12 sonuçtan 1 ile 12 arası

Konu: Alınır cins köpek:))))

BARIS UCAR
    suvari_84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    06 BD 1257
    Edilen teşekkür: 153

Standart Alınır cins köpek:))))

arkadaşlar ankarada bahçede yetiştirmek üzere cins köpek arıyorum. petshoplarda dünyanın parası deniliyor (1000-2000 dolar deniliyor abartılıyor kesinlikle. kısaca uygun fiyata arıyorum). daha önce k9 ve kangal besledim ve eğittim. ankara mevsimine dayanıklı bu iki cinsin dışında köpek arıyorum. köpeğin cinsi ve istenilen ücreti yazarsanız çok sevinirim

BARIS UCAR
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    06 BD 1257

güncelll

Atahan Kuşbaşoğlu
    ato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 123

valla köpeklerden hem korkarım hem de hiç anlamam ama golde rotriverlar tatlı ve hoş bir köpek eniştemler besliyor 500 tl civarı sanırım yavrusu

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Emre Güzel
    ..:: GP BağımLısı ::.. emrequzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 EG 1661
    Edilen teşekkür: 298

geçen bi ara muhabbeti olmuştu yine forumda.arkadasımda samoyed yavruları var .satıyordu en son şu 1 aylık olmuşlardır. ama kaldımı bilmiyorum.en sonda 500 dü herhalde o fiyata satıyordu sanırım

6. Bu mesaj için teşekkür edenler:

тuη¢αy ღ вנк ღ
    кяαℓ çαяşı VooDoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    34 BN 4080
    Edilen teşekkür: 354

Alıntı suvari_84 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ankarada bahçede yetiştirmek üzere cins köpek arıyorum. petshoplarda dünyanın parası deniliyor (1000-2000 dolar deniliyor abartılıyor kesinlikle. kısaca uygun fiyata arıyorum). daha önce k9 ve kangal besledim ve eğittim. ankara mevsimine dayanıklı bu iki cinsin dışında köpek arıyorum. köpeğin cinsi ve istenilen ücreti yazarsanız çok sevinirim
    ben sana kendi görüşümü söylemek istiyorum eğer hayvanları seven biriysen petshoplardan alışveriş yapma derim.. küçücük köpekleri bi kafes içine koyup camekanda millete izlettirmek çok büyük bir suç ve bence sende ortak olma bu suça.. hayvan beslemek cinsleri çok iyi olanlara bakmak değil bence bende çok hayvan besledim ama hiçbirzaman petshoplardan almadım ben onlardan köpek yemi dahi almıyorum ve hiç bi zamanda almıcam.. benimde köpeğim var chow chow cinsi.. ayrıca bitane daha varda onu babam bahçeye almıyo bende dışarda bakıyorum sokak köpeği o da.. bence en güzeli hayvan barınaklarından bi köpek almak ona bakmak.. herzaman petshopları protesto edin derim..
    ѕєη вєηιм нєя gє¢є єƒкαяıм gözüм∂єкι уαşıм ѕιgαяα ∂υмαηıм ѕєη вєηιм ∂αмαя∂αкι кαηıм gözüм∂єкι уαşıм şαηℓı вєşιктαşıм.. кαℓвιмιη єη σятα уєяιη∂є вüуüк вιя уαηgıη ναя αℓєνℓєя ιçιη∂є.. вєşιктαş ѕαηα уємιη σℓѕυη.. вιтмєує¢єк ѕєν∂αη мєzαяıм∂α вιℓє.. çαяşı

SATILIK REMUS EGZOST
    http://forum.grandepuntotr.com/satilik-parca/32546-satilik-remus-egzost-1-3-dizeller-icin.html

8. Bu mesajı için 2 kişi VooDoo'ye teşekkür etti:

Cengiz Özel
    inadına bursa 16 CSE 79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 310

Alıntı VooDoo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben sana kendi görüşümü söylemek istiyorum eğer hayvanları seven biriysen petshoplardan alışveriş yapma derim.. küçücük köpekleri bi kafes içine koyup camekanda millete izlettirmek çok büyük bir suç ve bence sende ortak olma bu suça.. hayvan beslemek cinsleri çok iyi olanlara bakmak değil bence bende çok hayvan besledim ama hiçbirzaman petshoplardan almadım ben onlardan köpek yemi dahi almıyorum ve hiç bi zamanda almıcam.. benimde köpeğim var chow chow cinsi.. ayrıca bitane daha varda onu babam bahçeye almıyo bende dışarda bakıyorum sokak köpeği o da.. bence en güzeli hayvan barınaklarından bi köpek almak ona bakmak.. herzaman petshopları protesto edin derim..
    Sana sonuna kadar katılıyorum.Bende çok köpek baktım ve hepside sokak köpeğiydi.Petshoplara birsürü para vereceğinize o parayla daha hayırlı başka işler yapabilirsiniz.
    Yeşil beyaz Bursaspor
    Adı aşk bu eziyetin..

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Serdar Y
    usermm1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 169

bence barınaktan görünüşü hoşuna giden sıcakkanlı bebek bir köpek al. cins önemli değil. bakım olunca aslan gibi olur.
    Dünyada bir tane dahi çocuk mutsuz olduğu sürece, büyük icatlar ve ilerlemeler yoktur. A.Einstein

12. Bu mesajı için 2 kişi usermm1'ye teşekkür etti:

cemal arslan
    cemal arslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 598

saf husky var ama adanada...nasıl getirilir oradan bilmiyorum...

Halil Barış Çaldıran
    HBaris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    09 EH 201
    Edilen teşekkür: 3

Doberman king erkeğimiz var, sahiplendirmek istiyoruz çünkü kız kardeşi ile birbirlerini çok kıskanıyorlar... Lakin babamın Ankara'ya vermeyi düşüneceğini sanmıyorum Paşa'mızı yakın bir yerden isteyen güzel bakabileceğine bizi ikna eden olursa verebiliriz...

BARIS UCAR
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    06 BD 1257

arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim köpeğimi barınaktan almaya karar verdim. hem aşılı olur hemde sıcak kanlı yuvaya muhtaç bi köpek bulmuş olurum)))))))

16. Bu mesajı için 4 kişi suvari_84'ye teşekkür etti:

тuη¢αy ღ вנк ღ
    кяαℓ çαяşı VooDoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    34 BN 4080
    Edilen teşekkür: 354

Alıntı suvari_84 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim köpeğimi barınaktan almaya karar verdim. hem aşılı olur hemde sıcak kanlı yuvaya muhtaç bi köpek bulmuş olurum)))))))
    hemde büyük sevap kazanırsın
    hemde adam gibi adamsın helal olsun sana
    Konu VooDoo tarafından (11/11/2010 Saat 13:38 ) değiştirilmiştir.
    ѕєη вєηιм нєя gє¢є єƒкαяıм gözüм∂єкι уαşıм ѕιgαяα ∂υмαηıм ѕєη вєηιм ∂αмαя∂αкι кαηıм gözüм∂єкι уαşıм şαηℓı вєşιктαşıм.. кαℓвιмιη єη σятα уєяιη∂є вüуüк вιя уαηgıη ναя αℓєνℓєя ιçιη∂є.. вєşιктαş ѕαηα уємιη σℓѕυη.. вιтмєує¢єк ѕєν∂αη мєzαяıм∂α вιℓє.. çαяşı

SATILIK REMUS EGZOST
    http://forum.grandepuntotr.com/satilik-parca/32546-satilik-remus-egzost-1-3-dizeller-icin.html

anıl sönmez
    NoFear - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Edirne
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 29

Çok doğru bir karar vermişiniz bakıma muhtaçbir sürü köpek var tebrikler