Sayfa 1/3 123 SonSon
57 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Orjinal abarth esseesseymiş?

Efe ERDEM
    efe_erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 71

Standart Orjinal abarth esseesseymiş?

Arkadaşlar Bu aracın orjinali var mıydı Türkiye'de ya da bu ilanı gören oldu mu paylaşmak istedim.

Fiat Punto Grande 1.4 T-jet Sport Model 29.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Siyah renk - 108994809

Birkan GENÇ
    Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    61 TS
    Edilen teşekkür: 799

Forumdan Ertuğ diye bir üyenin eski aracı..

Aracın stock hali Orjinal 1,4 T-jet Sport.. Bu hale getirende üyemizin kendisidir
    ╗ ╔╗
    ║║
    ╗ ║║
    ╔═══╗ ║║
    ║╚═══╝║ ║║
    ╚╝

Efe ERDEM
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

Sonuç olarak orjinal değil yani. Neden orjinal derler anlamam. Belki orjinal olsa düşünücez

Birkan GENÇ
    Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    61 TS
    Edilen teşekkür: 799

Aynen..

Onu bende anlamış değilim

Bi süre önce yine bi ilan vardı ama bir bayan satıyordu yanılmıyorsam. Şimdi erkek ismi görüyorum..
    ╗ ╔╗
    ║║
    ╗ ║║
    ╔═══╗ ║║
    ║╚═══╝║ ║║
    ╚╝

Cüneyt T
    Oz Büyücüsü Luc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 558

Fren kaliperleri, jant ve amortisor haricinde esseesse kit bu araba arkadaslar. GT1446 turbo var uzerinde 180'lik.

GT-I9100 cihazımdan 2 ile gönderildi
    Oz Büyücüsü

Efe ERDEM
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

Alıntı Luc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fren kaliperleri, jant ve amortisor haricinde esseesse kit bu araba arkadaslar. GT1446 turbo var uzerinde 180'lik.

GT-I9100 cihazımdan 2 ile gönderildi
    İlanda 160 yazıyo yalnız Luc? acıklama da yok fazla.

erhan yildirim
    dicaser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    16 LN 308
    Edilen teşekkür: 182

180'i geç 250 beygir olsa kaç yazar , aracın üzerindeki motor 3 kere sente atlamış bi motor ; gerçekten abarth dahi olsa o motor onun üzerindeyse gene almam.. sürekli masraflı şeyleri ben sevmiyorum..

NOT : Cüneyt abi ben senden haber bekliyorum..

murat polat
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. muratpolat12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 30

Bu arabayi sahibi 6 ayda zor satti bu arkadasta bu fiyata 1 senede satar.hem daha yrni satilmis araci tekrar niye satiyolar acaba.birde orjinal diyor oldu bende yedim zaten.sahibindende 1 rane daha boyle arac var hatta kategoride actirmis 77hp ye abarth demis.
    Bu arada arac typer 330 c180 amg falan gecermi merak ettim
    GT-N7100 cihazımdan 2 ile gönderildi

Orkun Aksoy
    ABARTH OAGP1960 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 633

Alıntı dicaser Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    180'i geç 250 beygir olsa kaç yazar , aracın üzerindeki motor 3 kere sente atlamış bi motor ; gerçekten abarth dahi olsa o motor onun üzerindeyse gene almam.. sürekli masraflı şeyleri ben sevmiyorum..

NOT : Cüneyt abi ben senden haber bekliyorum..
    Evet, triger kopması, supap eğme, piston kırma ve soldan hasar söz konusu.
    Konu OAGP1960 tarafından (23/12/2012 Saat 00:57 ) değiştirilmiştir.

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

murat polat
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. muratpolat12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah

Su aracin konulari gordumde forumda okadar cok ovulmus ki inanamadim.bu mudur durustluk? Herkes kefil olmus araca ama aracin basina gelmeyen kalmamis..demekki forumdan arac alinmaz

Efe ERDEM
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

Alıntı muratpolat12 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Su aracin konulari gordumde forumda okadar cok ovulmus ki inanamadim.bu mudur durustluk? Herkes kefil olmus araca ama aracin basina gelmeyen kalmamis..demekki forumdan arac alinmaz

Bence yanlıs dusunuyorsun. Ben de aracımı forumdan almıstım. Yanı baska bı ılandan gordum arastırdım ancak forumda da konularını okudum. Forumda hep olumsuz seyler soylenıyordu. Ben yıne de aracı aldım ve ınanın aracın vurugu kırıgı yoktu. Aracı servıse gostermedım bıle alırken. Satarken de arkadas servıse goturdu ve usta aracı al dedı cocuga bu kmde bu kadar temız bu araclardan bulmak zor dedı. Forum bazen yanıltıcı olabılıyor yanı.

13. Bu mesajı için 2 kişi efe_erdem'ye teşekkür etti:

erhan yildirim
    dicaser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    16 LN 308
    Edilen teşekkür: 182

Alıntı OAGP1960 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet, triger kopması, supap eğme, piston kırma ve soldan hasar söz konusudur.
    detaylarıda Orkun abi vermiş zaten

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

murat polat
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı efe_erdem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence yanlıs dusunuyorsun. Ben de aracımı forumdan almıstım. Yanı baska bı ılandan gordum arastırdım ancak forumda da konularını okudum. Forumda hep olumsuz seyler soylenıyordu. Ben yıne de aracı aldım ve ınanın aracın vurugu kırıgı yoktu. Aracı servıse gostermedım bıle alırken. Satarken de arkadas servıse goturdu ve usta aracı al dedı cocuga bu kmde bu kadar temız bu araclardan bulmak zor dedı. Forum bazen yanıltıcı olabılıyor yanı.
    Dostum seninde soyledigin gibi forum cok yaniltici.motorun basina gelmeyen kalmamis.bundan fazlasi ne olabilir ki? Bu kadar motor sorunundan sonra soldan darbeli olmasi insanjn gozune gelmiyor ) bu araci almaktansa gider pert alir toplarim daha iyi.

Hüseyin GÜNDOĞDU
    seastar1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 276

Foruma konu acıp T-jet sport arac arıyorum diyen arkadaşlarımıza hep bu araç öneriliyordu diye biliyorum aracın kusurları baya agır bunları bilen arkadaşlar araç forumda satılırken bu yorumları niye yapmadılar acaba?
    Dünyayı iki elinin arasına alabilirmisin? dediler.Bizde GALATASARAY atkısı açtık...

18. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Orkun Aksoy
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı seastar1905 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Foruma konu acıp T-jet sport arac arıyorum diyen arkadaşlarımıza hep bu araç öneriliyordu diye biliyorum aracın kusurları baya agır bunları bilen arkadaşlar araç forumda satılırken bu yorumları niye yapmadılar acaba?
    Sevgili kardeşim, sonuçta motor sağlıklı olarak toplanmıştı ve de sol taraftaki hasar da yetkili servis tarafından onarılarak giderilmişti, bu sebepten satış aşamasındaki arkadaşın arabası için bunları telafisiz kusurlar olarak belirtmek biz diğer üyeler için pek doğru olmazdı zaten.
    Konu OAGP1960 tarafından (22/12/2012 Saat 16:00 ) değiştirilmiştir.

Onur y..
    acRep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 333

Hey yavrum heyy

Erman Bilmeç
    bilmec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 29

Alıntı OAGP1960 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili kardeşim, sonuçta motor sağlıklı olarak toplanmıştı ve de sol taraftaki hasar da yetkili servis tarafından onarılarak giderilmişti, bu sebepten satış aşamasındaki arkadaşın arabası için bunları telafisiz kusurlar olarak belirtmek pek doğru olmazdı zaten.
    Kusura bakmayın araya giriyorum ama telafisiz kusurlar kısmını anlayamadım. Hata olabilir, kaza olabilir ama ne kadar telafi edilsede bu gibi şeyler forumda ilanı varken yazılması gerekirdi.

yada madem bunları biliyordunuz neden eski ilanda yazmadınızda şimdiki ilanda dile getiriyorsunuz? Eğer o ilanda yazmıyorsanız şimdiki ilan içinde yazmasaydınız keşke.

Orkun Aksoy
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı bilmec Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kusura bakmayın araya giriyorum ama telafisiz kusurlar kısmını anlayamadım. Hata olabilir, kaza olabilir ama ne kadar telafi edilsede bu gibi şeyler forumda ilanı varken yazılması gerekirdi.

yada madem bunları biliyordunuz neden eski ilanda yazmadınızda şimdiki ilanda dile getiriyorsunuz? Eğer o ilanda yazmıyorsanız şimdiki ilan içinde yazmasaydınız keşke.
    Erman kardeşim, müsade ederseniz, bir başka arkadaşın aracıyla ilgili bilgileri paylaşma hakkı ve de zamanı bana kalsın, farkındaysanız yine bir başka arkadaşın verdiği bilgiyi destekler nitelikte paylaşım yaptım. Başka bir arkadaşa ait bir ilan için paylaşım yapmanın görevim olmadığını da belirtmek isterim. Telafi edilebilir sorunlar olduğuna ve edilmiş olduğuna göre, bunu teknik açıdan çok önemsemenin de gereği yok diye düşünüyorum.
    Konu OAGP1960 tarafından (22/12/2012 Saat 16:34 ) değiştirilmiştir.

murat polat
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah

Arac satilik iken muhtesem inanilmaz gidiyor tertemiz hatasi kusursuz satildiktan sonra sente atmis subap yamulmus sut nerde inek icmis inek nerde daga kacmis.bu konu herkese ders olsun.sakin ama sakin buraya guvenip arac komple kontrolden gecirilmeden alinmasin.orkun bey arac satilirken bunlar soylenmeliydi satildiktan sonra is isten gecti.gordugum kadariyla sizin aracta satilik kusurlari varsa lutfen soyleyin

Orkun Aksoy
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı muratpolat12 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arac satilik iken muhtesem inanilmaz gidiyor tertemiz hatasi kusursuz satildiktan sonra sente atmis subap yamulmus sut nerde inek icmis inek nerde daga kacmis.bu konu herkese ders olsun.sakin ama sakin buraya guvenip arac komple kontrolden gecirilmeden alinmasin.orkun bey arac satilirken bunlar soylenmeliydi satildiktan sonra is isten gecti.gordugum kadariyla sizin aracta satilik kusurlari varsa lutfen soyleyin

Sevgili Murat kardeşim, satılmış olan araç ile ilgili konular tabiki biz diğer üyelerin görev sorumluluğu değildir, dolayısı ile yorum yapmama inisiyatifi, sadece bizlere aittir. Benim arabam ile ilgili olarak ise tüm gerçekler, ilan kısmında belirtilmiştir, ayrıca arabam ile ilgili diğer garanti ise, 0 km. den itibaren arabamın teknik sorumluluğunu yürütmekte olan Ankara'daki yetkili Fıat acentası ve servisidir. Bilindiği üzere, arabamın ilk sahibiyim ve de arabam konusunda da iddialıyımdır.
    Konu OAGP1960 tarafından (23/12/2012 Saat 00:58 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 1/3 123 SonSon