
    5- Sonra hemen çift kova, mikrofiber kaplı süngerle panel panel ovalama, durulama
    6- Bel ağrısı, kimyasalların solumnası ve oksijensiz kalan beyin nedeniyle hafif baş ağrısı, ter içinde elbiseler, yaz ise tatlı bir esinti, kış ise grip garanti,
    7- Son kalan enerjiyle elle panel panel cila uygulama, cilanın mis kokusuyla kendinden geçme, göz kararması, ama derinden gelen mutluluk hissiyle huzur bulma,
    8- Saatler geçer...
    9- Pırıl pırıl parlayan arabada yansımanı görmek paha biçilemez

ÇAĞLAYAN DURMUŞ
    Cglyndrms - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 0

Standart Cevap: Araç yıkarken dikkat edilmesi gereken hususlar

Emegine saglik faydali bir aciklama aracimi sifir aldim ve henuz hic yikamadim nazar degmesin biraz kirli kalsin istedim.
    Yikarken mutlaka tavsiyelerini uyacagim

Aytaç Duran
    discjokey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    16lfs88
    Edilen teşekkür: 1

Standart Cevap: Araç yıkarken dikkat edilmesi gereken hususlar

Arkadaşlar çok ürün kullandım böylesini hiç görmedim aracıma sanki sıfır görüntü verdi.cilasi jant temizleme şampuanı cam solüsyonu ilgi alaka muhteşem N11 yorumlarını’da bakabilirsiniz, ürünlerde kostik solvent asit yok yani araca hiçbir şekilde zarar vermiyor yerli üretim destek olalım şiddetle tavsiye ederim...

https://urun.n11.com/parlatici-ve-te...-ml-P237955738

-29791441_10156393490429268_1538821618912985088_n.jpg

Sayfa 2/2 İlkİlk 12