16 sonuçtan 1 ile 16 arası

Konu: Pasta cila ve iç koruma kazandım (Fikirlerinizi bekliyorum)

Coşkun Çömlekçi
    gadget - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 46

Mutlu Pasta cila ve iç koruma kazandım (Fikirlerinizi bekliyorum)

selam arkadaşlar,

bugün alem fm de nihatla sivrisinek(tahminimce bi çoğunuz biliyosunuzdur)
    programında kozyatağına yeni açılan fiat "arma" bayinin tanıtımı vardı, her fiat modelinden ilk gelene hediyeleri vardı, bende yakınlarındaydım ve uğradım, " magic car care" dan pasta cila hediye ettiler, bir de program esnasında gelene iç koruma hediyeleri vardı... anlicanız kışa hazırlık bedavaya geldi gibi görünüyor,

daha önce hiç magic car care giden bakım yaptıran oldu mu? yorumlarınız benim için çok önemli ...

şimdiden teşekkürler

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Coşkun tebrikler, kışa girmeden iyi olmuş bu hediyeler Marka hakkında bir fikrim yok ama bence uygulama esnasında aracının yanında durup neler yaptıklarına bak derim...

Coşkun Çömlekçi
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri

Mutlu

Merhabalar herkese,

Öncelikle hediye edilen pasta cila uygulaması "magic car care" de değil, "Fiat Bayi Arma Otomotiv " serviste uygulandı, buna çok sevindim, çünkü internette diğer şirketle ilgili hiç yorum bulamamıştım;

sonuç beklediğimden daha iyi oldu, arabanın pırıltısı yerine geldi,
    ufak çizikler kayboldu, özellikle kaputta taş atmalarından oluşan derin iz ve çizikler
    hafif rötuşlarla neredeyse kapandı, bir de tampon köşelerinde bulunan ufak sürtmeler sonucu plastiğin zedelendiği yerler daha az göze batacak hale gelmiş(ufak rötuş için kullanılan boya rengi orj.den biraz farklı ama dikkatli bakmak gerekiyo)...

ve son olarak, forumdan pasta cila için yorum okurken dalgalanmadan bahsedildiğini duymuştum, özellikle inceledim dalgalanma yoktu

Sonuç olarak pasta cila düşünenlere rahatlıkla tavsiye edebileceğim bir yer...
    Burdan Tolga Bey e tekrar teşekkür ediyorum...

ekte aracın resimleri bulunuyor, kaputun yakından çekilmiş 2 resmi de var taş çiziklerini göstermek için umarım fikir verici olur...

4. Bu mesajı için 3 kişi gadget'ye teşekkür etti:

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Güle güle kullan Coşkun, güzel görünüyor...

Ümit Coşkun TURUCA
    Emekli Moderatör GP COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6069

maşallah çiçek gibi olmuş aracın
    güle güle kullan adaşım

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

Erdem Bozdağ
    GP Hastası Erdem Bozdağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1126

maşallah çok güzel olmuş
    kışa hazır canavar
    güle güle kullanın

onur kaya
    kara kız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 DY 2468
    Edilen teşekkür: 303

Alıntı gadget Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar herkese,

Öncelikle hediye edilen pasta cila uygulaması "magic car care" de değil, "Fiat Bayi Arma Otomotiv " serviste uygulandı, buna çok sevindim, çünkü internette diğer şirketle ilgili hiç yorum bulamamıştım;

sonuç beklediğimden daha iyi oldu, arabanın pırıltısı yerine geldi,
    ufak çizikler kayboldu, özellikle kaputta taş atmalarından oluşan derin iz ve çizikler
    hafif rötuşlarla neredeyse kapandı, bir de tampon köşelerinde bulunan ufak sürtmeler sonucu plastiğin zedelendiği yerler daha az göze batacak hale gelmiş(ufak rötuş için kullanılan boya rengi orj.den biraz farklı ama dikkatli bakmak gerekiyo)...

ve son olarak, forumdan pasta cila için yorum okurken dalgalanmadan bahsedildiğini duymuştum, özellikle inceledim dalgalanma yoktu

Sonuç olarak pasta cila düşünenlere rahatlıkla tavsiye edebileceğim bir yer...
    Burdan Tolga Bey e tekrar teşekkür ediyorum...

ekte aracın resimleri bulunuyor, kaputun yakından çekilmiş 2 resmi de var taş çiziklerini göstermek için umarım fikir verici olur...
    sonuç olarak guzel olmuş gibi duruyorr ama nekadar sağlık ve duzgun yapıldıgını zaman gosterir..dalgalanma dediğiniz olay ıse kırmızı lacıvert siyah ve boyalı araçlarda hat safhada gorunur..yani sizin aracı inceleyeip te görememenız gayet normal zaten araç sıyah olsaydı da yapıldıgı anda ve yerde göremezdiniz. uzerinden bir iki hafta gecmesi ve aracın 2-3 defa yıkanması lazm ..
    Konu kara kız tarafından (23/11/2009 Saat 20:19 ) değiştirilmiştir.

onrky
    1.4 starjet 95hp

Coşkun Çömlekçi
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri

çok teşekkür ediyorum arkadaşlar..

SERDAR ÖZLÜ
    serdar2362 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06 BY 7694
    Edilen teşekkür: 1623

Coşkun kardeşim dediğin gibi arabanın ışıltısı gerçekten hoş. Güle güle kullan.

vedat güçük
    Phaser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 43

MAgic car care benim bir arkadaşımın yeri işlerinde çok iyiler bende aracımı ilk aldığmda orada boya koruma ve cam filmi uygulamasını yaptırmıştım.

Yasemin ŞENŞATIR
    JASMINE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    35 EF 585
    Edilen teşekkür: 4817

Araç gerçekten göz kamaştırıyor. Kazasız, belasız güle güle kullan.
    Yalnız bir eksiği var stickeri noksan. O da oldu mu süper olucak

Coşkun Çömlekçi
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri

valla 2 kere sticker talebinde bulundum (hem de öle adreste falan da eksik yoktu ) ama henüz gelmedi, çok sıkıştırmiyim insanları zaten işleri güçleri var die düşünüyorum, ama en kısa zamanda ben de stickerlanıcam
    dün bayram için Ispartaya geldim, zaten az gp var burda millet dönüp dönüp bakıyo, gidim reklamcı arkadaşa bi stciker yaptırim dedim, sonra çakma olur yıkanınca bi tarafı düşer biçimsiz olur die orj. beklemeye karar verdim...

Ümit Coşkun TURUCA
    Emekli Moderatör GP COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6069

Alıntı gadget Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla 2 kere sticker talebinde bulundum (hem de öle adreste falan da eksik yoktu ) ama henüz gelmedi, çok sıkıştırmiyim insanları zaten işleri güçleri var die düşünüyorum, ama en kısa zamanda ben de stickerlanıcam
    dün bayram için Ispartaya geldim, zaten az gp var burda millet dönüp dönüp bakıyo, gidim reklamcı arkadaşa bi stciker yaptırim dedim, sonra çakma olur yıkanınca bi tarafı düşer biçimsiz olur die orj. beklemeye karar verdim...

adaşım sana zahmet talebini stıcker talepbölümünde bir daha yenilersen
    en kısa zamanda sana orjinal bir stıcker gönderelim
    yaşanan aksaklıktan dolayı özür dileriz

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

Akif Ekrem
    Lake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 3

Uzaktan bakıldığında hoş duruyor ama detaylara inince bir kaç eksik göze çarpıyor.Yeni boya koruma yaptırmış ve işden pek anlamayan biri olarak resimde gördüğüm ve dikatimi çeken nokta şu oldu aracın kapalı bir alanda çekilmiş resimleri var vede açık alanda kapalı alanda çekilen resimlerde lastikler parlıyor ama açık alandakinde etkisini yitirmiş Ben kartalda yeni açılan bir serviste yaptırdım ismini reklam olmasın diye vermiyorum.lastikler nerdeyse bir havta pırıl pırıldı.Bence bu önemli bir ayrıntı yapılan iş ve kullanılın malzeme hakında gözüme çarpan benim bu oldu.ama güle güle kullan hediye babında yapılan bir işde böle şeyler olur )

Ah-MeT
    Ziyaretçi Ah-MeT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Lake Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzaktan bakıldığında hoş duruyor ama detaylara inince bir kaç eksik göze çarpıyor.Yeni boya koruma yaptırmış ve işden pek anlamayan biri olarak resimde gördüğüm ve dikatimi çeken nokta şu oldu aracın kapalı bir alanda çekilmiş resimleri var vede açık alanda kapalı alanda çekilen resimlerde lastikler parlıyor ama açık alandakinde etkisini yitirmiş Ben kartalda yeni açılan bir serviste yaptırdım ismini reklam olmasın diye vermiyorum.lastikler nerdeyse bir havta pırıl pırıldı.Bence bu önemli bir ayrıntı yapılan iş ve kullanılın malzeme hakında gözüme çarpan benim bu oldu.ama güle güle kullan hediye babında yapılan bir işde böle şeyler olur )
    Lastiklerin parlaması çokta önemli değil çamurlu suya girdiğinde yine gidicek parlaklıgı arkadaşa pasta cila ve iç koruma hediye edilmiş boya üzerindeki yabancı maddeler gitmiş boya parlamış daha ne olsun

Akif Ekrem
    Lake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 3

Malzeme kalitesi bence çok önemli bu lastik korumalardan tutunda boya koruma ürünlerine vinil aksam koruma temizleme ürünlerine kadar hangi marka kullanldığı ve kulanılan ürünün performansı bu işte önemli bir ayrıntıdır lastiklerin başına gelen ortada aynı olayın yapılan cilanın başına gelmeyeceğini kim garanti verebilir resimlerde yorum yapabilmemiz için en iyi fikri lastikler veriyor diğer ayrıntıları yakalamak imkansız o yüzden lastiklere takıldım cila ve boya koruma ürünleri boyanın verniğine yapışmalı. umarım yapılan cilanın ömrüde lastikler gibi olmaz.