12 sonuçtan 1 ile 12 arası

Konu: Grande Punto Abarth kit

Eray Aydın
    leomar32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06 R 6382
    Edilen teşekkür: 62

Standart Grande Punto Abarth kit

Arkadaslar hep birlikte buradayiz ve abarth kit hayraniyiz. Ben bunu arastira bildigim kadar arastirdim ve su anda bizim gpler icin Turkiye de abarth bodykit yok. Bir abiyide aramistim bir zamanlar sadece evolar icin vardi onun kaliplarinida karlikci halile verdim demisti. Bence bir kampanya yapalim ve camurluk dodiklerinden tutup komple tamponlar icin kalip cikarttirip araclarimiza bu kiti uygulatalim. Bu konuya ustadlarin el atmasini bekliyorum. Ben bir tjet kullanicisiyim yeri geliyor 106 yanima yaklasiyor guluyor ediyor yola araclari vurunca tokati yiyor yada 122lik sciroccolar yada yeni a180ler. Gecen gun a180amg ile roll yapma firsatim oldu adam onumu kesip ne kullaniyorsun bu nasil bi punto dedi.
    Araclarimizin kucuk agresif canavarlar oldugunu sokaklara yansita bilmek icin bence kaportadan baslamaliyiz. Motorun yeterince tadi var. Bu araclar bizler icin hem.uygun fiyatlari hemde goz alici performanslar ve yuksek donanim modelleriyle velinimetler. Ve bu aracla gerektigince ugrasip Orkun abininki kadar olmasada bende bi abarth sahibi olmak istiyorum. Tum forum elele verip spor bir arac denildiginde grande puntonunda oldugunu piyasaya anlatalim.

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Cengiz Dinçsoy
    dincsoy16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    16DE826
    Edilen teşekkür: 154

kesinlikle katılıyorum, ama kim yapar bi işi

Sent from my iPhone using

Orkun Aksoy
    ABARTH OAGP1960 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 633

Alıntı leomar32 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar hep birlikte buradayiz ve abarth kit hayraniyiz. Ben bunu arastira bildigim kadar arastirdim ve su anda bizim gpler icin Turkiye de abarth bodykit yok. Bir abiyide aramistim bir zamanlar sadece evolar icin vardi onun kaliplarinida karlikci halile verdim demisti. Bence bir kampanya yapalim ve camurluk dodiklerinden tutup komple tamponlar icin kalip cikarttirip araclarimiza bu kiti uygulatalim. Bu konuya ustadlarin el atmasini bekliyorum. Ben bir tjet kullanicisiyim yeri geliyor 106 yanima yaklasiyor guluyor ediyor yola araclari vurunca tokati yiyor yada 122lik sciroccolar yada yeni a180ler. Gecen gun a180amg ile roll yapma firsatim oldu adam onumu kesip ne kullaniyorsun bu nasil bi punto dedi.
    Araclarimizin kucuk agresif canavarlar oldugunu sokaklara yansita bilmek icin bence kaportadan baslamaliyiz. Motorun yeterince tadi var. Bu araclar bizler icin hem.uygun fiyatlari hemde goz alici performanslar ve yuksek donanim modelleriyle velinimetler. Ve bu aracla gerektigince ugrasip Orkun abininki kadar olmasada bende bi abarth sahibi olmak istiyorum. Tum forum elele verip spor bir arac denildiginde grande puntonunda oldugunu piyasaya anlatalim.
    Sevgili ve değerli Eray kardeşim, benim arabama uyguladığım şekilde şu anda Ankara'da orijinal Grande Punto Abarth body kit mevcut, istenildiğinde uygulanabilir durumda, tabiki sadece dış görünüm ile değil, aynı zamanda da motor ve performans ile ilgili de yapılabilecek şeyler var, daha önce BMW X5, 320d, Peugeot 207GT, Audi A5 2,0T Quattro, A3 TSI, Opel İnsignia, Ford Mondeo 2,0 TDI, Subaru Forester turbo, VW Scirocco, Golf TDI, Volvo S60, Chevrolet Corvette örneklerinde olduğu gibi, birkaç gün önce bunu yeni kasa bir convertible Mercedes 250 de gördü...
    Konu OAGP1960 tarafından (01/11/2013 Saat 01:41 ) değiştirilmiştir.

Eray Aydın
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06 R 6382

Abi senin arabaya hastayım zaten

6. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Eray Aydın
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06 R 6382

Alıntı OAGP1960 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili ve değerli Eray kardeşim, benim arabama uyguladığım şekilde şu anda Ankara'da orijinal Grande Punto Abarth body kit mevcut, istenildiğinde uygulanabilir durumda, tabiki sadece dış görünüm ile değil, aynı zamanda da motor ve performans ile ilgili de yapılabilecek şeyler var, daha önce BMW X5, 320d, Peugeot 207GT, Audi A5 2,0T Quattro, A3 TSI, Opel İnsignia, Ford Mondeo 2,0 TDI, Subaru Forester turbo, VW Scirocco, Golf TDI, Volvo S60, Chevrolet Corvette örneklerinde olduğu gibi, birkaç gün önce bunu yeni kasa bir convertible Mercedes 250 de gördü...
    Abi senin arabana hastayım zaten. Bide yakından görebilseydim Benim aracımda öncelikle istediğim kaporta aksamı, ve ben bunu yaz basında hemen donusturmeyı istiyorum planlıyorum. Ama fiyatlar dehşet şekilde yüksekler. Bunun için ne yapılabilir. Toplu halde isimler alınıp bu işe girişilir mi onu merak ediyorum.

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Orkun Aksoy
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah

Çok teşekkür ederim Eray'cığım, müsait olduğunda haberleşelim ve bir araya gelelim değerli kardeşim, hem arabalarımızı görelim ve hem de bu konuyu detaylandıralım.

Eray Aydın
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06 R 6382

Anlaştık abi

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Çağın Uludamar
    culudamar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 EC 4829
    Edilen teşekkür: 16

Yarışlarınızı herkesin içinde yollarda yapmayın, özel parkurlarda yapın da ne yaparsanız yapın diyorum en kibar şekilde..

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Cenk Doğu
    Müzisyen cdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 977

Alıntı culudamar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yarışlarınızı herkesin içinde yollarda yapmayın, özel parkurlarda yapın da ne yaparsanız yapın diyorum en kibar şekilde..
    Burada bahsedilen sadece kaportaya yapılacak detaylar... Dolayısıyla kimsenin yarıştan bahsettiği yok..

Orkun abi'den bahsediyorsanız kendisi zaten trafiğe açık alanlarda böyle şeyler yapmaz. Kendisi sokakta gördüğünüz e30'cular gibi birisi de kesinlikle değildir. Arabasına gösterdiği özenin 10'da 1'i bende olsaydı keşke diye gıpta ediyorum.sokakta yarışacak bir abimiz değil kendisi. Dolayısıyla uyarınız için tabii ki teşekkür ederiz

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Eray Aydın
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06 R 6382

aynen e30 yada şahinler gibi yollarda 0 çizen araçlara sahip değiliz. zaman zaman roll fırsatımız oluyor ama bunu trafikte yapmıyoruz tabikide. Bizim ankara sizin kadar sıkısık değil ve otobanlarımız genelde boş oluyor. Yarışmasam bile kaputumun altında Orkun abi gibi 200 beygiri beslemek isterdim.

17. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Orkun Aksoy
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı culudamar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Değerli kardeşim, tabiki doğru bir uyarı, teşekkürler, fakat bu denemelerin trafik içerisinde olmadığından emin olabilirsiniz.

Orkun Aksoy
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı cdogu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burada bahsedilen sadece kaportaya yapılacak detaylar... Dolayısıyla kimsenin yarıştan bahsettiği yok..

Orkun abi'den bahsediyorsanız kendisi zaten trafiğe açık alanlarda böyle şeyler yapmaz. Kendisi sokakta gördüğünüz e30'cular gibi birisi de kesinlikle değildir. Arabasına gösterdiği özenin 10'da 1'i bende olsaydı keşke diye gıpta ediyorum.sokakta yarışacak bir abimiz değil kendisi. Dolayısıyla uyarınız için tabii ki teşekkür ederiz
    Güzel ve zarif görüşün için çok teşekkürler Cenk'ciğim, doğrudur.

Alıntı leomar32 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen e30 yada şahinler gibi yollarda 0 çizen araçlara sahip değiliz. zaman zaman roll fırsatımız oluyor ama bunu trafikte yapmıyoruz tabikide. Bizim ankara sizin kadar sıkısık değil ve otobanlarımız genelde boş oluyor. Yarışmasam bile kaputumun altında Orkun abi gibi 200 beygiri beslemek isterdim.
    Nazik ve güzel görüşüne teşekkürler sevgili Eray, tabiki trafikde kurallara harfiyen uymakla yükümlüyüz.
    Konu OAGP1960 tarafından (01/11/2013 Saat 23:01 ) değiştirilmiştir.