11 sonuçtan 1 ile 11 arası

Konu: 2013 punto lounge veya 2010-12 evo multiair dynamic arıyorum

yunus melih gözütok
    YMG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Petrol Yeşil
    Plaka
    06 YMG 99
    Edilen teşekkür: 0

Standart 2013 punto lounge veya 2010-12 evo multiair dynamic arıyorum

merhaba arkadaşlar

yaklaşık 1 ay önce arabamı satıp yeni araba aramaya başladım ne yazıkki kafama yatan bi araba bulamadım

sattığımdan beri punto takip ediyorum

aradığım araçlardan biri 2010-12 ara multiair dynamic evo
    bu araçların opsiyon donanımı farklı farklı olduğundan kafama yatan bi tane bulamadım
    cam tavan dahil en dolusu (ses sistemi, güvenlik paketi, cruisekontrol paketi vs.) veya cam tavan olmasa da olabilir.

2. ihtimal ise 2013 sonrası içi makyajlı olan 1,3 lounge dizel 95 ps model
    bu da en dolusu olsun istiyorum cam tavan olabilir de olmayabilir de

istediğim kriterlere gelince
    araçta değişen olsun istemiyorum ( plastik aksam hariç) boya da çok fazla olmamak koşuluyla 1-2 parça da lokal boya olabilir

max 60-70 bin km

satmak isteyen olursa konu altına yazsın mesajlaşalım

yunus melih gözütok
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Petrol Yeşil
    Plaka
    06 YMG 99

Standart Ce: 2013 punto lounge veya 2010-12 evo multiair dynamic arıyorum

arkadaşlar arayışım devam etmekte
    cam tavanlı full model 1.3 95 ps punto lounge arıyorum

Hür General
    feyzullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 653

Kolay gelsin bu kritelerin hepsini bir arada bulmak pek kolay olmayacaktır. Ama bulabilirseniz gerçekten süper olur

sahra evren
    sahra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 7

bence cam tavandan vazgeçme içi çok aydınlık ferah yapıyor değmez satıştaki o rakam farkına

Berkant Önlü
    Berkantonlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Petrol Yeşil
    Plaka
    01p3397
    Edilen teşekkür: 124

yunus kardeşim aradığın arac bende bana ulaş konuşunurz 532 420 3621
    Konu Berkantonlu tarafından (30/05/2015 Saat 22:21 ) değiştirilmiştir.

Salih Pala
    gorillaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06BS5869
    Edilen teşekkür: 98

Alıntı YMG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar arayışım devam etmekte
    cam tavanlı full model 1.3 95 ps punto lounge arıyorum
    Yunus kardeş, Berkant hocanin arabasi takip ettigim kadariyla tam aradigin ozelliklere sahip bir araç. Hatta renk haric (zevk meselesi elbette) kiskandigim araclardan biri idi. Umarim gönlüne gore bir arac bulabilirsin. Hayırlısı ile inşallah.
    Grande Punto 1.4 Fire Dynamic 2011

Berkant Önlü
    Berkantonlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Petrol Yeşil
    Plaka
    01p3397
    Edilen teşekkür: 124

salih kardeşim teşekkür ederim bilen biliyor aracımıama ben yinede yazıvereyim

2013 S& S Lounge 95 Bg Dizel

Gövde Rengi Tampon Ve Kapı Kolları -Start Stop -Hız Sabitleme-Hillholder ( Yokuş Kalkış Desteği )-Abs-Asr-Esp-Edr-Bas-Ebd

Skydome Komple Cam Tavan- 4 Cam Otomatik ( Kumandadan Açılır Kapanır )- Spor Göstergeler-Spor Koltuklar_

Deri Vites Ve Direksiyon-16 Spor Jant 195 Lastikler- Beyaz Işık Paketi-Gündüz Ve Ön Arka Sis farları-İsofix-Arka Kapı Çocuk kilitleri

Yağmur Sensörü-Otomatik Kararan Dikiz Aynası - Koyu Zeminli Ön Far Ve Stoplar -Sürücü Yolcu Ve Perde Hava Yastıkları

Tam Ekran Yol Bilgisayarı-Elektrikli Logo Açmalı Bagaj Kapağı -Yükseklik Derinlik Ayarlı Elektrikli Direksiyon (City)

Arka cam buğu çözücü...elektrik kumandalı ve ısıtmalı yan aynalar..Fabrika çıkış spor egsoz..Aydınlatmalı torpido ve bagaj

60/40-60/20 Katlanır Arka Koltuklar-American Çizilmez Cam Filmleri-Vites Değiştirme Uyarısı_Viraj İçi Aydınlatma Sistemi

Kapı altları aydınlatmaları-Otomatik Kapı Kilidi ( Arac Hareket Ettikten sonra otomatik Kapanır ) Ön Kol Dayama

Blue&Me: Direksiyondan kumandalı Bluetooth teknolojisi hands free kontolleri,USB portlu MP3 çalar ve SMS okuyucu Usb ve Aux
    Sesli Komut Sitemi ( Telefon Aramaları Müzik Oynatıcı vs ..)

ilaveten forumdan da bilindiği üzere aracımda kendi extralaım var..koltuk altı aydınlatmalar..ışıklı kapı eşikleri.neon göğüs ve vites cevresi.ses ssitemi ( 1000 jbl bass magnat comp takım..hifi amfi )

Dosta gider bir aractır forum ve face tende paylaştığım üzere bilader ev önünde duvara vurdu buna bağlı tampon değişti..trafik kazası boyası vs yok dosta gider bir aractır..
    Konu Berkantonlu tarafından (30/05/2015 Saat 23:10 ) değiştirilmiştir.

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Özgür ÖZTÜRK
    ozgur61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    61 VV 070
    Edilen teşekkür: 3

2012 Punto evo dynamic 75 bg. Metalik beyaz. 60 bin km. Orjinal, boyasız. Cam tavan.

yunus melih gözütok
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Petrol Yeşil
    Plaka
    06 YMG 99

Alıntı Berkantonlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    salih kardeşim teşekkür ederim bilen biliyor aracımıama ben yinede yazıvereyim

2013 S& S Lounge 95 Bg Dizel

Gövde Rengi Tampon Ve Kapı Kolları -Start Stop -Hız Sabitleme-Hillholder ( Yokuş Kalkış Desteği )-Abs-Asr-Esp-Edr-Bas-Ebd

Skydome Komple Cam Tavan- 4 Cam Otomatik ( Kumandadan Açılır Kapanır )- Spor Göstergeler-Spor Koltuklar_

Deri Vites Ve Direksiyon-16 Spor Jant 195 Lastikler- Beyaz Işık Paketi-Gündüz Ve Ön Arka Sis farları-İsofix-Arka Kapı Çocuk kilitleri

Yağmur Sensörü-Otomatik Kararan Dikiz Aynası - Koyu Zeminli Ön Far Ve Stoplar -Sürücü Yolcu Ve Perde Hava Yastıkları

Tam Ekran Yol Bilgisayarı-Elektrikli Logo Açmalı Bagaj Kapağı -Yükseklik Derinlik Ayarlı Elektrikli Direksiyon (City)

Arka cam buğu çözücü...elektrik kumandalı ve ısıtmalı yan aynalar..Fabrika çıkış spor egsoz..Aydınlatmalı torpido ve bagaj

60/40-60/20 Katlanır Arka Koltuklar-American Çizilmez Cam Filmleri-Vites Değiştirme Uyarısı_Viraj İçi Aydınlatma Sistemi

Kapı altları aydınlatmaları-Otomatik Kapı Kilidi ( Arac Hareket Ettikten sonra otomatik Kapanır ) Ön Kol Dayama

Blue&Me: Direksiyondan kumandalı Bluetooth teknolojisi hands free kontolleri,USB portlu MP3 çalar ve SMS okuyucu Usb ve Aux
    Sesli Komut Sitemi ( Telefon Aramaları Müzik Oynatıcı vs ..)

ilaveten forumdan da bilindiği üzere aracımda kendi extralaım var..koltuk altı aydınlatmalar..ışıklı kapı eşikleri.neon göğüs ve vites cevresi.ses ssitemi ( 1000 jbl bass magnat comp takım..hifi amfi )

Dosta gider bir aractır forum ve face tende paylaştığım üzere bilader ev önünde duvara vurdu buna bağlı tampon değişti..trafik kazası boyası vs yok dosta gider bir aractır..
    hocam pm attım

onurdmr8901 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1

Allah hayirli bir arac nasip etsin kardesim bende multiair kirmizi full var istersen gorusebiliriz..189557278. Bi bak istersen allah gonlune gore versin

ismail sezer
    Taykel sezerism - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çanakkale
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    17 NH 501
    Edilen teşekkür: 94

Teknik Konu Ce: 2013 punto lounge veya 2010-12 evo multiair dynamic arıyorum

Merhaba kardeşim benim aracım 2012 Model 1,4 105 Hp multiaır araçta ne istersen hepsi var. Her şey orijinal 17 Jant ,cam tavan vs,,,